Nakopávač online kurzu Hubnutí Břicháče Toma

Vysvětlení, proč nechodí nakopávač

Zdravím Vás, přátelé,

stala se bohužel věc, kterou si už většina z Vás všimla.
V neděli nepřišel můj ranní email a nejsem si jist, jestli přijde i v pondělí. Tento nakopávač totiž rozesílá služba Getresponse.com, kterou ze soboty na neděli napadli hackeři. Ten útok byl tak masivní, že službu museli odstavit a nyní pracují na obnově.
Všechny emaily, které jsou součástí nakopávače mám zálohované a nyní v noci jsem je všechny zaznamenal na web, abyste k nim měli přístup.
Najdete je zde seřazené podle jednotlivých dnů: http://www.brichactom.cz/nkp
Když jsem vytvářel kurz, věděl jsem, že kromě informací, jídel a receptů by se Vám mohl hodit i každodenní email, což se ukázalo, že opravdu hodně z Vás pomáhá. Věděl jsem taky, že je to jediná věc, kterou ale mohu zajistit pouze prostřednictvím jiné služby a že se musím spolehnout na jejich služby. Vybral jsem největší společnost, která má přes 300 tisíc zákazníků. Čekal jsem tedy, že je tam největší jistota stability. Bohužel ani oni se nevyhnuli napadení hackery.
Všechna data, tedy i moje nakopávače by měly být v pořádku a jde jen o to, kdy službu spustí.
Jelikož mají statisíce klientů, tak očekávám, že to spustí co nejdříve – snad už v pondělí.
Potom by Vám opět měly pravidelně chodit emaily, pokud nezjistím, že je tam nějaká změna a řešil bych to dále.
Tento výpadek se týká jen nakopávače. Moje stránky nadále běží bez problému.
Zároveň se to napadení týká jen nefukčnosti jejich webového serveru. Nemá to nic společného s platbou, kterou jste kurz platili. Takže z tohoto pohledu se o žádná svá data bát nemusíte.
Jde nyní jen o to, že nám nechodí emaily každé ráno a já nejsem schopný nyní zjistit, komu chybí jaký email, protože se každý přihlásil do nakopávače v jiný den.
Budu velmi rád, když tuto situace pochopíte. Omlouvám se za tyto komplikace. Chyba bohužel není na mé straně a věřím, že to bude vše zas v pořádku.
Děkuji Vám a držte se dál svého cíle v hubnutí!