Nakopávač online kurzu Hubnutí Břicháče Toma

15. den kurz Břicháč Tom

Dostanete dávku motivace! :-)

Už to na Vás asi taky přišlo. Už se o sebe 14 dní staráte, možná tak jak ještě nikdy a třeba už teď přichází ty první myšlenky, že se Vám to jídlo nechce připravit. Možná ani se dokopat jít cvičit.
Já Vám to řeknu jednoduše, bude to ještě horší!!!
Mnohem horší…
 
Chci totiž abyste pochopil, že záleží jen na Vás. Je zbytečné, abych Vás nějak nutil, stejně to nemusíte dodržet. Myslete na to, že jste v tom sami. Vybojujete a i když jednou prohrajete, musíte se postavit zase na nohy a jít dál…
 
Jen zbabělci končí po první prohrané bitvě. Proto si můžete dovolit jednou selhat a jednou si to jídlo nenachystat a jednou nejít cvičit, ale musí to být výjimka.
 
Tady je můj největší zbabělý krok…taky nejsem robot, ale normální člověk a vždy to nebylo podle plánu:
 
Pokud Vás ty myšlenky napadají teď, tak ony přijdou ještě mnohem horší. Jaký byl můj největší a nejtrapnější prohřešek?
 Oblékl jsem se, sedl jsem do auta, jel jsem do posilovny, zaparkoval jsem…díval jsem se 5 minut z okna, nastartoval jsem a jel zase domů:-) Prostě se mi tak šíleně nechtělo. 
 
Nikdy na to nezapomenu, protože jsem se cítil jak největší zbabělec. A taky jsem to už nikdy neudělal.
Mrkněte se na tuto písničku, která patří mezi mé nejčastější poslouchané v době hubnutí. Ten silný text mě vždy hnal dál. Tady je klip od Revolty. Doufám, že budete za 3 měsíce stát taky jako vítězové, stejně jako on ve 3:04 tohoto videa. Video zde.
Je to drsnější písnička, ale pravdivý text. Nesmíte to nikdy vzdát…
Bojujte….vždy…
Břicháč Tom