Máme to rádi zdravě

kuchařka plná zdravých dobrot pro celou rodinu

shadow-ornament

Kuchařka, podle které budete opravdu vařit.

Zdravě, chutně, z běžných surovin a bude chutnat celé rodině!  

  • nové originální recepty, které jinde nenajdete
  • vše připravíte z běžně dostupných surovin
  • jednoduchý způsob přípravy a snadné vaření
  • vše v odlehčené variantě, aby vám po jídle nebylo těžko
  • klasická česká jídla, která znáte z české kuchyně a nyní uvařená v odlehčené varinatě
  • na své si přijdou vegatariáni i masožravci a taky milovníci sladkého, kteří se nemusí bát přibírání
  • bude chutnat dětem, i těm vybíravým, chlapům i návštěvám
  • zajímavé kombinace, nevšední chutě a hlavně spousta inspirace na každý den

Cena knihy 349 Kč.

Nyní v akci se slevou 20% za 279 Kč.

Můj příběh

Jíst a hubnout – JDE TO!

Bez cukru a přesto sladké, chutné a hotové za pár minut. To je moje motto! Celý život jsem se potýkal s nadváhou. Zkoušel jsem různé diety, nejedl jsem sacharidy, zkoušel jsem jíst jen zeleninu nebo nejíst po 17. hod. Vždy jsem zhubl!! Ale vždy jsem zase vše přibral. A tak to šlo rok za rokem, až jsem se dostal na váhu 107 kg a skoro nic jsem neoblekl, funěl jsem do schodů a měl zažívací problémy.

Tehdy jsem pochopil, že takto to dál nejde. Hledal jsem způsob, jak zhubnout a nakonec jsem ho našel v jídle. Začal jsem jíst pravidelně, ale jen malé porce. Využil jsem princip, který FUNGUJE! Není to žádný reklamní tah, jako spousta nesmyslů na internetu. Jednoduše, když tělu dáte všechny živiny, tak nemá důvod si tuk držet a zbavuje se přirozeně svých tukových zásob. A tento způsob začal fungovat. Musí být splněna ale jedna podmínka! Jídlo musí být vyvážené a člověk musí jíst pravidelně. Začal jsem si sestavovat vlastní recepty a hubnul jsem. Zhubl jsem za rok 27 kg a ke své původní tlusté váze se už nikdy nevrátil. Nyní vážím dokonce 77 kg a ctím se poprvé v životě skvěle! O 30 kg lehčí a na jídlo se už dívám úplně jinak. Jím méně než dříve? Vůbec ne – ale nepřibírám po jídle!

Začal jsem zkoušet, vařit, připravovat jídlo jinak, ale tak, aby mi chutnalo a přesto bylo v lehčí variantě. Nesnáším v kuchyni nesmysly jako citronová tráva, ale vařím z běžně dostupných surovin – pokud máte rádi maso, rýži, brambory, zeleninu, ovoce, sýry, šunku…tak z mých knih uvaříte taky. Toto je má poslendí kniha s recepty. Snažili jsme se jí udělat nejlépe, jak jsme mohli, aby se Vám podle ní dobře vařilo! Najdete v ní desítky velmi chutných receptů, které si můžete doma připravit bez výčitek a bude chutnat celé rodině! Vyzkoušejte a připojte se k dalším tisícům lidí, kteří už doma tuto knížku mají.

Jíst a hubnout – JDE TO a může i chutnat!!!

Přeji ať Vám chutná!

Tom

Na jaké recepty se v knize můžete těšit?


Od snídaní. přes zdravé polévky, svačiny nejen na cestu, desítky obědů, které znáte i neznáte. Večeře na každý den, pečivo, které si zamilujete a spoustu moučníků nejen k odpolední kávě.

Výborné dezerty bez cukru

Při vaření nepoužíváme bílý cukr, protože je často právě ten tím základem obezity. A i přesto lze bez cukru připravit skvělé recepty, na kterých si pochutná každý.

Pečivo, které si oblíbíte

…a další desítky výborných receptů od naší výborné domácí sekané až po zmrzlinu!

Co na kuchařku říkají ostatní?


shadow-ornament

Cena knihy 349 Kč. Nyní v akci se slevou 20% za 279 Kč.