Nakopávač online kurzu Hubnutí Břicháče Toma

18. den kurz Břicháč Tom

Nakopnete se jen tím, co Vás baví

Občas mi píšete, že jste nedodrželi jídlo, že teď jste neměli čas, že se teď pár dnů váha nepohnula a podobně. Vše je mi to velmi blízké:-) Ale řekl bych to asi tak, že pokud nejde o život, jde o h…..:-)Vždyť víte o co.
Hlavně se kvůli tomu nestresujte…
Musíte si na to udělat čas. Nejde to jinak! Vše odložitelné, teď musíte odložit. Že to nejde? Musíte to udělat tak, aby to šlo. Protože teď na těch pár měsících záleží nejvíc. Když to zase nevyjde, tak to budete zkoušet zase znovu za další měsíce a bude to naprosto stejné. Proto teď zaberte a zpříjemněte si to.
Nejlíp se mi vše dělá s hudbou
Chystání svačinek, cvičení, ranní probuzení, usínání. Každý den mi to dává další sílu a zlepšuje náladu. Nevím, co posloucháte, ale já skoro všechno. Každopádně si vyberte nějaké rytmické písničky, které máte rádi a dokážou Vás rozhýbat.
Budete cvičit rychleji, efektivněji a budete se víc snažit a samozřejmě i více hubnout. A hlavně Vás to bude víc bavit!!
A ještě jedna věc: Občas je dobré si pořádně zařvat!!!:-)
V autě, v lese, na louce si někdy zkuste zařvat, cokoliv. NAHLAS, jak nejvíc dokážete! Je to blbost, ale to byste nevěřili jaký z toho budete mít dobrý pocit:-)
Než mě označíte za cvoka, tak to zkuste:-)
Hezký den, Tom