Nakopávač online kurzu Hubnutí Břicháče Toma

12. den kurz Břicháč Tom

Toto nám dělá nejčastěji problém…

Píšete mi a opakují se pořád stejné věci, proto Vám napíšu, jak se jich zbavíte.
1. problém – nemám čas na jídlo
Tento případ jsem teď řešil doma. Taťka chce zhubnout, tak jsem mu dal jídelníček, který máte i Vy. On mi řekl, že vše dodržel, ale na svačinu si vzal jen jablko, na obložený žitný chleba neměl čas.
Takže jsem mu hned řekl, že je to výmluva, protože když je čas sníst jablko, tak sníte i ten kousek chleba. Tak uznal, že teda jo:-) On sám věděl, že by to šlo, ale jako první ho napadla ta výmluva. A vůbec není výjimka, i já jsem měl výmluvy.
Opravdu si uvědomte. Děláte to pro sebe!!! V práci  pracujete už třeba 20 let a teď děláte možná poprvé něco pro sebe. Nemá smysl opravdu teď zabrat? Investovat každou vteřinu do lepšího života?
2. problém – nemám čas a chuť pít
A tenhle problém řešíme všichni. Tím si buďte jistí! Je třeba se prostě naučit pít. Buď si každou hodinu napustit 3 dcl vody do skleničky a hned ji vypít, to udělejte hned teď. Nebo si napustit 2 PET lahve s objemem 1,5 l a cíl je za den je obě vypít.
3. problém – staré návyky a odměny
Možná jste byli zvyklí pravidelně něco dělat. Třeba pít 5 káv denně nebo sklenku vína večer?Abyste to změnili, tak zkuste postupně vše omezit. Jeden večer si prostě víno nedáte, další den ano. Potom vynecháte 3 dny a nakonec si ho dáte jen jednou týdně za odměnu. Tak se postupně naučíte dělat věci jinak a možná je ani nebudete potřebovat.
I tyto prkotiny Vám mohou bránit ve zhubnutí. Zkuste TO ZMĚNIT!!!
Držte se! Už teď od Vás slyším, že sledujete úbytky na váze od 1 do 4 kg!!
A to je super pokrok!
Zdraví Vás Tom