Nakopávač online kurzu Hubnutí Břicháče Toma

44. den kurz Břicháč Tom

Co když něco porušíte ?

Jak dál pokračovat?

 
Dobré ráno, přátele,
už se Vám to určitě stalo, že jste něco porušili.
Buď jste si dali do nosu a snědli něco hódně nezdravého nebo jste nešli cvičit. Možná jste v tom jeli i celý víkend. Nešli jste cvičit, i když to neustále zdůrazňuji? Jste na sebe naštvaní? Joo tak to klidně buďte, to rozhodně neuškodí:-)
Ale svět se nezboří! 
Ani já jsem nebyl svatý a při hubnutí jsem něco porušil několikrát!
Když něco porušíte, tak… si to užijte!!!
Nejhorší věc je, trápit se tím a zkazit si další dny výčitkami. Možná budete mít zas o kilo víc a nebo třeba taky ne. Každopádně si ten krok vedle užijte a pořádně si to vychutnejte.
Další den zase začněte se zdravým jídlem, jakoby se nic nestalo.
Co je lepší varianta? Dělat chyby několikrát za týden nebo si udělat jednu chybu za 14 dní?
 
Mnohem lepší pro Váš pocit i tělo dělat nezdravé nájezdy jednou za čas a když už, tak pořádně! Protože tělo si to víc užije, Vaše smysly taky a je taky dost možné, že Vám potom bude dost špatně:-) A právě tím si potom uvědomíte, že to není cesta a příště už si to rozmyslíte.
Já mám taky chuť na těžká jídla. Pro mě je největší slast smažený sýr, krokety a tatarka. Zrovna nedávno jsem si ho dal. Celý zbytek dne mi bylo těžko, pálila mě žáha a byl jsem nafouklý jak balón. Je to tím, že tělo je zvyklé na zdravé a lehčí jídlo a smažené mu prostě nedělá dobře. Bylo mi tak špatně, že ten sýr nechci zas dlouho vidět.
A to je přesně to, co potřebujete. Nemyslet na to, že byste si to dali, ale dát si to!
Příště si to rychle rozmyslíte:-)
A když už chybu uděláte, tak se při tom aspoň dobře bavte:-)
Hezký den. Tom