Obchodní podmínky

Registrací do online informačního kurzu Břicháč Tom nebo zakoupením knihy Břicháč Tom potvrzuje uživatel i poskytovatel svůj závazek řídit se těmito Obchodními podmínkami.

Poskytovatelem kurzu Břicháč Tom je:

Mgr.Tomáš Kosačík

Hrbáč 1170

Brumov-Bylnice

763 31

IČ: 75092247

DIČ: CZ8409074124

Další informace jsou uvedeny v kontaktech.

Tyto obchodní podmínky upravují vztah mezi poskytovatelem na straně jedné a uživatelem na straně druhé. Uživatelem se rozumí právnická či fyzická osoba, která si objednala a zakoupila vstup do kurzu Břicháč Tom.

1. Obecné podmínky

1.1 Online kurz Břicháč Tom  provozuje  Mgr.Tomáš Kosačík, dále jen Kurz.

1.2 Zájemce, který si zakoupí vstup do Kurzu se nazývá uživatel.

1.3 Objednávka Kurzu je závazná. Ihned po objednání bude uživateli vystavena zálohová faktura se splatností 14 dní. Po jejím uhrazení bude uživateli vystaven daňový doklad a zaslány přístupové údaje do členské sekce kurzu. V případě objednávky ebooku, které jsou v uvedeny jako : „ebook Břicháč Tom“ bude emailem zaslán odkaz ke stažení celého ebooku.

2. Práva a povinnosti uživatele

2.1 Uživatel může požádat o ukončení platnosti svého členství v Kurzu kdykoliv během jeho platnosti. Pokud tak učiní, bude přihlášení do jeho systému znemožněno a ztrácí tím také nárok na veškeré materiály, bonusy a výhody spojené s členstvím v kurzu.

2.2 Uživatel je povinen chránit své přístupové údaje ke Kurzu před zneužitím třetí stranou

2.3 Kupující má právo dle § 53 odst. 7 občanského zákoníku odstoupit od smlouvy uzavřené prostřednictvím internetu a to ve lhůtě 14 dní od objednávky. Odstoupení je nutno podat elektronickou formou na email: tomas.kosacik@gmail.com s prohlášením, že kupující od smlouvy odstupuje a s přiložením kopie faktury / daňového dokladu a data nákupu.

Částka bude vrácena nejpozději do 14 dnů od doručení emailu s odstoupením od smlouvy.  Po odstoupení od smlouvy bude znemožněn přístup do členské sekce placeného online programu Břicháč Tom , dalším materiálům a aktualizacím.

3. Práva a povinnosti Poskytovatele

3.1 Poskytovatel má právo kdykoliv změnit tyto obchodní podmínky.

3.2 V případě poškození web stránek s obsahem kurzu, jejich napadení třetími stranami a nefunkčnost stránek způsobena důvody, které nezpůsobil provozovatel, získá zákazník všechny informace v náhradní elektronické podobou formou e-booku. Do zprovoznění web stránek má tak uživatel možnost využít stále všechny informace, které jsou obsahem kurzu.

4. Ceny

4.1 Cena online kurzu Břicháč Tom je  690 Kč s DPH. Cena v EURech je 24 EUR s DPH. V rámci této ceny obdrží uživatel právo na vstup do online kurzu a přístup k veškerým materiálům, které jsou obsahem kurzu.

Cena knihy Břicháč Tom je 249 Kč s DPH. Cena je konečná a poštovné i balné hradí provozovatel těchto stránek.

Cena ebooku je 290 Kč a 10,80 EUR s DPH. Po zaplacení částky dostane uživatel emailem odkaz ke stažení ebooku – knihu ve elektronické podobě ve formátu PDF na svůj email, který vyplnil v objednávce. Odkaz ke stažení ebooku je platný 30 dní po zaplacení faktury.

Ceny jsou platné dnem objednávky a splatná je cena uvedena na zálohové faktuře.

4.2 Objednávkový formulář je napojen na platební bránu společnosti GOPAY s.r.o., která poskytuje zabezpečenou technologii přijímání platebních karet a online bankovních převodů. Čísla platebních karet, kreditních karet a hesla k elektronickému bankovnictví zadáváte pomocí zabezpečeného a důvěryhodného kanálu společnosti GOPAY s.r.o.

5. Vzdání se zodpovědnosti

5.1 Všechny informace, které jsou obsahem kurzu jsou bez záruky úspěšnosti a vyhází z osobních postupů. Nejsou zaručeny výsledky, protože není možná kontrola, jestli uživatel kroky, které jsou obsahem kurzu, provedl.

5.2 Provozovatel nezodpovídá za jakékoliv komplikace, které by souvisely s využitím informací z kurzu. Každý uživatel využívá informace na vlastní nebezpečí a všechny informace je povinen konzultovat se svým lékařem.

© 2013 Břicháč Tom  -  Ochrana osobních údajů     Obchodní podmínky     Kontakt