Nakopávač online kurzu Hubnutí Břicháče Toma

57. den kurz Břicháč Tom

Teď začíná to pravé hubnutí

 
Dobrý den, přátelé,
jestli si čtete tento email, tak gratuluji. Protože až teď začíná to pravé hubnutí.
To, že někdo vydrží u hubnutí měsíc a potom s tím sekne. To není žádné umění. To si už zkusil každý. Ale kdo vydrží dnes a další dny, tak tady už se můžeme bavit o tom, že jste přehodnotili své původní návyky a začali jste přímo měnit svůj život.
Teď se začne lámat chleba. Už to možná není ani tak o mně, jako o Vás. Možná Vám moje emaily pomáhají, ale i po 3 měsících je možné sklouznout zase zpět. Musíte začít uvažovat o tom, že to co dodržujete nyní bude v upravené podobě i další měsíce.
Nebudete muset jíst třeba tak často, ale hodně zeleniny by měl být základ. Nesmíte si prostě říct, že tak mám 5 nebo 10 kg dole a teď se vrhneme na dortíky a fastfood ve velkém. Nenechte se unést euforií.
Až teď můžete začít vyhrávat nebo taky ne…
Je tady několik dobrých zpráv…ale musíte si je uvědomit.
Každý den se musíte ohlížet zpět a dívat se, jak dalekou cestu už jste urazili. Je sice snadné sklouznout zpět, ale když si člověk uvědomí, co dosáhl, tak se vám TAM nebude chtít. Nebude se Vám chtít se vrhnout na všechno to nezdravé jídlo.
Jednak Vám po něm bude hned špatně. Protože tělo je nyní zvyklé na zdravé jídlo a jak mu dáte něco smaženého, tak je to pro tělo moc těžké na strávení. Takže v tom Vás samo tělo bude brzdit. Když si dáte občas něco nezdravého, nic se neděje, ale sami pochopíte, že to není cesta, vracet se zpět.
Každý i malý krok ve váze Vás požene dál.
Nemusíte se bát, že se kila vrátí zpět, protože si sami uvědomujete, že jste pro to už udělali moc. Stálo to hodně sil a přemáhání.
Pokud jste si to neuvědomili, tak je pravý čas si to přiznat. Už není cesty zpět. Udělali jste proto už příliš na to, abyste se teď otočili.
Nyní vidíte, že se tento systém vyplatil a každý malý krok Vás namotivuje pokračovat další dny. Hlavně se nestresovat a mít ze sebe dobrý pocit. Nehledět na váhu, ale dodržovat kroky a pokračovat.
Dá se říct, že nyní už je vše nastaveno k tomu, aby šla váha dál dolů. Pro Vás je nyní důležité, abyste pokračovali dál. Nesledujte jestli váha dnes je nižší nebo není.
Dívejte se na to, co už máte za sebou a samo Vás to navede dál.
Pěkný den
 Tom