Nakopávač online kurzu Hubnutí Břicháče Toma

50. den kurz Břicháč Tom

Nejlepší motivace, která Vás opět nakopne

 
Dobré ráno, přátele,
víte, jaká je nejlepší motivace, když si přestáváte věřit a ztrácíte sílu?
Je to pohled zpět!
Podívejte se, kolik jste nyní zhubli. 2 kg nebo 8? V pasu 3 cm nebo 6? Nebo 11?
Padají Vám některé kalhoty? Zapínáte si pásek zas do další dírky? Máte volnější rifle? Nebo tričko? Ale ono to tak před měsícem nebylo. Jste dál!
A to je důležité si všímat a uvědomit si to. Že děláte další kroky. Doufám, že jste se na začátku vyfotili! Já bohužel nemám moc fotek z dob mé největší obezity, protože jsem se nechtěl fotit. Kdo by se chtěl taky dívat na tlusté prasátko. A víte co? Mě to teď mrzí. Jak já bych si rád prohlížel všechny mé špeky a díval se, jak se mi při předklonu krásně rovnají jeden pod druhým:-) Ale nemám.
Mám jen pár fotek. Ale když si dám srovnání na začátku a nyní, tak sám tomu nevěřím, že jsem opravdu tak vypadal. Když si obleču rifle, které jsem nosíval, sám nevěřím, že jsou moje bývalé.
Proto se foťte, dokud ještě nejste úplně štíhlí. A potom si vytvoříte zvláštní album!:-)
Nesmíte si říkat. Za týden se to nehnulo, asi nikdy nezhubnu. Naopak. Musíte se připravovat na to, až budete štíhlí a budete všem posílat své fotky na srovnání! A i já ty fotky chci vidět!!! Je to o hlavě. Musíte se chystat na své štíhlé tělo a vědět, že to tak prostě bude. Už není cesty zpět.
Doporučuji si taky odkládat peníze bokem. Nové (menší) oblečení taky něco stojí:-)
Ale je to moc příjemné nakupování, to fakt stojí za to. Momentálně jsem podlehl „fit styl“ kalhotám. Protože jsem vždy všem záviděl a já si je nikdy nemohl koupit:-)
Jednou jsem si jedny zkoušel a neoblékl jsem je ani přes lýtko. Smutné to tehdy bylo.
Tak se těšte a věřte si!
Minimálně máte už závazek vůči Vašemu okolí a mně. Takže dál pokračujeme. Podívejte se zpět. Uvidíte pokroky. I 3 kg za měsíc je obrovský pokrok.
Před měsícem byla váha o 3 kg vyšší!
Hlavu vzhůru a nevzdávat se! Nikdy!
Držím to s Vámi, Tom