jak se k hubnutí dokopat

moje jídelníčky, kdy a co jíst

jak rychle pálit tuk

jak žít zdravě a lépe navždy

ÚVOD

KAPITOLY

ČASTÉ OTÁZKY

BŘICHÁČ TOM

Jak rychle a navždy zhubnout tuk, který Vás trápí a omezuje? Jak být štíhlá a sebevědomější? To vše můžete zvládnout podle mého návody, díky kterému jsem zhubl 27 kg a nepřibral ani kg zpět.

Nehubnu jen já, ale tady jsou i Vaše výsledky hubnutí:

Vysvětlení k výsledkům hubnutí:

Nejedná se o žádný podvrh. Fotky jsou skutečné. Hubnutí je tak úspěšné, protože tento pán se předtím stravoval  velmi nezdravě a noční pojídání rohlíků bylo běžné. Nyní dodržuje přesně můj jídelníček a jí tak často, jak snad nikdy nejedl.

Nejedná se tedy o žádnou drastickou dietu, ale neustálý přísun plnohodnotného jídla. Pán má taky vysokou obezitu a nadváhu asi 25 kg. Není možné čekat, tak převratné výsledky u každého, ale u vysoké nadváhy je i toto možné.

Výsledky dalších účastníku hubnutí v mém kurzu:

Dobrý den Tome,

nejsem příznivcem Facebooku, přesto Vaše příspěvky sleduji téměř každý den. Rovněž každý den sleduji Vaše webové stránky, ke kterým mám přístup v plném rozsahu. Sám prostřednictvím Facebooku z různých důvodů nekomunikuji. Dovolte mi proto touto cestou Vám poděkovat za Váš přístup k nám, kteří se přihlásili do Vašeho kursu. Je mi 58 let, tedy jen o trochu starší než Váš otec (domnívám se , že je to on, jehož výsledky jste začal prezentovat). I přes svůj věk, jsem se rozhodl zapojit se do Vašeho kursu. Společně se mnou tento kurs využívá i moje manželka, která má rovněž nadváhu. Já sám jsem jsem měl 5.1.2014 104 kg, v sobotu 18.1.2014 jsem již měl 98,8 kg – je tedy vidět, že to skutečně funguje. Můj cíl je 85 kg do 31.5.2014.
Domnívám se, že finanční vklad, který jsem do kursu investoval, je skutečně v porovnání s jinými dietami minimální. Vaše nasazení, které  tomuto projektu věnujete, je obdivuhodné. 
Ještě jednou Vám jménem svým i manželky děkuji a přeji vše dobré.
S pozdravem Jarda.
________
Tome,díky Vám dnes jedu 6 den a ráno -2kg ani jsem to nečekala mám velkou radost a chut pokračovat, Jana.
________
Ahoj Tome, jsem moc ráda za to že jsem na Tebe narazila. Za týden dodržování Tvého jídelníčku jsem zhubla 2 kg. Moc dekuju za všechny rady. Petra
________
Tome, musím se přiznat, nejsem moc důvěřivá.Na začátku jsem váhala, zda do toho jít.Ale překvapilo mě vše, ty podrobné kapitoly, motivace a hlavně už jsem zhubla 3 kg!!! Nyní jsem moc ráda, že jsem na tebe narazila!!! Je to úžasný pocit a cítím se skvěle. Díky moc. Jitka
________
Tomáši, děkuji za přístup ke kurzu.Nemohla jsem od informací odtrhnout a říkám WOW! Je mi už jasné, proč to nemůže být zdarma, když jste si s tím dal tolik práce. Peněz rozhodně nelituji a věřím, že zhubnu těch svých 20 kg. Hezký den vám přeji a dekuji už nyní za vše Vladka
________
Ahoj Tome,děkuji za bleskové vyřízení mého vstupu do kurzu. Myslím,že toho teď máte na svých bedrech požehnaně,ale klobouk dolů za to všechno,čímž jste si prošel a s čím vším se chcete s ostatními podělit;-)Myslím,že celková částka za Váš kurz není ani trochu přehnaná,za to ohromné množství informací,které lidem poskytnete.Je to průměrná částka za jedno balení  “ zázračných “ pilulí na zhruba 1 měsíc,které stejně nemakají. To už je lepší si za ty peníze místo těch pilulí zaplatit permanentku na nějaké cvičení. Ale většina lidí je netrpělivá a co na sebe nabalovaly několik let,tak to pak chtějí mít za měsíc zhublé. 
Pracuji jako masérka a hodně se zajímám o bylinky,alternativní léčení a zdravý životní styl. Už jsem také ledacos na hubnutí vyzkoušela a tak jsem s velkým zájmem očekávala spuštění Vašeho kurzu. Já sama nepotřebuji zhubnout mnoho,asi 5kg abych lehce dopnula kalhoty,ale jak při masírování vydávám kupu energie a svalovinu mám také dobrou,tak potřebuji spíš vytvarovat určité partie a už se těším,jak vyzkouším Vaše rady.
Velmi Vám fandím a držím pěsti ve Vaší práci.
Mějte se hezky. Rita
http://rita-masaze.webnode.cz/

Moje hubnutí je jiné tím, že nepočítám kalorie!

