Břicháč Tom

Jak se zdravě najíst a zhubnout chutnými jídly!

Snídaňové lívanečky

Když budeme mít ráno chuť na sladkou snídani, tak stačí tuto dobrotu polít jogurtem, troškou medu a zasypat ovocem. 

Na 1 porci potřebujeme:

 

  • 30-40 g ovesných vloček

  • 1 vajíčko

  • 3 lžíce bílého jogurtu

  • 1 lžička medu

  • lesní ovoce

  • skořice


Sdílejte recept se svými přáteli:

Příprava lívanečků:

 

Smícháme ovesné vločky s vajíčkem.

Lžící vytvoříme na rozehřáté pánvičce nebo grilu 3 hromádky, které se nám trošku roztečou do stran.

Lívanečky pečeme z obou stran cca 2 minuty.

Potřeme bílým jogurtem, přidáme ovoce, zakápneme medem a posypeme skořicí.

Nový ebook s recepty !

Tuto stránku jsem si založil jako takový protest proti všem šíleným dietám, které na internetu kolejí. Sám jsem se se svou váhou dostal na 107 kg. Chtěl jsem zhubnout, ale hlavně trvale zhubnout.

S dietami jsem už v minulosti neuspěl. A protože rád jím, tak jsem se v jídle nechtěl extra omezovat.

Rok jsem na sobě zkoušel různé postupy a nakonec jsem zhubl pomocí běžných potravin. Z jídla jsem odstranil bílé pečivo, úplně jsem odstranil cukr a ke štíhlosti jsem se doslova prožral :-)

Postupně jsem zhubl 27 kg, změnil velikost oblečení z XL na M a váhu si už 2 roky úspěšně držím.

Moje výsledky po prvních 3 měsících hubnutí.

Zdravé recepty s přípravou do 30 minut

Můj největší problém u hubnutí byl vždy s přípravou jídla. Vaření mě sice baví, ale nebaví mě dlouhé recepty z desítek surovin. Na internetu jsou tisíce zdravých receptů, ale často z potravin, které běžně nekoupíte. Proto jsem si vymyslel recepty, které mi zaberou  max. 30 minut. Taky mi šlo o to, aby to co jím já, mohla jíst celá rodina a nemuseli jsme vařit dvakrát. Prostě aby to chutnalo všem!

Proto jsou mé recepty snadné, rychlé a pochutná si na nich i návštěva.

Můj ebook obsahuje 87 receptů. 95% všech potravin koupíte v běžném obchodě. Všechny recepty jsou bez přidaného cukru! Sladím buď medem nebo přírodním sladidlem.

Moje osobní zkušenosti s hubnutím

Kromě receptů najdete v ebooku ale i moje osobní zkušenosti s hubnutím. Ne vždy šlo vše hladce. I já jsem měl dny, kdy jsem se chtěl na vše vykašlat. Ukážu Vám, jak jsem to překonal. Vysvětlím Vám, proč jsem nepočítal kalorie a přesto jsem zhubl. Proč není dobré sledovat váhu? Proč si musíte jednou za čas dát i pořádně nezdravé jidlo? Co jíst na oslavách a večírcích? Co pít? Jaké potraviny nakupuju? Dozvíte se ale i moje zkušenosti, jak si váhu udržet trvale. Proč ovoce není až takový poklad?

Jak si sestavit naprosto snadný jídelníček, aby mohla s Vámi jíst i celá rodina?

Pro koho je ebook určený?

Pro všechny, kteří hledají snadné a rychlé recepty bez přidaného cukru. Možná taky nemáte čas a hledáte něco, co sní i celá rodina a nebudete muset vařit 2 krát. Ale i těm, kteří si neví rady s hubnutím a hledají cestu, která je vyzkoušená a přesto jde zvládnout. Uričtě nebudete muset jíst kuře na vodě, protože to bych ani já nejedl.

Pokud máte velkou nadváhu, tak tuk bude mizet a u někoho i velmi rychle. Dokonce jsem měl v mém kurzu o hubnutí, který probíhal minulý rok, i několik žen okolo 50ti let a necvičily. Jen se držely jídla a zhubly mezi 12-19 kg. Většina lidí si myslí, že to na ně nebude fungovat, protože já jsem chlap a žena přece musí jíst něco jiného. Zdravá chutná vyvážená strava ale prostě funguje!

A to v mém kurzu jsou většinou ženy mezi 28-60 lety. Zhubla i paní, která měla 73 let. Zhubl i můj otec. I přítelkyně. Přesto jsme jedli všichni stejná jídla. A porce? Většinou úplně stejné, jen já si dal ještě 1 jídlo navíc. Většina lidí nejí totiž ani tak nezdravě, ale prostě málo a tělo si potom dělá zásoby a doslova přibíráte i z jablka.

Ebook s recepty a mými zkušenostmi si můžete objednat jen zde:

Ebook je ve formátu PDF a můžete ho prohlížet na počítači, tabletu nebo mobilu. Ebook má 172 stran a odkaz ke stažení Vám přijde po provedení platby na Váš email.

Vyplňte Vaše údaje a zvolte způsob platby.

Vše je zabezpečeno přes platební bránu GoPay.

arrow

© 2013 – 2015  Břicháč Tom  -  Ochrana osobních údajů     Obchodní podmínky     Kontakt