Nakopávač online kurzu Hubnutí Břicháče Toma

70. den kurz Břicháč Tom

Tyto nápoje mi pomáhají při hubnutí

Dobrý ráno, přátelé,
dnes Vám popíšu pár nápojů nebo tekutin, které jsem zkoušel a pravidelně užívám.
Zelený čaj
O zeleném čaji jsem Vám už psal, jak má výborné detoxikační účinky a je při hubnutí skoronepostradatelný. Jen chci připomenout, že nejlepší je koupit sypaný zelený čaj. Ta investice se Vám vyplatí a hlavně získáte skvělý nápoj plné chuti. Sáčkové čaje už nekupuji. Nemá to skoro žádnou chuť.
Pu-erh čaj
Je to čínský čaj, který i podle vědeckých studií, snižuje prokazatelně hodnoty tuku v krvi a napomáhá hubnutí. Nazval bych ale ale zároveň čistícím čajem a několikrát v týdnu bych Vám ho doporučil jako alternativu k obyčejnému zelenému čaji.
Další možné nápoje, které snižují zakyselení organismu:
Ume ocet
Je to tradiční japonský výrobek a vlastně to ani není ocet. Jeho složení jsou švestky a sůl a má takovou výraznou chuť. Může se užívat pravidelně a odstraňuje zakyselení organismu. Má tedy takovou zvláštní chuť. Přidává se do sklenice s vodou a pomáhá např. i při nachlazení a posílení organismus.
Upozorňuji, že to není na chuť extra dobré, ale zato zdravé.
Jablečný ocet + med + voda

A ještě jedna jednoduchá kombinace. 2 lžičky jablečného octu, 1 lžička medu a 200 ml vody. Získáte nápoj, který detoxikuje a pročišťuje organismus.

Pokud chcete žít zdravěji, tak doporučuji vyzkoušet všechny varianty a vybrat si to, co Vám bude vyhovovat. Pokud Vám jde jen o hubnutí, tak rozhodně vyzkoušejte zelený čaj a Pu-erh čaj.
A ještě jeden TIP: Abyste pili hodně, tak si uvařte čaj do 0,5 l šálku a vodu si nachystejte do PET lahve, buď 0,5 l nebo 1,5 l. Tak se lépe dokopete to vypít.
Moc vody zatěžuje ledviny, ale pokud opravdu nevypijete aspoň 2 l vody denně, tak to taky není dobré. A nezapomínejte pít i běžnou vodu. I běžný čaj odvodňuje a není možné pít přes den pouze čaj, ale kombinovat vodu + čaj + jiné nápoje.
Pěkný den, Tom