Výsledky Vašeho hubnutí po 3 týdnech až měsíci

shadow-ornament

Před pár dny mi přišly 2 zprávy ze Slovenska. Rád se s Vámi o ně podělím. Ze Slovenska mám v kurzu nyní jen 2 účastníky, ale zato 100% úspěch v hubnutí.

Hubnutí bez cvičení? Jde to?

Když se mě zeptáte, jestli můžete zhubnout bez cvičení, tak bych Vám před 2 měsíci řekl, že NE! Nesnáším ty bludy, co se někde píšou, že nemusíte cvičit. Ale i já se pletu, jak je vidět. Tito lidi totiž mnoho pohybu nemají a přesto hubnou.

S každým rokem života se metabolismus zpomaluje. Z mého pohledu je nutná hlavně strava, ale i pohyb, aby se metabolismus rozjel. Jak vidíte, tak nad 30,40 nebo i 50 let se dá metabolismus rozjet jen jídlem.

Paní Katarína má jen procházky, Jarmila nevím přesně jak je na tom s pohybem, ale nezmiňovala se o něm. Náš člen rodiny byl za tu dobu 4 x na rotopedu a na několika procházkách. Jeho výsledek můžete vidět na posledním místě. Vše je jen o jídle. Přitom velmi jednoduchém jídle, žádné těžké recepty ve stylu hranolek z celeru, zvláštních příloh a vaření od rána do večera. A právě proto, TO FUNGUJE!

P.S. Ta váha dolů není voda, kdyby někdo pochyboval. Voda se ztratí při nízkosacharidových dietách. Tam člověk nezhubne většinou nic než vodu a zpomalí metabolismus.

P.S. 2: Já jsem za první měsíc zhubl 6,5 kg. Protože mé tělo bylo na pohyb zvyklé, musel jsem cvičit opravdu tvrději než tito lidi. A přesto mají výsledky lepší než já:-) Nebojte se toho, je to hlavně o stravě.

Email Kataríny

Zprávy přes Facebook od Jarmily

Výsledky našeho člena rodiny, na kterého se paní Jarmila ptá

aktualizováno dnes 13.2.:  váha 89,5 kg

Pokud máte nadváhu třeba jen 10 kg, nezhubnete 8 kg za první měsíc. To je jasné, protože tělo poslední kila ukrajuje velmi pomalu. Někdo kdo potřebuje zhubnout jen 4 kg a první měsíc zhubne 1 kg, tak bych to považoval za úspěch! Půjde to pomaleji, ale každý gram se počítá…

Obě paní i pán hubnou podle návodu v mém kurzu. 

Jdete do toho s námi? Jak vidíte, tak výsledky nejsou jen u mě, ale fungují snad ještě lépe i u jiných.

Investujete 10 Kč denně do svého těla?

shadow-ornament

Online kurz Břicháče Toma

3 měsíce s plnou podporou hubnutí

Online kurz Břicháč Tom na 3 měsíce obsahuje

  • můj jídelníček s přesnými jídly, které jsem jedl
  • potraviny, které využívám + kde je koupit
  • recepty na jednoduchá jídla, která vařím
  • jak spalovat tuky rychle a nedřít se hodiny v posilovně (návody a vysvětlení)
  • desítky kapitol plných informací, videa, osobní zkušenosti
  • bez počítání kalorií , vše jednoduše a efektivně
  • cvičení bez dodržování tepové frekvence
  • přístup k informacím navždy, vše online z Vašeho počítače
  • 3 měsíce každý den nakopnutí – nebudete v tom sami!
  • možnost osobní konzultace a zodpovězení dotazů

Co to je vlastně za kurz a jak to probíhá?

Kurz probíhá online, takže můžete sledovat vše z domu a nikam nemusíte chodit. Po objednání a zaplacení kurzu získáte přístup ke všem informacím.

Tedy k mému jídelníčku, návodům, vysvětlením, motivaci. Následně se přihlásíte do mého 3-měsíčního kurzu a každý den Vám přijde,jako účastníkovi kurzu, email co dělat, na co se zaměřit, jak řešit každodenní problémy s hubnutím, jak se naučit pít, jak cvičit, jak si vše zjednodušit, jak obměnit jídla. Každý den po dobu 3 měsíců. Vše je z mé vlastní zkušenosti. Máte taky možnost

Účastníci mého kurzu mi píšou, že právě tento každodenní email jim nejvíce pomáhá při hubnutí. Vidí, že v tom nejsou sami a pořád je drží motivace.V kurzu jsou muži od 25 let do 60 let. Ženy od 18 do 65 let. Jedna paní hubne i dcerou, která má ještě méně let. Jídelníček funguje na všechny kategorie.

