Nakopávač online kurzu Hubnutí Břicháče Toma

31. den kurz Břicháč Tom

Jak tělo šokovat, aby dál hubnulo

Dobrý den, přátelé, dnes Vám ukážu, jak můžete tělo opět donutit k hubnutí. Můžeme tomu říkat“zvláštní postup v redukční dietě“ nebo “přežírací den“. To je jedno.
Je to postup, který využívají vrcholoví kulturisté v přípravě na závody. Oni jedou ale už moc drsnou variantu, která pro nás normální není. Proto si ji upravíme.
O co jde?  Šokovat tělo pomocí sacharidových vln a „veselých dnů“:-)
Je to vhodné pro Vás?
Musíte sami u sebe porovnat… Pokud Vám jde váha dobře dolů a tělo stále hubne, tak tuto možnost zatím nevyužívejte a nechte si ji na další týdny nebo měsíce.
Toto je totiž poslední možnost, jak tělo rozhýbat a pokud byste to zkusili hned, i když to není třeba, tak bychom už potom neměli nic v rukávu.
Pokud váha nejde dolů a stojí už 2 týdny, tak je to možnost, jak tělo rozhýbat.
Jak to tedy provést?
Stačí jeden den vyjít z pravidelné zdravé stravy a dát tělu více sacharidů. A to i těch nezdravých. Třeba pojídat celé odpoledne 2 čokolády. Nebo sníst o 2 porce více rýže a nebo přidat jeden den žitného chleba. Další den už vše usekneme a naopak sacharidy ubereme. Čokoláda už další den nepřipadne v úvahu a jíme běžné jídlo a třeba žitný chleba taky ubereme.
 
Proč takovou blbost dělám?
Protože si tělo na vše zvykne a tímto mu zblbneme hlavu. Pokud jíte pravidelně, tak je rozběhnutý metabolismus a čokoláda se neuloží do tuku. Naopak tělo začne více spalovat a udrží rychlé spalování i další den. Je to jako byste dali tělu injekci, aby se mu zlepšila nálada a lépe pracovalo.
 
Více Vám o této metodě a variantách napíšu ještě zítra, abyste přesně věděli jak a co. 
Hezký den Tom