Nakopávač online kurzu Hubnutí Břicháče Toma

65. den kurz Břicháč Tom

Mějte sami zájem

to je základ úspěchu

 
Dobrý den, přátelé,
přemýšlel jsem, proč jsem vlastně vydržel tak dlouho až ke své cílové váze.
Na jedné straně je to dodržování jídel, cvičení, ale to nejpodstatnější je, že jsem se sám zajímal a zjišťoval.
Asi ta má úspěšná cesta má základ v tom, že jsem měl sám zájem. Sám jsem studoval a hledal informace, zkoušel jsem a testoval na sobě. Zkoušel jsem nová jídla, nové kombinace a hledal i zkušenosti jiných.
A právě to mě nenechalo v klidu a celou dobu mě drželo. Jen tak jsem překonal i ty dny a týdny, kdy se vše nedařilo podle plánu a sám jsem hledal další možnosti, jak to vylepšit.
I když Vám tady dávám své zkušenosti, které Vám vše urychlí a získáte mé návody, tak si myslím, že Vám pomůže Vaše vlastní iniciativa.
Čím víc se budete zajímat, tím víc do všeho proniknete.
Je to to nejlepší, co pro sebe můžete udělat. Hledat Vaše hranice, poznávat své tělo a zjišťovat, jak na vše reaguje. Výhoda je, že to můžete používat po celý život a nikdy Vás už kila navíc nebudou trápit.
Mým cílem není jen, abyste zhubli. Ale hlavně abyste potom nepřibrali zpět. To bohužel málo-kdo zvládá a kdo to dokáže, tak má velký přehled z oblasti zdravé výživy a ví, jak vše funguje u jeho těla.
Mám pro Vás radu:
Nehledejte v ničem vědu. Vše je docela snadné. Jde o to jen zkusit a zjistit: funguje to? nefunguje. I já jsem šel cestou pokus-omyl a zkouším dál.
Zkuste na sobě různé druhy pohybu, vyzkoušejte nová jídla, nové kombinace. Vše se Vám bude další měsíce a roky hodit. To co pro sebe uděláte nyní, tak můžete zužitkovávat celý život a naučit to i celou rodinu.
Je to vlastně zábava pomáhat druhým se líp orientovat v lepší stravě a zdravějším životním stylu.
Hezký den, Tom