jak se k hubnutí dokopat

moje jídelníčky, kdy a co jíst

jak rychle pálit tuk

jak žít zdravě a lépe navždy

ÚVOD

KAPITOLY

ČASTÉ OTÁZKY

BŘICHÁČ TOM

Proč nehubnete a jaké způsoby nevedou ke zhubnutí

Tyto chyby dělají lidi neustále dokola a dělal jsem je na začátku i já a váha neklesala

Necvičíte a když tak špatně - tuky se nespalují

Největší chyba je u cvičení. I když cvičení není to nejdůležitější, tak hubnutí pomáhá a hlavně v dalších fázích hubnutí ho nemůžete vynechat. Většina lidí si myslí, že na zhubnutí břicha je potřeba cvičit na břicho.

To není pravda! Já jsem i v minulosti cvičil na břicho a měl jsem ho sice pevnější, ale rozhodně ne malé. Břicho je složeno z více svalů, ovšem když na něj budete cvičit i stovky sklapovaček denně, tak ho nezmenšíte a tuk nespálíte. Možná si jedině odrovnáte záda, ale tuk nezmizí. Na spalování tuku z břicha funguje úplně jiný druh pohybu.

Když chcete zhubnout zadek a stehna, nepomůže Vám sedět každý den 30 minut na rotopedu. Opět si posílíte stehna a zadek, ale na pálení tuku na těchto partiích to nebude mít takový efekt.

Bojíte se jíst a když jíte, tak špatné potraviny

Mně píše hodně lidí a vždy se ptám, co jí, abych ji poradil, co je špatně a jak to změnit. Největší problém je to u mladších žen, protože se bojí každého jídla, aby nepřibraly 100 g. Jenomže pokud budete svačit např. jablko a rohlík nebo něco podobného, tak tělu dáváte pouze rychlé cukry a celkově je tělo podvyživené.

Když se potom člověk jen jednou!!! nezdravě nají, tak velká část jídla se uloží do tuku, protože tělo předtím mělo málo živin a vytváří si zásoby. Takže výsledek je takový, že sice jíte málo, abyste nepřibrali, ale s každým dalším jídlem naopak přibíráte.

A věřte mi, měl jsem při mém hubnutí období asi 4 měsíce, kdy jsem zhubl a bál jsem se jíst, aby tělo nepřibralo. Jaký byl výsledek? Váha stagnovala a chtěla se vracet. Musel jsem tedy začít jíst pravidelně a ty správná jídla. Jsme za to rád, protože už vím, že každé strádání vede jen k dalšímu přibírání.

Nedokážete si odpustit sladkosti

To je problém většiny. Už jsem vymyslel i nějaké zkoušky, jak se sladkostí zbavíte. Ale pokud se nedokážete na nějakou dobu ovládnout a nedát si je, tak nikdy nezhubnete.

Já si sladkosti taky neodpustím, ale je mnohem lepší způsob je týden nejíst, mít ze sebe dobrý pocit a potom si je dát jednou za čas jako odměnu bez pocitu viny a hlavně bez přibrání. Proto i v mém kurzu radím, aby si je lidi dopřáli, ale jen za určitý čas a v určitém množství. Jinak Vás budou trápit vlčí hlady a jednou se přejíte a můžete mít taky nějaká ta kila zase zpět.

A to nejlepší na závěr? Diety

Naprosto nejhorší jsou diety, které omezují dlouhodobě kalorický příjem. Patří sem všechny ovocné diety, tukožroutská polévka, nízkosacharidové diety, dlouhodobě a nesprávně držené ketonové diety a mnoho dalších.

Ono se pomocí nic zhubne. To ano, dokonce někdy i rychle. Aspoň podle váhy, ale většinou jen odteče voda z těla a tuky zůstanou. To jsem si i sám ověřil pomocí měření tuku a nebylo to milé zjištění.

JOJO efekt přijde a bude veliký

Ale to nejhorší přijde až po takové dietě. Tělo totiž mělo omezený příjem živin a ty mu chybí. Proto v dalších týdnech zavede šetřící režim a bude se snažit všechny živiny přijmout zpět. To je ten známý JOJO efekt. Možná se to stalo i Vám, že jste zhubli rychle 7 kg a přibrali za další měsíce 9 kg.

Proto jsem až nyní zhubl o 27 kg a nepřibral zpět. Protože jsem se nakonec vrátil k hubnutí bez drastických diet a konečně to vyšlo!!

Můžete se mnou začít hubnout HNED

Vybral jsem 2 emaily od účastníku kurzu, které mi před pár dny přišly.

