Nakopávač online kurzu Hubnutí Břicháče Toma

39. den kurz Břicháč Tom

Je lepší, když hubnete na centimetry

Poznáte tak, že hubnete správně

 
Dobré ráno, přátele,

někteří z Vás pozorují docela zvláštní a takový ne moc příjemný stav. Někomu se váha nemění moc, třeba jen o 1 kg, ale je mu volnější oblečení. Někteří z Vás dokonce dostali pochvalu od okolí, že zhubli a přitom Vaše váha skočila je o 1 nebo 2 kg?

Co to znamená a co se ve Vašem těle děje?

Je to znamení, že hubnete správně. Tělo se totiž při správném hubnutí zcvrkává. Možná se nemění tvar těla, ale zmenšuje se jeho objem. Tedy můžete si všímat volnějšího oblečení. Protože tento můj jídelníček dodává tělu sacharidy. Sacharidy váží vodu do svalů a částečně zvětšují jejich objem. Ale tak, že to ani nepostřehnete. Na druhou stranu ale mizí z těla tuky. Takže je možné, že jste zhubli 4 kg tuku, ale zvýšila se Vám voda v těle např. o 3 kg. Na váze to bude znamenat úbytek jen 1 kg, ale Vy máte 4 kg tuku pryč!

Nejlépe to poznáte podle tělesných proporcí a měření obvodu těla. Jestli jsi tedy zhubli jen nějaké kilo, ale zmenšil se obvod těla – pasu, prsa, zadek. RADUJTE SE!
Je to dobré a bude to ještě lepší.

Máte méně centimetrů už jen proto, že tuk zabírá větší objem než svaly. Tedy když při stejné váze dáte místo tuku sval, tak budete mít stejnou váhu, ale různý objem.

Proto sledujte i centimetry a nesledujte pořád váhu. Je to na palici se každý den vážit:-) Já to vím z vlastní zkušenosti. Jen má z toho člověk nervy.
Hezký den a dnes se nevažte!:-) Tom