BřicháčTom.cz ONLINE hubnutí pro každého

Zhubnout se dá i snadno a rychle, když víte, JAK NA TO!

A hlavně zdravě…

shadow-ornament

Jste rozhodnuti taky zhubnout? 

 • 1

  1 rok hledání a zkoušení

  Celý rok jsem hledal na internetu a zkoušel různé postupy. Většina věcí ale nefungovala a jen jsem tím ztratil čas.

 • 2

  Vytvořil jsem si vlastní systém hubnutí

  Z toho, co jsem zkusil, jsem vybral to nejefektivnější a zhubl tak desítky kilo.

 • 3

  Vytvořil jsem si vlastní systém hubnutí

  Z toho, co jsem zkusil, jsem vybral to nejefektivnější a zhubl tak desítky kilo.

 • 3

  Vytvořil jsem si vlastní systém hubnutí

  Z toho, co jsem zkusil, jsem vybral to nejefektivnější a zhubl tak desítky kilo.

 • 5

  Vytvořil jsem si i vlastní cíle a odměny, abych vydržel

  Bylo potřeba i sám sebe motivovat, jinak by člověk hned ztratil hnací sílu. Ukážu Vám, jak se dokopat a dokázat to!

Tyto a další body mi pomohly zhubnout k dnešnímu dni 27 kg. Není důležitý jen můj jídelníček, který jsem několikrát upravoval, ale musíte vědět i jak opravdu spalovat tuk a neztrácet jen vodu. To je totiž problém většiny diet.

Můžete začít hubnout podle mého návodu i Vy!

Kdo jsem?

Jsem člověk, který se rozhodl skončit s neustálým omezováním a začal žít zdravěji než dříve. Povedlo se mi zhubnout 27 kg a chci ukázat i Vám lepší cestu, jak s hubnutím zatočit.

Tom Kosačík

Sdílejte stránku s Vašimi přáteli…

Přidejte se k nám na FB, je nás už přes 8 tisíc.

PROČ hubnout podle mého návodu?

Vše je jinak, než jste zatím slyšeli…


Nepočítám kalorie, PROČ?

Protože to není potřeba. Pokud nepatříte mezi vrcholové kulturisty, tak není třeba, abyste kalorie počítali. Ten kdo to zkusil, tak brzy zase skončil, protože ho to velmi rychle přestalo bavit. A proč je počítat, když to jde snadno i bez počítání?

Nedodržuji tepovou frekvenci. PROČ?

Protože při dodržování tepové frekvence hubnete jen v době cvičení. Je taky velmi těžké určit i podle měření tu ideální tepovou pro Vaše tělo. Moje cvičení je založena na pohybu, který nemusí být častý, ale tělo bude spalovat tuk ještě dalších až 48 hodin.

Nejedná se o dietu! PROČ?

Protože každá dieta znamená omezení příjmu. Vy sice zhubnete, ale po skončení diety zase pomalu vše přiberete. Můj návod na hubnutí je založený na pravidelném příjmu vysoce hodnotných jídel. Tělo potom nemá potřebu šetřit a tuku se zbavuje.

Jednoduchý návod pro každého. PROČ?

Během svého hubnutí jsem používal všechny postupy, ale nakonec jsem vše tak zjednodušil, aby mě hubnutí, co nejméně omezovalo. Tak jsem zhubl 27 kg a neskončil jsem v polovině jako většina lidí při dietách.

shadow-ornament

Kurz Břicháče Toma online z Vašeho domova

3-měsíční výzva pro Vaše zhubnutí – jednoduše a efektivně s podporou

 • Můj stravovací režim – jídelníček
 • Seznam jídel a s recepty, která jsem jedl
 • Potraviny, které kupuji a nákupní lístek
 • Vysvětlení, CO je třeba jíst a KDY
 • Návod, jak spalovat tuk až 48 hodin
 • Na začátku stačí cvičit 2 x týdně 30 minut
 • Bez nutnosti trávit hodiny v posilovně
 • Bez dodržování tepové frekvence

Jaká jsou to jídla?  Jídla jsou složená z běžných potravin, které koupíte všude. Součástí je mnoho zeleniny a i pokud ji nemusíte jíst, tak Vám v těchto receptech bude chutnat.