Ahoj Tome,
 
musím reagovat na tvůj článek viz předmět emailu.
Já osobně jsem si kurz zakoupil za směšných 690Kč, což je porovnání s usilím, které tomu věnuješ opravdu hodně málo. Osobně jsem i docela překapený, kolik informací tam dáváš v podstatě zadarmo. Můj názor je ten, že lidé, kteří takové věci, tom, že se snažíš jen vydělat, pišou jsou notoričtí dietáři a jsem si téměř jistý, že i kdyby jsi dal všechno zadarmo, tak by spokojeni nebyli. Asi by si přáli, aby jim to jídlo někdo nakoupil, nachystal a nejlépe i narval do pusy. Ovšem ani to by nebyla záruka, že by zhubli :)
Mám z toho tvojeho kurzu dobrý pocit a úpřímně i obdivuji, kolik energie tomu věnuješ a jak propracované to je. Nic podobného jsem zatím neviděl. Kdyby mi někdo řekl, že zase nekdo chystá další kurz nebo cokoliv o hubnutí, tak bych si řel že je blázen, protože toho je kolem a kolem spoustu a težko vymyslet něco orginálního. Myslím, že tobě se to podařilo a věřím, že s tím budeš slavit úspěch, pokud teda už neslavíš. Děláš to tak nějak lidsky a hlavně srozumitelně pro lidi, což velice oceňuji a věřím, že néjen já.
Já osobně jsem začal trošku dříve, hned po novém roce, takže jsem trošku napřed, ale to vůbec nevadí. Za necelé tři týdne jsem zhubnul cca 4 kg, přičemž první 3 kg první týden a teď za týden 1 kg. Tzn. že mám teď +/- 90,5 při 183cm a cíl je 82kg do konce března. Vím, že to bude težké, ale tak nějak mi to je jedno, protože ty jídla co kutím jsou v podstatě hodně podobná, jaké jsem už jedl, jen chyběla pravidelnost a teď nejím vůbec sladkosti a žádný alkohol. takže uvidíme jak to půjde dál, věřím, že to dám, protože loni jsem už měl 86kg, ale neudržel jsem to :) takže je jasné že to jde!
 
Napsal jsem více, než jsem původně chtěl, nicméně ještě jednou díky za tvůj přistup a teším se na další pokračování kurzu.
Drže se a přeji hodně spokojených klientů!
 
S pozdravem
Petr

Dobrý den Tome,

nejsem příznivcem Facebooku, přesto Vaše příspěvky sleduji téměř každý den. Rovněž každý den sleduji Vaše webové stránky, ke kterým mám přístup v plném rozsahu. Sám prostřednictvím Facebooku z různých důvodů nekomunikuji. Dovolte mi proto touto cestou Vám poděkovat za Váš přístup k nám, kteří se přihlásili do Vašeho kursu. Je mi 58 let, tedy jen o trochu starší než Váš otec (domnívám se , že je to on, jehož výsledky jste začal prezentovat). I přes svůj věk, jsem se rozhodl zapojit se do Vašeho kursu. Společně se mnou tento kurs využívá i moje manželka, která má rovněž nadváhu. Já sám jsem jsem měl 5.1.2014 104 kg, v sobotu 18.1.2014 jsem již měl 98,8 kg – je tedy vidět, že to skutečně funguje. Můj cíl je 85 kg do 31.5.2014.
Domnívám se, že finanční vklad, který jsem do kursu investoval, je skutečně v porovnání s jinými dietami minimální. Vaše nasazení, které  tomuto projektu věnujete, je obdivuhodné. 
Ještě jednou Vám jménem svým i manželky děkuji a přeji vše dobré.
S pozdravem Jarda.

Můj návod na hubnutí

kurz Břicháče Toma obsahuje

  • můj jídelníček s jídly, které jsem jedl
  • potraviny, které využívám + nákupní lístek
  • recepty na jednoduchá jídla, která vařím
  • jak spalovat tuky rychle a nedřít se hodiny v posilovně (návody a vysvětlení)
  • desítky kapitol plných informací, videa, osobní zkušenosti
  • bez počítání kalorií a vážení jídel
  • bez dodržování tepové frekvence
  • přístup k informacím ihned online
  • 3 měsíce každý den nakopnutí – nebudete v tom sami!
  • možnost osobní konzultace a dotazů

Můj kurz si za zvýhodněnou cenu můžete koupit do konce ledna.

Cena je 690 Kč jednorázově na 3 měsíce + stálý přístup ke všem kapitolám kurzům a informacím.