Břicháč Tom

Jak jsem zhubl 27 kg a jak můžete i Vy!

Obsah knihy Břicháč Tom

Ebook Břicháč Tom

K napsání této knížky mě časem donutila chuť na všemožně nezdravě vypadající jídla. Začal jsem zkoušet různé varianty zdravých, ale zároveň velmi chutných jídel. A postupně se těch receptů naskládalo za poslední rok už přes 80.  Mnoho receptů ani nevypadá, že jsou zdravé a přitom neobsahují žádný cukr. Vše je dochuceno maximálně medem nebo přírodním sladidlem.

Kniha má 2 části:

V první části jsou vysvětleny mé kroky v hubnutí a návod pro Vás, jak se zbytečně nezdržovat věcmi, které nefungují. Dozvíte se:

- proč jsem nepočítal kalorie a proč jde zhubnout i bez toho

- že je možné zhubnout i bez cvičení a nebo pohybem, který spaluje tuk až 24 hodin po pohybu

- jak vypadá můj denní režim, 4 vzorové jídelníčky a zdravé potraviny, ze kterých uděláte snadné výborné jídlo

- jak jsem se dokopal k hubnutí a jak jsem překonal dny, kdy se nedařilo

..a mnoho dalšího!

Druhá část je věnována receptům, které zvládnete uvařit za 30 minut. To byla podmínka, kterou jsem si dal, protože jsem nechtěl trávit v kuchyni půl dne a pořád něco chystat. Výhodou je, že se nejedná o žádné rybí filé na vodě, ale jídla, která bude jíst i celá Vaše rodina. Takže nemusíte vařit 2 různá jídla.

Kniha obsahuje recepty od snídaní, přes svačiny, obědy, večeře až po zdravé dezerty. Hlavně u svačinek najdete plno různých variant a určitě i inspiraci pro sebe.

Ebook s recepty a mými zkušenostmi si můžete objednat jen zde:

Ebook je ve formátu PDF a můžete ho prohlížet na počítači, tabletu nebo mobilu. Ebook má 172 stran a odkaz ke stažení Vám přijde po provedení platby na Váš email.

Vyplňte Vaše údaje a zvolte způsob platby.

Vše je zabezpečeno přes platební bránu GoPay.

arrow

© 2013 – 2015  Břicháč Tom  -  Ochrana osobních údajů     Obchodní podmínky     Kontakt