Nakopávač online kurzu Hubnutí Břicháče Toma

38. den kurz Břicháč Tom

Jak se dát psychicky do pohody

Jak souvisí spánek, stres, pohoda s hubnutím

Dobré ráno, přátele,

chci Vám dnes napsat něco o tom, jak souvisí stres s hubnutím a co Vaše tělo potřebuje. Je to vše provázané. To asi tušíte.

Čím více budete ve stresu, tím víc budete zanedbávat tělo a myslet na práci, starosti a problémy. Tím více budete mít chutě na sladké, budete si chtít ulevit třeba zákuskem, nebudete dobře spávat a to vše dohromady znamená, že váha nemusí jít dolů.
Můj žebříček hodnot před rokem…
Bylo to vše o práci, obchodních schůzkách, cestách,penězích, honění se, problémech, prestiži a jídlo? To bylo tam někde vzadu. Bral jsem ho jako odměnu. A to byla chyba!
Když jsme začal hubnout, tak mě to začalo bavit. Na první místě byla má postava. Viděl jsem, že to chci dotáhnout daleko. Nemělo pro mě cenu zhubnout 10 kg a skončit. Chtěl jsem mít postavu, o které se mi nesnilo.
Začal jsem práci odbývat. Protože jsem cvičil, tak jsem byl sebevědomější, ale taky odvážnější. Někdy i drzejší. Nakonec to skončilo tak, že mě vyhodili. Z pozice regionálního ředitele, člověka, který vedl firmu v ČR, jsem dostal během 5-ti minut padáka bez odstupného. Prostě nazdar a vypadni:-)
No a co dál? Nic. Hubl jsem dál, ještě intenzivněji jsem se do toho zakousl. V době, kdy jsem dostal padáka jsem ale už měl váhu nějakých 83 kg a ke konečně váze 80 kg mě už dělilo jen pár kilo. Úplně jsem změnil svůj žebříček hodnot. Začal jsem víc relaxovat. Nestresoval jsem se. Dnes jsem za ten vyhazov rád. Sice potom přišlo pro změnu období depresí, z čeho budu živý, ale to jsem taky vyřešil. Tento kurz není má jediná obživa, ale konečně dělám to, co mě baví.
Co Vám chci tím říct?
Uvědomte si, že máte jen jeden život a jedno tělo. Možná za tou obezitou může stres a problémy, nepravidelný režim. Vím, že ne každý může překopat svůj život jako já, ale když ty obavy překonáte, tak zjistíte, že to byla dobrá cesta. Není nic horšího, než když žijete život někoho jiného a ne SVŮJ!
 
Když budete v pohodě Vy, pocítí to i Vaše tělo. Musíte se mít rádi! 
Úspěšný den, Tom