Po odeslání objednávky mi pošlete email, jak se nyní stravujete, kolik vážíte a jaká je Vaše vysněná váha. Já Vám po zahájení kurzu odepíšu osobní rady a pokud bude potřeba, tak individuální doporučení. Budeme tak spolu v kontaktu.

Mám zájem o kurz a chci začít hned s hubnutím

Po odeslání objednávky mi pošlete email, jak se nyní stravujete, kolik vážíte a jaká je Vaše vysněná váha. Já Vám po zahájení kurzu odepíšu osobní rady a pokud bude potřeba, tak individuální doporučení.

Budeme tak spolu v kontaktu.

Nevíte jestli je pro Vás toto hubnutí vhodné? Chcete něco vysvětlit? Rád Vám pomůžu.

Ozvěte se mi na email nebo mi zavolejte na: 774 84 09 07

Na co se mě často ptáte:

Kolik je možné zhubnout? To záleží na Vaší nadváze. Jsou lidi, kteří mají opravdu vysokou obezitu a pokud začnou jíst zdravě a nedrží nesmyslné diety, tak se váha pohne za měsíc i o 7 kg. Takový průměr za měsíc je mezi 2-6 kg. Což je takové optimální zdravé hubnutí bez rizika JOJO efektu.

Nebudu mít hlad?

Hlad budete mít, když budete držet diety, které omezují příjem. Většina lidí, s kterými jsem se setkal, ale jedli předtím velmi málo a jejich metabolismus byl extrémně zpomalený. Tento způsob stravování je založený na pravidelných jídlech, obsahuje čerstvou zeleninu a hodně vlákniny. Tedy nebudete mít pocit hladu.

O jaký systém hubnutí se jedná?

O přirozený systém, kdy tělu dodáte, to co mu chybí. Pokud budete držet diety, tak se často tělo „sekne“ a dělá si zásoby i z mála jídla, které přijmete. Naopak když mu dáte dostatek stravy, tak se tělo přirozeně zbavuje tuku, protože zásoby nepotřebuje a má živiny každý den.

Kolik lidí s Vámi hubne?

Od začátku roku přes 600 lidí. Hubnou muži i ženy. Nejstarší účastnice má přes 70 let. Většina z mého kurzu jsou ženy na mateřské dovolené.

Vaše zkušenosti s mým hubnutím…

Na sérii fotografií je vidět, jak dobře funguje můj jídelníček na muže (55 let) s vysokou obezitou.

Nejde ale o žádnou dietu, naopak pán neustále jí celý den.

17.1., váha: 96,8 kg

19.1., váha: 94,4 kg

22.1., váha: 93,2 kg

1.2., váha: 91,3 kg

Další Vaše výsledky hubnutí

Ahoj Tome, jsem moc ráda za to že jsem na Tebe narazila. Za týden dodržování Tvého jídelníčku jsem zhubla 2 kg. Moc dekuju za všechny rady. Petra

Ahoj Tome,

děkuji za bleskové vyřízení mého vstupu do kurzu. Myslím,že toho teď máte na svých bedrech požehnaně,ale klobouk dolů za to všechno,čímž jste si prošel a s čím vším se chcete s ostatními podělit;-)

Myslím,že celková částka za Váš kurz není ani trochu přehnaná,za to ohromné množství informací,které lidem poskytnete.Je to průměrná částka za jedno balení  “ zázračných “ pilulí na zhruba 1 měsíc,které stejně nemakají. To už je lepší si za ty peníze místo těch pilulí zaplatit permanentku na nějaké cvičení. Ale většina lidí je netrpělivá a co na sebe nabalovaly několik let,tak to pak chtějí mít za měsíc zhublé. 
Pracuji jako masérka a hodně se zajímám o bylinky,alternativní léčení a zdravý životní styl. Už jsem také ledacos na hubnutí vyzkoušela a tak jsem s velkým zájmem očekávala spuštění Vašeho kurzu. Já sama nepotřebuji zhubnout mnoho,asi 5kg abych lehce dopnula kalhoty,ale jak při masírování vydávám kupu energie a svalovinu mám také dobrou,tak potřebuji spíš vytvarovat určité partie a už se těším,jak vyzkouším Vaše rady.
Velmi Vám fandím a držím pěsti ve Vaší práci.
Mějte se hezky. Rita
http://rita-masaze.webnode.cz/

