Nakopávač online kurzu Hubnutí Břicháče Toma

75. den kurz Břicháč Tom

Někdy to musí bolet,

aby se něco změnilo

Dobrý ráno, přátelé,
někdy hubnutí půjde lehce a někdy to musí i zabolet. V angličtině se používá často fráze: „No Pain, No Gain“. Tedy bez bolesti to neporoste a používají to hlavně kulturisti.
Při hubnutí to ale často platí taky. Bez bolesti ty kila nepůjdou dolů. A nemusí se to vztahovat ani tak na nějakou bolest svalů, ale spíš bolest psychiky. Nemůžete čekat, že jste bezbolestně přibírali a kila půjdou dolů hladce i dále bez nějakého omezování, bez trápení, bez chvil, kdy Vám nebude do zpěvu. Ale to je všechno v pořádku. Každý, kdo chce vidět výsledky, si tím musí projít.
Ty fotky vysportovaných lidí z časopisů, modelek i hereček nebyly zadarma. Stálo je to hodně sil. Znám osobně několik lidí, jejichž fotky dnes vidíte po celé republice na billboardech, v TV spotech, v reklamách na oblečení a sportovní doplňky.
Teď už sbírají jen ovoce, ale obětovali tomu třeba 3 roky, aby tak vypadali. Ale ne tím stylem, že cvičili jednou týdně. Cvičili např. 6 x týdně, od rána do večera měli nachystané jídlo a to dodržovali 365 dní v roce. I na Štědrý den, bez jediné kapky alkoholu. A ještě ke všemu ty postavy, kterými se nyní chlubí v časopisech jsou schopni udržet jen několik týdnů, protože jsou vyrýsování už na kost. To není náš cíl.
Ale pokud u sebe chcete vidět výsledky a pořádné výsledky, tak tomu musíte obětovat svůj čas. Překonat všechny chutě, překonat negativní dny, chuť na sladké a věnovat se svému tělu.
Musíte se odlišit od jiných. Dělat to, co jiní nedělají. A v době, kdy to jiní nedělají, pokud nechcete být tlouštící do konce života.
Budete si chystat svačinky, zatímco jiní sedí u televize.
Budete chodit pěšky, zatímco jiní sedí v autech.
Budete pít vodu, zatímco jiní pijí víno.
Budete jíst vločky, zatímco jiní snídají koblihy.
Budete lapat po dechu, zatímco jiní se bojí zpotit.
Budete spát, zatímco jiní tráví noci po barech.
Ale potom přijde den, kdy si VY oblečete to krásné oblečení a všichni Vás budou obdivovat. Ale největší výhra pro Vás bude, že jste to dokázali VY a zvítězili jste sami nad sebou.
Je to ta největší odměna. Snažte se, protože to stojí za to a nikdo Vám ten pocit neukradne!
Nebojte se a bojujte se sebou!

Tom