Nejčastější otázky

Otázky, které mi pokládáte, se velmi často opakují. Rozhodl jsem se tedy pro vás založit tuto sekci, kde budu na vše odpovídat. Pokud vás tedy cokoliv zajímá, neváhejte se mě zeptat.

Než se zeptáte

Snažím se poctivě odpovědět na všechny otázky, avšak můj čas není neomezený. Proto bych vás rád požádal, zda byste svojí odpověď prvně nezkusili vyhledat v již odpovězených otázkách.

Knihy

Výživa

Cvičení

Otázky na knihy

  • Konkrétně u tohoto fungujícího plánu doporučuji dodržovat vše uvedené. Má to totiž svůj smysl. 29 dní je sestaveno tak, aby si odpočinul žaludek, pročistily střeva a zažívání začalo opět dobře zpracovávat stravu. Je tedy dobré právě těchto 29 dní dodržovat, abyste viděli výsledky.

  • Pokud se teprve chystáte začít, pořiďte si balíček knih Nejjednodušší plán na 29 dní a Nejjednodušší recepty. Podle plánu začnete jíst, dá vám do života řád, systém a budete přesně vědět, co dělat. Nejjednodušší recepty Vám přesně dají návod, jaká jídla používat a jak dále pokračovat. Tato kniha přináší ještě větší výsledky, než má první kniha Břicháč Tom, která byla více obecná. Nejjednodušší plán jsme záměrně sestavili pro ty, kteří chtějí začít a mít v ruce přesný postup, který bude fungovat.

  • Během přípravy našich jídel nepoužíváme klasické smažení, kdy jídlo plave v oleji. Už díky tomuto kroku budete jíst reálně mnohem zdravěji než dříve. Většinou jen potíráme pečící papír nebo plech. Používám tedy malé množství oleje a můžete použít to, co máte doma. Když budete kupovat nový, doporučuji koupit GHÍ. Je sice dražší, ale jídlo je chutnější a nepřepaluje se při vyšší teplotě. Je to vlastně přepuštěné máslo, které si drží vlastnosti i při vyšší teplotě.

  • Můžete, ale musíte přidat k jídlu ještě další složky. Pokud kojíte je dobré v rámci plánu přidat zdravé tuky v podobě avokáda, více masa – obzvláště hovězího a taky ryby. Přidejte taky mléčné výrobky. Ostatní jídla z plánu můžete ponechat. Jen nyní potřebujete poslouchat více své tělo.

Jak vaříme, abychom stíhali? Vše zjednodušujeme.

Kdo už jste s našimi kuchařkami vařili, víte, že mají jednu obrovskou výhodu. Všechny recepty jsou naprosto snadné na přípravu. Tedy jsou rychlé, a navíc zdravé a chutné. To si myslím, že je základ, aby člověk u vaření vydržel. Nemůžete se celý život jen trestat dietami. Ale naopak se dobře najíst. A klidně stejné jídlo dát celé rodině. Protože nejen Vám, ale celé rodině, bude chutnat.

Otázky o výživě

  • Banány používáme spíše na doslazení sladkých jídel. Nejsou podmínkou. Některým lidem s nižším tlakem mohou způsobovat menší problémy, protože díky obsahu draslíku, spíše snižují tlak. Pokud je nemůžete jíst, přidejte spíše na oslazení med.

  • Člověk, který má správně fungující zažívání, může jíst klidně 3 plnohodnotná jídla za den. Problém je u lidí, kteří mají nadváhu a špatně fungující metabolismus. Nejlépe funguje si nastavit pravidelnost a ukázat tělu, že dostává pravidelně přísun živin. Tedy jíst cca každé 2,5-3 hodiny. Nejlépe 5-6 jídel denně. Můžete jíst i více. V této fázi je to mnohem lepší, než vynechávat jídlo a tělo trápit hlady.

Plán na hubnutí, který nám FUNGUJE!

Chcete se pustit do hubnutí, nevíte, kde začít a hlavně chcete se konečně dostat ke své vysněné váze? Naše 2 knihy pomáhají už tisícům čtenářů. Nejjednodušší plán na 29 dní a Nejjednodušší recepty

Jídelníček na 29 dní, více než 100 receptů, promyšlený a snadný systém, který uvaříte z běžných surovin a bude vám chutnat.

Otázky o cvičení

  • Ano, zhubnete. Úspěch je z 80 % o jídle. Máme spoustu případů babiček, které hubnou podle našich knih a ty se opravdu sportu nevěnují. Vše je převážně o stravě. Dokonce můžete začít přibírat, pokud moc nejíte, a ještě k tomu začnete cvičit. Doporučuji začít s menším pohybem a převážně se zaměřit na jídlo.

Čistá hlava je k hubnutí základ!

Když jsem před 10 lety začal pomáhat s hubnutím ostatním, zjistil jsem, že problém není v tom, že by někdo nevěděl, co jíst. Naopak, ví to všichni. Spíš jde o to, že v tom každodenním chaosu to tak nějak přecházíme, nemáme čas na sebe, děláme věci pro druhé a kašleme na sebe. Je to tak. Proto jsem napsal knihu, která Vám pomůže to vše obrátit vzhůru nohami ve váš prospěch.

Kouzlo obyčejné radosti

Nenašli jste odpověď? Zeptejte se mě

    Máme pro Vás balíčky se slevou na našem eshopu.