Nakopávač online kurzu Hubnutí Břicháče Toma

29. den kurz Břicháč Tom

Pití při hubnutí

Co, jak, kdy a pár vylepšení

Zdravím Vás přátelé,
dnes mám pro Vás pár tipů k pití. Jak víte je to velmi důležitá část hubnutí a pokud se tady nezlepšíte, tak to může všechny snahy začít kazit.
1. nejideálnější je obyčejná voda 
Sice si říkáte, že je to nuda a nechutná Vám, ale i já jsem se jí naučil pít. A předtím jsme doma měli jen sirupy a ochucené šťávy. Dnes piji jen vodu.
Možnost vylepšení:
CITRON - vymačkat trošku šťávy z citronu, najednou je z toho velmi osvěžující nápoj, když přidáte pár lístků máty, tak je to dokonalé.
GREP - vymačkat trošku šťávy z grepu, který je sice hořký, ale působí velmi dobře na trávení.
2. čaje 
Nejlepší je zelený čaj - obsahuje antioxidanty a nabudí Vás často lépe než káva.
A potom piji různé bylinkové čaje jako mátový, meduňku a vše zajímavé, na co narazím.
Za den jsou to cca 2 šálky čaje. U mě šálek ale znamená půl litru:-)
3. káva
 
Asi nejčastější otázka pro hubnutí, jestli člověk může kávu.
Káva z mé zkušenosti nijak záporně neovlivňuje hubnutí. Naopak když si dáte kávu před pohybem, tak Vás nabudí na celé cvičení. Pokud máte vysoký tlak, tak radši kávu před cvičením nepijte.
Kávu ale nesladím a dávám si jen pár kapek mléka.
 
4. čerstvé zeleninové šťávy
 
Určitě výborná věc. Jakákoliv kombinace. U mě nejčastěji kombinacemrkev+červená řepa+jablko+okurka. Používám odšťavňovač a vždy si udělám tak 300 ml šťávy + přidám 200 ml čisté vody. Šťávu si nedělám každý den, ale klidně můžete. Ideálně ráno nalačno, kdy se živiny nejlépe vstřebají.
 
Pozor na ovocné šťávy. Raději NE při hubnutí – nebo výjimečně, HODNĚ CUKRU!
 
A to je vše přátelé. Víno, pivo jen zřídka. Tvrdý alkohol v dietě taky ne. Snad jen v sobotu, kdy si můžete dát něco do nosu. Vše ostatní zakázáno, jinak by nám hubnutí pokazilo.
Myslete na to, že nás zajímají následující týdny a nebo měsíce. Nejde o to vyloučit vše navždy! Ale jen dokud zhubneme. Lepší se trápit 5 měsíců, než se pořád dokola omezovat celý život.
ALE malé potěšení…  když budete mít chuť, můžete Colu nebo Pepsi LIGHT. Sice jsou tam, ne moc zdravá umělá sladidla, ale trošku na chuť nás snad nezabije.
 
Hezký den Vám přeje Tom