Kurz pro normální lidi, kteří chtějí zhubnout podle návodu normálního člověka:-) Snažím se jít cestou přirozenosti, abyste vše pochopili jednoduše. Neříkám Vám CO musíte dělat, ale PROČ to musíte dělat, abyste sami pochopili, jaké principy mně osobně zafungovaly a jaké NE.

V kurzu najdete:

Mé jídelníčky, potraviny, které kupuji. Jak cvičím, abych nemusel trávit 2 hodiny každý den v posilovně a jak jsem efektivně zhubl. Po zaplacení získáte přístupové údaje do skryté části této web stránky, kde jsou všechny materiály na jednom místě. Nyní jsou připraveny jídelníčky, jak začít cvičit a jak vůbec začít s hubnutím. Do 12.1.2014 budou doplněny všechny další články a videa, která se Vám během hubnutí budou hodit.

Abyste měli podporu a neměli v informacích guláš:

Abyste vše dobře pochopili a měli jste oporu, tak jsem připravil 3-měsíční intenzivní kurz formou emailu, který Vám bude chodit každý den. V každém emailu Vám ode mě přijde motivaci a více Vám vysvětlím a připomenu právě části kurzu, abyste všemu rozuměli. Věřím totiž, že při prvním nahlédnutí zjistíte, že je to moc informací najednou.

  • Zaplatit můžete buď kartou

    Při platbě kartou Vám přijdou přístupové údaje k účtu ihned. Můžete se hned přihlásit a začít s hubnutím. Platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu společnost GoPAY, kterou v ČR využívá mnoho eshopů. Vaše data jsou tak v bezpečí.

  • Zaplatit můžete i převodem z účtu

    Zaplatit můžete i převodem z účtu. Přístupové údaje získáte po připsání platby. To je v závislosti na bance 1-2 pracovní dny. Po vyplnění objednávky Vám přijde na email zálohová faktura, kterou zaplatíte.

Cena je nyní jen 990 Kč a jedná se platbu navždy a přístup navždy. 

Pokud by Vás to zajímalo, tak já jsem dal za různé pokusy a testy, co funguje, měření tuku přes 20 tisíc Kč, abych sám našel ten ideální způsob. Trvalo mi to hledání přes rok.

Všechny tyto informace dnes získáte za 990 Kč bez dalších plateb.

Plná cena 1490 Kč. Mě všechny pokusy, testování, doplňky, které nefungovaly a měření tuku stály přes 25000 Kč. Nedělejte stejnou hloupost jako já, nezkoušejte, co nefunguje. Taky neutrácejte peníze zbytečně a ušetřete čas, když začnete hubnout hned. Opravdu jsem zkoušel vše možné a ztratil tím jen čas a hrozil tím u mě JOJO efekt. Takže by mé hubnutí skončilo jak u většiny. Naštěstí se to nestalo.

OBJEDNÁVKA kurzu Břicháče Toma

Vyplňte objednávku a způsob platby.

© 2013 Břicháč Tom  -  Ochrana osobních údajů     Obchodní podmínky     Kontakt