Břicháč Tom

Jak jsem zhubl 27 kg pomocí běžných jídel?

Rychlá zapečená bagetka s překvapením

Tuto bagetku zvládnete za pár minut a vytvoříte tak zajímavě vypadající jídlo, po kterém se jen zapráší. Pokud ho chcete mít i zdravé, tak vybírejte žitné pečivo, které obsahuje i semínka (např. slunečnice).

 

Tento recept je z mé kuchařky, která je plná rychlovek za pár minut.

Na přípravu budeme potřebovat:

 

- žitné pečivo podle počtu strávníků

- plátky tvrdého sýru

- šunku, kuřecí nářez, je možné i libovější slaninu

- rajčata

koření: sůl, pepř, oregáno

1. krok: Vyberte si vhodné pečivo. Můžete použít cornspitz, bulku, bagetu nebo cokoliv, na co narazíte v obchodě. Pokud chcete zdravější pečivo, tak vybírejte žitné nebo maximálně pšenično-žitné. 

3. krok: Do vzniklých otvorů vmačkejte kousky rajčete a vlijte i zbytek šťávy z rajčat. Stejným způsobem zatlačte čtverečky sýru, šunky nebo jiné dobroty. Vše zasypte oregánem, provensálským kořením nebo jiným bylinkami.

Můj tip:

Na talířek si rozkrájejte na menší kostičky 2 rajčata, posypte bazalkou. Zapečenou bagetku potom trhejte na čtverečky, namáčejte v rajčatech a nechejte si chutnat! :-)

Nenechejte si recept jen pro sebe a dejte o něm vědět svým přátelům:

2. krok: Pečivo rozkrájejte svisle i podélně, aby vznikla mřížka. Od spodku pečiva nechte mezeru cca 2-3 mm, aby vše drželo pohromadě. Kus pečiva potom prohněte, aby se mřížka rozevřela.

4. krok: Pečeme v rozehřáté troubě na 220 stupňů 5-10 minut. Až se nám sýr rozpeče a pečivo bude křupavé.

Můžeme dodatečně zakápnout pár kapkami olivového oleje.

I tento recept najdete v nové kuchařce rychlovek do 30-ti minut:

arrow

Kuchařka se zdravými recepty do 30 minut

Právě vyšla nová kuchařka s recepty, které zvládnete do 30-ti minut. Tyto recepty jsem si sestavil během mého hubnutí, kdy jsem zhubl bez držení diety 27 kg. Jídla obsahují snídaně, obědy, večeře i svačinky. Všechna jídla jsou bez přidaného cukru!

Už mě nebavilo si chystat složitá zdravá jídla, kterých jsou na internetu tisíce. Proto jsem si sestavil rychlovky, které chutnají celé rodině. Nemusím tak vařit 2 různá jídla a přitom jíme zdravě.

 

 

 

 

 

© 2013 – 2015  Břicháč Tom  -  Ochrana osobních údajů     Obchodní podmínky     Kontakt