Břicháč Tom


„Nechtěl jsem se spokojit se špeky na břiše…“

Jak jsem zhubl 27 kg bez držení diety?

Cesta ke zhubnutí nevede přes diety. Ke štíhlosti se musíte projíst chutným jídlem s dostatkem živin.  

Mé knihy jsou o mé cestě ke štíhlosti. Najdete v nich mé rady, motivaci, snadné recepty a naprosto jednoduchý návod, jak opravdu jednou provždy zhubnout a cítit se dobře. Knihy si koupilo za rok přes 100 tisíc čtenářů. Najdete v nich přes 150 receptů na zdravá jídla, která můžete uvařit celé Vaší rodině.

shadow-ornament
Břicháč Tom a Lucie - objednat knihu 
Rychlovky a chuťovky Břicháče Tomaobjednat knihu 

 

V knihách najdete snadné recepty, které připravíte za pár minut

Přes 150 receptů na snadná jídla od snídaní po večeře


Nápady a inspirace na zdravé snídaně

Rychlovky a chuťovky, které budou chutnat i Vašim dětem

Pokud chcete zhubnout nebo si váhu udržet,

tyto 2 kuchařky budou Vašim nejlepším spolenčíkem. Všechna jídla jsou velmi jednoduchá a většinu připravíte do 30 minut, z běžně dostupných surovin a přesto budou chutnat celé rodině.

Břicháč Tom a Lucie

Kniha plná inspirace na zdravá  jídla, která vaříme u nás doma.

Kniha obsahuje přes 75 receptů na zdravá jídla od snídaní po večeře. Pokud nevíte co uvařit pro svou rodinu a přitom chcete, aby všem chutnalo, budete z této knihy nadšení. Vše je jednoduše přehledné, recepty jsou z pár surovin, takže nemusíte obcházet všcehny obchody, abyste našli ty správné suroviny pro vaření. Kniha se stala hned po vydání bestsellerem a pokud chcete zhubnout nebo si váhu udržet, bude vašim ideálním pomocníkem.

O této knize jste mi napsali: „je to jediná kuchařka, podle které doma opravdu vaříme a všem chutná“.


Objednávka v ČR – cena 349 Kč, nyní za 287 KčObjednat -

Rychlovky a chuťovky Břicháče Toma

Výborné zdravé recepty nejen na oběd a večeři.

Pokračování prvního dílu s doplněním informací, na které se mě často ptáte. Kniha je ale hlavně kuchařkou s dalšími recepty na jednoduché vaření. Možná se říkáte: Další zbytečná kuchařka, kterých jsou tisíce a internetu stovky receptů zdarma? Klidně vyberte z nich. Já jsem si ale recepty sestavil tak, aby poměr živin byl vyvážený, byly dobré, rychle připravené a chutnaly celé rodině. Což většina receptů nesplňuje a proto se nikomu nechce zdravěji vařit. Protože je to zdlouhavé, z těžce dostupných surovin atd. tyto recepty jsou z 99% tvořeny běžně dostupnými potravinami.

Najdete v knize jak snídaně i ty rychlé z hrnečku za 3 minuty, polévky, nápoje, obědy, večeře a velkou část sladkých receptů pro zdravé mlsání bez výčitek.


Objednávka v ČR – cena 349 Kč, nyní za 287 Kč - Objednat -