Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma

Snadné vaření ze zdravých surovin pro celou rodinu

shadow-ornament

Jediná cesta ke štíhlé postavě, po které nenásleduje JOJO efekt, začíná jídlem

O knize

Druhý díl mé knížky vychází z prvního dílu, který vyšel v dubnu tohoto roku a hned se stal nejprodávanější knihou o hubnutí a zdravém stravování tohoto léta. Do první knihy jsem popsal můj příběh, jak jsem zhubl 27 kg, mé postupy a inspiraci pro Vás, že to jde i bez diet, které postrádají smysl a vedou k dalším JOJO efektům.

Protože se mi do první knihy už nevlezly další recepty, vydal jsem nyní druhý díl s názvem „Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma“, kde jsem vložil několik dalších principů, které mi pomohly snížit váhu a udržet si ji. Kniha je ale hlavně kuchařkou a najdete v ní snadné recepty, které budou chutnat celé rodině. Najdete v ní recepty z běžně dostupných surovin i několik příloh, které se často nevaří, ale stojí za to je vyzkoušet.

Kniha má pevnou vazbu, 192 stran a najdete v ní 75 receptů od snídaní, přes obědy, večeře až po zdravé mlsání bez výčitek.

Vaše názory na knihu

Na rozdíl od některých jiných stránek, tyto názory nejsou smyšlené.

V knize najdete…

 

Jednoduchá jídla, která většinou připravíte do půl hodiny. Pochutnáte si na guláši, který jsem doplnil mrkvičkou, zdravé koprové omáčce i tvarohových knedlících s ovocem. Tedy úplně běžná jídla, jen připravená lehčím způsobem za pár minut.

Hodně lidí mi psalo, že si pochutnaly i děti, takže nebudete muset vařit pro sebe zdravou stravu a jiné jídlo pro zbytek rodiny.

Hlavní jídla i polévky

Vše připraveno s minimem tuku, chutnými přísadami a z běžných surovin

V knize najdete i mnoho sladkých receptů bez klasického cukru, jen doslazené medem

Můžete si tak užít i sladkou chuť bez výčitek a strachu z přibírání

V knize najdete i vysvětlení, abyste pochopili, co Vám způsobuje chuťě na sladké

Tento velmi důležitý princip spočívá v tom, že po snězení sladkého jídla u člověka velmi rychle dochází k únavě a další chuti na sladké.

Tím, že nebudete jíst cukr samotný, ale s dalšími potravinami, které jsou v knize popsány, tak se nebude ukládat cukr v podobě tukových zásob v těle, nebudete unavení a nebude Vás honit od rána do večera mlsná. Nadměrná hladina cukru v krvi znamená riziko přibírání, protože tělo nedokáže přebytečný tuk zpracovat.

Když se tento postup začnete praktikovat, máte vyhráno!

Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma

Kniha najdete ve všech knikupectvích, supermarketu Kaufland a nebo si ji můžete objednat přes internet.

Možno zakoupit a objednat i na Slovensku!

Sdílejte se svými přáteli

Vaše zkušenosti s mým postupem v hubnutí

Nejdříve mi mnoho lidí nevěřilo, protože se zdá, že jeidná cesta je jen cesta diet. Teď když už zhubly stovky lidí, tak se ukazuje, že cesta diet je ta nejhorší možnost.

Přidejte se k nám na Facebooku

Aktuální autogramiády

Praha 21.11. 2015 – Knihcentrum, OC Černý Most

Pozvánka události

Už proběhlo:

Ostrava – 20.10.2015 (Dům knihy)

Olomouc – 22.10. (Knihy Dobrovský, OC Šantovka)

Brno – 24.10.2015 (Knihhcentrum Caffé, OC Olympia)