Nakopávač online kurzu Hubnutí Břicháče Toma

33. den kurz Břicháč Tom

Tělo hubne skokově

To je většinou zrada pro netrpělivé

Ahoj kamarádi,
ještě se opět vrátím k posledním emailům a to jak tělo šokovat a jak tělo hubne.
Během hubnutí totiž u mě docházelo k zajímavým momentům, o kterých jsem nikde nečetl. A to je to, že tělo, tedy hlavně moje, hubne po skocích.
Co s těmi skoky udělat?
Pokud se nic neděje např. 2 týdny, je třeba něco změnit, buď šok, nebo přidat, případně ubrat velikost jídla.
Pokud se nic neděje jen pár dnů, tak to vydržet. Tělo zkouší a zvyká si na nové poměry a čeká, co se bude dít. Jestli ho budete trápit, nebo může dál hubnout.
Ty skoky nejsou nic příjemného, to vím z vlastní zkušenosti
Já jsem nezhubl 27 kg najednou v jedné krásné linii. Naopak jsem zhubl např. 6 kg a potom se váha zastavila. Nic se nedělo. Byl jsem nervózní, frustrovaný a často bez nálady. Ale držel jsem  stravu dál.
Potom přišel zlom a najednou během týdne jsem ztratil 2 kg. Další týden další 1,5 kg a dále se zase nic nedělo. A třeba i 3 týdny.
A tak to šlo dál a dál až k mé váze 80 kg nyní.
Nejhorší pro mě bylo se dostat přes váhu 96 kg a potom se dostat pod 90 kg. Další neskutečně těžký krok bylo jít pod váhu 85,5 kg a naposled ještě pod váhu 82 kg.
No a teď jsem ještě ani já neskončil a chci jít pod 80 kg. Protože stále nemám naprosto dokonalé vyrýsování svalů a to je nyní můj cíl. A víte co? Zase to nejde:-) Zkouším věci, o kterých jsem Vám ještě nepsal a napíšu Vám je, až se mi to povede a budu to mít ověřeno. Moje tělo je už totiž zvyknuté na zdravou stravu, pravidelnost a jsem štíhlý.
Proč mi to nestačí?
Okolí mi říká, že jsem už jak tyčka a nemám dál hubnout. Ale mně ani nejde o váhu, ale o vyrýsování. To je můj cíl. A já když se kousnu, tak přes to nejede vlak. Už jsem jednou začal, tak to dokončím. Tedy zkouším dál. Tento měsíc se to ale podaří.
Jaký mám pro Vás vzkaz dnes?
Nestresujte se, když minulých pár dnů váha neslezla. Buď  ještě zkuste dál držet stravu další týdny, pokud to jde, tak je to super. Když to dál nepůjde, zkuste postup, který jsem Vám napsal v minulých emailech.
Tělo prostě nejde naprogramovat a každé je jiné, ale nakonec se k té vysněné postavě dopracujeme! I když ve skocích, ale dopracujeme! To už nyní vím!
Hezký den Tom