Nakopávač online kurzu Hubnutí Břicháče Toma

90. den kurz Břicháč Tom

Už se držíme 3 měsíce

je čas hodnocení

Pěkný den, přátelé,
tak dnes už je to 90. email, který ode mě dostáváte. A mám jedinou otázku, která mě zajímá?
Kolik se Vám podařilo zhubnout?
S mnohými z Vás jsem v kontaktu skoro každý den, s některými méně často a někdo se mi hlásí vždy jednou za měsíc s pochlubením, jak se mu vede. Nejde jen o to, kolik jste zhubli (i když to mě zajímá nejvíce a Vás určitě taky), ale je důležité i jak se cítíte, jestli se Vám zlepšil život, kolik máte energie a celkově jak jde život?
3 měsíce hubnutí jsou často jen začátek. Nejspíše nejsme u konce a bude potřeba pokračovat i další měsíce a pracovat na sobě.
Já mám kurz sice na 3 měsíce, ale ještě Vám v dalších dnech pošlu další doplňující informace, jak se stravuji nyní, co používám, jak cvičím a hlavně jak se máte zařídit další týdny a měsíce, aby šla váha dál dolů.
Ta špatná ale reálná zpráva je že,
že už nyní nepůjde hubnutí tak rychle jako na začátku. To je ale naprosto běžné. Tělo už reaguje jinak a je složitější mu vytvořit velký impuls, aby se odstraňoval další tuk.
Důležité je ale pokračovat, abyste se ke své vysněné váze dostali. A já vím z vlastní zkušenosti, že se k ní dostanete.
Budu tedy velmi rád, když mi pošlete Vaše výsledky, kolik jste zhubli kg, kolik cm v pasu a můžete mi poslat i srovnání fotek. A nejen mně, pochlubte si i před jinými, před rodinou, kamarády, kolegy v práci, na FB a užívejte si to, že jste na sobě zapracovali.
Dá vám to zase další motivaci. V této fázi už bude těžké se vrátit ke špatnému životnímu stylu, protože Vy sami byste byli proti sobě. Takže jediné co potřebujete je pozitivní myšlení a víra, že to dotáhnete do konce.
Hezký den, Tom