Nakopávač online kurzu Hubnutí Břicháče Toma

71. den kurz Břicháč Tom

Dvě malé rady, které Vám přinesou

velký efekt při hubnutí

Dobrý ráno, přátelé,
mám pro Vás 2 rady, které mi při hubnutí hodně pomohly.
1. rada: Hezky nazdobené jídlo
Jak jste si už všimli, tak na všech fotkách mám hezky nazdobené jídlo. Tedy aspoň v rámci možností se o to snažím. Ten důvod je jednoduchý. I z jídla jako je obyčejné kuře s rýži + zeleninová příloha se snažím udělat obřad.
Potřebujeme, aby nám chutnalo a tělo kladně reaguje na vzhled jídla. Čím lákavěji to bude vypadat, tím větší chuť na to budete mít, a tím více bude tělo spokojené, že si pochutnalo.
Proto se snažím každé jídlo nazdobit. Aspoň poprášit třeba sušenou petrželkou. Hezky naskládat na talíř, zeleninou obložit talíř. I svačinky se snažím hezky naskládat do krabičky, zeleninu pořádně očistit, nakrájet na hezké plátky. Je velký rozdíl ukusovat okurku a nebo jíst pěkně nakrájené plátky.
Udělejte si z každého jídla obřad a pochutnejte si na něm!
2. rada: Oblečení – jaké nosit a kdy kupovat nové
Když zhubnete, tak Vám začne být oblečení velké. To je skvělý pocit. Já jsem si ale hned nekupoval nové oblečení, ale nosil to staré, které jsem už roky neoblékl. To je výborná věc, protože budete mít skvělý pocit z toho, že můžete nosit i to, co jste už skoro chtěli vyhodit. Dá Vám to ještě více chuti do dalšího hubnutí a o to tady jde.
Po nějaké době si ale přesto kupte i nové věci, po kterých jste toužili a nemohli si je koupit. Opět tak získáte další chuť do hubnutí , abyste si koupili ještě menší a třeba užší rifle.
Nenoste moc oblečení, které je Vám volné a trička přímo vlají. Protože tak budete mít pocit, že jste už hodně zhubli a není třeba se více snažit. Rychleji se taky přejíte a nebude Vás nic tlačit. Opět je to o psychice. Když si vezmete trošku menší rifle a budou Vás tlačit, budete mít větší chuť se dál snažit, abyste je měli volnější.
Naopak volné oblečení Vás k ničemu nutit nebude a budete mít chuť jíst více a hřešit častěji.
Raději noste trošku užší a snažte se zhubnout do ideálního stavu, než naopak větší a flákat to.
Pěkný den, Tom