U 2 klientek jsem jídelníček obměňoval, protože nebyly výsledky podle představ, takže jsem poradil individuální postup. Na každého funguje něco jiného, ale 99% účastníků sleduje úbytek váhy i cm. Ty výsledky jsou mezi 2-7 kg během měsíce a 2-11 cm v pasu.

Ukázky z kurzu

Po kliknutí na obrázek získáte plné zobrazení

shadow-ornament

Další kapitoly jsou obsahem kurzu a další jsou obsahem každodenního nakopávače,

který účastníci kurzu dostávají každé ráno v 6:00 hod na email.

Ukázka každodenního nakopávače pro účastníky kurzu

Jste rozhodnuti zhubnout? Začněte hned se mnou

Více informací o kurzu zde

shadow-ornament

Účastníci kurzu mi napsali…


Dobrý den Tome,

nejsem příznivcem Facebooku, přesto Vaše příspěvky sleduji téměř každý den. Rovněž každý den sleduji Vaše webové stránky, ke kterým mám přístup v plném rozsahu. Sám prostřednictvím Facebooku z různých důvodů nekomunikuji. Dovolte mi proto touto cestou Vám poděkovat za Váš přístup k nám, kteří se přihlásili do Vašeho kursu. Je mi 58 let, tedy jen o trochu starší než Váš otec (domnívám se , že je to on, jehož výsledky jste začal prezentovat). I přes svůj věk, jsem se rozhodl zapojit se do Vašeho kursu. Společně se mnou tento kurs využívá i moje manželka, která má rovněž nadváhu. Já sám jsem jsem měl 5.1.2014 104 kg, v sobotu 18.1.2014 jsem již měl 98,8 kg – je tedy vidět, že to skutečně funguje. Můj cíl je 85 kg do 31.5.2014.
Domnívám se, že finanční vklad, který jsem do kursu investoval, je skutečně v porovnání s jinými dietami minimální. Vaše nasazení, které  tomuto projektu věnujete, je obdivuhodné. 
Ještě jednou Vám jménem svým i manželky děkuji a přeji vše dobré.
S pozdravem Jarda.


Tome,díky Vám dnes jedu 6 den a ráno -2kg ani jsem to nečekala mám velkou radost a chut pokračovat, Jana.


Ahoj Tome, jsem moc ráda za to že jsem na Tebe narazila. Za týden dodržování Tvého jídelníčku jsem zhubla 2 kg. Moc dekuju za všechny rady. Petra


Tome, musím se přiznat, nejsem moc důvěřivá.Na začátku jsem váhala, zda do toho jít.Ale překvapilo mě vše, ty podrobné kapitoly, motivace a hlavně už jsem zhubla 3 kg!!! Nyní jsem moc ráda, že jsem na tebe narazila!!! Je to úžasný pocit a cítím se skvěle. Díky moc. Jitka


Tomáši, děkuji za přístup ke kurzu.Nemohla jsem od informací odtrhnout a říkám WOW! Je mi už jasné, proč to nemůže být zdarma, když jste si s tím dal tolik práce. Peněz rozhodně nelituji a věřím, že zhubnu těch svých 20 kg. Hezký den vám přeji a dekuji už nyní za vše Vladka


Ahoj Tome,

děkuji za bleskové vyřízení mého vstupu do kurzu. Myslím,že toho teď máte na svých bedrech požehnaně,ale klobouk dolů za to všechno,čímž jste si prošel a s čím vším se chcete s ostatními podělit;-)

Myslím,že celková částka za Váš kurz není ani trochu přehnaná,za to ohromné množství informací,které lidem poskytnete.Je to průměrná částka za jedno balení  “ zázračných “ pilulí na zhruba 1 měsíc,které stejně nemakají. To už je lepší si za ty peníze místo těch pilulí zaplatit permanentku na nějaké cvičení. Ale většina lidí je netrpělivá a co na sebe nabalovaly několik let,tak to pak chtějí mít za měsíc zhublé. 
Pracuji jako masérka a hodně se zajímám o bylinky,alternativní léčení a zdravý životní styl. Už jsem také ledacos na hubnutí vyzkoušela a tak jsem s velkým zájmem očekávala spuštění Vašeho kurzu. Já sama nepotřebuji zhubnout mnoho,asi 5kg abych lehce dopnula kalhoty,ale jak při masírování vydávám kupu energie a svalovinu mám také dobrou,tak potřebuji spíš vytvarovat určité partie a už se těším,jak vyzkouším Vaše rady.
Velmi Vám fandím a držím pěsti ve Vaší práci.
Mějte se hezky. Rita
http://rita-masaze.webnode.cz/

Můj kurz online z Vašeho domu můžete získat zde

OBJEDNÁVKA ZDE