Nakopávač online kurzu Hubnutí Břicháče Toma

27. den kurz Břicháč Tom

Co jím, když není čas na nic

Nouzový režim, který pořídíte všude

Zdravím Vás, dnes Vám napíšu, jak to dělám, když nemám čas na NIC.
I když Vám pořád píšu, jak si musíte najít čas a připravit si jídlo, tak je mi jasné, že někdy to prostě nevyjde. I mně se to někdy stane, že nemám možnost nic nachystat, nemám čas se stavit nikde na jídlo a jediné co autem můžu navštívit jsou malé potraviny.
Buď vydržíte bez jídla až do dalšího dne. Takže popíjíte jen vodu a dáte si neplánovaně takový menší půst. Nesmíte se ale tento den dojíst večer!!!
A nebo…se stavíte v jakýchkoliv potravinách!
Ale co tam koupit?
 
Kupoval jsem BeBe cereální. Ale potom jsem zjistil, že i tam je dost cukru.
Dneska kupuji tvrdý sýr. Koupíte ho všude. Rozbalíte snadno. Má dost bílkovin, takže tělo nezačne spalovat svalovou hmotu a nemá sacharidy, takže se neuloží do tuku. Můžete si k tomu samozřejmě koupit nějaké žitné pečivo nebo aspoň celozrnnou bulku. Často jím ale jen samotný sýr, protože v malých potravinách nic jiného než bílé rohlíky a celý chleba nemají.
Mohli byste si koupit třeba jogurt s bulkou, ale mně by se to při řízení dost špatně jedlo. Takže sýr je pro mě vždy jasná volba. Koupím si 2 balení 100 g sýru s obsahem tuku 20-30% a cestou jím plátky sýru. Zasytí mě to, nemám hlad a další den sleduji spíš pokles váhy.
Ještě jsem nenašel nic lepšího, když není čas na nic jiného a je možné to jíst rychle i při cestě a ještě to nenaruší hubnutí.
 
I v nouzi si prostě musíme nějak poradit a nevykašlat se na to!
 
Pěkný den Vám přeju a hodně úspěchů v práci nebo ve škole! Tom