Nakopávač online kurzu Hubnutí Břicháče Toma

45. den kurz Břicháč Tom

Výzvy X+1 Vás posunou dál

A dají Vám náskok ve všem

 
Dobré ráno, přátele,
dnes jsme v polovině kurzu a je čas si začít dávat výzvy a začít překonávat sami sebe.
Co je to výzva X+1?
Je to jednoduchý systém, jak ve všem udělat víc a posunout se o krok dál. Smysl je jít za hranu a překonat sám sebe. Vytvořit sílu, kdy něco uděláte navíc a to Vás posune blíž ke svým cílům.
Jak to funguje:
Ve všem, co děláte, a při hubnutí obzvlášť, udělejte jednu věc navíc.
Např. při cvičení běžně děláte sérii cviků po 12 opakování. Vždy si přidejte 3 navíc.
Ty budou těžší, budete je dělat z posledních sil, ale zvládnete to.
nebo
Chodíte běhat a běžíte poslední metry. Přidejte si dalších 100 metrů a ty běžte naplno.
nebo
Šlapete na rotopedu. 30 minut. Přidejte si 5 minut a rozšlapejte to, co to jen jde. Až potom si odpočiňte a vyšlapejte do úplného klidu.
nebo
Už nemůžete zeleninu ani vidět. Přesto snězte zeleninový salát a ještě si dejte přídavek jednu mrkev navíc.
Každý den malý krok vypadá bezvýznamně a jde proti Vašemu tělu. Ale to je jen Váš pocit.Abyste se posunuli dál, tak tyto kroky potřebujete! Vaše tělo nebude mít důvod dál hubnout, pokud nebude mít impulsy. A ty mu musíte vytvořit VY!
Podobné metody ke zlepšení používají vrcholoví sportovci, používají je kulturisti, ale i lidé, kteří se zotavují po úrazu. Každý z nich si přidává každý den porci navíc, aby po měsíci udělal velký krok vpřed.
Stejná věc se dá praktikovat s ranním vstáváním. Každý den si nastavíte budík o 5 minut dříve. Dají se takto učit cizí jazyky, dá se tak udělat víc práce během jednoho dne.
Pokud máte systém, stanovíte si výzvy, budete je překonávat a dávat si nové, tak dosáhnete všeho. Pokud budete stagnovat na místě, budete dělat pořád to stejné, tak za měsíc budete opět na stejném bodě. A nic se nezmění!
Nebudu Vám dávat příkazy, co máte změnit. To víte Vy sami, ale dal jsem Vám návod, který já používám a který mi pomáhá se posouvat dál.
Už stačí se do toho jen pustit a začít s výzvami dnes…
Přeji Vám hezký den a snažte se i dnes být zas o krok dál! Tom