Ahoj Tome

tak i ja ti pisi email :) ) Zacala sem 4.1. na vaze 90,2 a dneska 1.2. mam 83 :) )) no neni to super  kazdou sobotu se merim a dneska jsem s potesenim zjistila, ze pres boky ci zadek mam o 7 cm mene …. i v jinych partiich jsem se samo zmensila :) ))

z tveho kurzu sem si toho vzala hrozne moc… jen teda jim 5x za den,,, casteji to nestiham :) )
uz sem i pouzila par tvych receptu, a zatim tedy vse nam chutnalo :) )

takze velky diky,, jsi pro me hnacim motorem :) )) rada ctu tvoje stranky a dost se tam inspiruju :) ) a tvoje nakopavaci emaily jsou paradni :) )

Díky Tome a preji hezky den :) ))

Petra

Tome, musím se přiznat, nejsem moc důvěřivá.Na začátku jsem váhala, zda do toho jít.Ale překvapilo mě vše, ty podrobné kapitoly, motivace a hlavně už jsem zhubla 3 kg!!! Nyní jsem moc ráda, že jsem na tebe narazila!!! Je to úžasný pocit a cítím se skvěle. Díky moc. Jitka

Tome,díky Vám dnes jedu 6 den a ráno -2kg ani jsem to nečekala mám velkou radost a chut pokračovat, Jana.

Dobrý den,
našla jsem ve Vašem systému spoustu dobrých rad. Díky za ně. Jelikož při výšce 166 cm vážím 62 kg, nepotřebuji shodit tolik kila, ale spíš se zaměřit na tuk. Rada, jak efektivně cvičit mi rozhodně pomohla. Díky a přeji spoustu spokojených klientů. S pozdravem Jitka H.

Dobrý den Tome,

dovolte mi Vám touto cestou poděkovat za Váš přístup k nám, kteří se přihlásili do Vašeho kursu. Je mi 58 let, tedy jen o trochu starší než Váš otec (domnívám se, že je to on, jehož výsledky jste začal prezentovat). I přes svůj věk, jsem se rozhodl zapojit se do Vašeho kursu. Společně se mnou tento kurs využívá i moje manželka, která má rovněž nadváhu. Já sám jsem jsem měl 5.1.2014 104 kg, v sobotu 18.1.2014 jsem již měl 98,8 kg – je tedy vidět, že to skutečně funguje. Můj cíl je 85 kg do 31.5.2014.

Domnívám se, že finanční vklad, který jsem do kursu investoval, je skutečně v porovnání s jinými dietami minimální. Vaše nasazení, které  tomuto projektu věnujete, je obdivuhodné. 

Ještě jednou Vám jménem svým i manželky děkuji a přeji vše dobré.

S pozdravem Jarda.

Tomáši, děkuji za přístup ke kurzu.Nemohla jsem od informací odtrhnout a říkám WOW! Je mi už jasné, proč to nemůže být zdarma, když jste si s tím dal tolik práce. Peněz rozhodně nelituji a věřím, že zhubnu těch svých 20 kg. Hezký den vám přeji a dekuji už nyní za vše Vladka

Upozornění: Všechny návody vychází z mé vlastní zkušenosti a nenesu zodpovědnost za jejich využití.

Všechny rady, jídelníčky, cvičení a doporučení konzultujte před použitím se svým lékařem. Každý je zodpovědný sám za sebe a i já sám se držím principů, že nic se nemá přehánět a odmítám drastické diety, které zdraví naopak škodí.

Ochrana osobních údajů   Obchodní podmínky   Kontakt

© Břicháč Tom 2013 – 2014