Během hubnutí jsem nepočítal kalorie. Zjistil jsem, že to vůbec nepotřebuji. Zaměřil jsem se raději na podstatnější věci. Nebo si dokážete představit, že budete chodit celý život s notýskem a třepat se, jestli jste nesnědli o kilojoul více? Nic takové nedělám. Naučil jsem se jíst taková jídla, kde to není třeba a jíst to, co maximálně podporuje hubnutí a spalování tuku.

Moje hubnutí je jiné tím, že se cvičí na začátku jen 3 x týdně 30 minut.

Mám rád přirozený pohyb a vím, že ani většina z Vás nechce trávit hodiny v posilovně a tupě zvedat železa. Taky jsem si tím prošel, ale našel jsem si i lepší způsoby v cvičení. Pro začátek stačí, když se budete hýbat přirozeným pohybem jen 3x týdně. Jen pohyb, ale musí být specifický. Žádné sezení na rotopedu a povídání si s kamarádkou. To u mě k hubnutí nevedlo.

Moje hubnutí je jiné tím, že nedodržuji tepovou frekvenci!

Všude na internetu se píše, že ideální na spalování tuku je dodržovat tepovou frekvenci. Já se s tímto hodně trápil na začátku, až jsem zjistil, že to vůbec není důležité. Se mnou a s mými tuky to ani nehnulo. Jen jsem tím ztratil čas. Cvičil jsem jinak a kratší dobu, než většina lidí ve fitku. Přitom jsem zhubl daleko více tuku, než oni.

 • Intenzivní hubnutí podle mého návodu a s mojí podporou

  Jestli chcete zhubnout a nevíte kde začít? Nebo jste už někdy zhubli a přibrali vše zpět? A nebo prostě jen chcete zhubnout podle mého návodu, kterým jsem si já prošel a zhubl jsem podle něj 27 kg?

  Připravil jsem pro Vás možnost vstoupit do mého intenzivního kurzu. Můžete číst mé rady na Facebooku nebo získávat rady formou emaily, ale pokud chcete zhubnout hodně, rychle a začít hned, tak je to pro Vás ideální možnost.

Kurz  a výzvu na 3 měsíce s mojí plnou podporou si můžete objednat dnes za zvýhodněnou cenu 990 Kč. Plná cena kurzu je 1490 Kč.

Jste rozhodnuti zhubnout? OBJEDNÁVKA ZDE

Co vše můj návod obsahuje?

 • 3-měsíční intenzivní emailový nakopávač

  Během 3 měsíců Vám budu každý den posílat rady pro zhubnutí a motivaci, jak se udržet. NEBUDETE V TOM SAMI! Znám pocity, které člověk prožívá při hubnutí a zvládl jsem je. Nemůžete mít tedy lepší podporu, která Vás v tom nenechá se plácat. V některé emailu bude článek, v jiném rada, ale chtěl bych k Vám mluvit více osobněji formou videa.

 • Moje jídelníčky, podle kterých jsem zhubl 27 kg

  Neměl jsem jeden jídelníček a ten jeden by Vám ani nestačil. Tělo si na vše velmi rychle zvykne. Měnil jsem si jídelníčky. Využíval jsem jen několik jídel, protože jsem na to neměl moc času. Myslím, že rychlá jídla oceníte taky.

 • Moje přírodní spalovače tuku

  Vysvětlím Vám, které přírodní prostředky používám ke intenzivnějšímu spalování tuku.

 • Jaké potraviny kupuji a na které se už ani nepodívám

  Jaké potraviny zásadně kupuji a které používám. Některé potraviny jsem úplně odstranil, některé jim méně a některé jim každý den.

 • Jak donutit tělo hubnout

  Tělo si na vše zvykne. Když něco přestane fungovat musíte ho šokovat, aby zase začalo ukrajovat tukové zásoby. Ukážu Vám postup, jak jsem to dělal a jaké jsem používal metody.

 • Jak cvičit, abyste spálily co nejvíce tuku

  Ze začátku stačí jen  3 x týdně 30 minut a postupně přidávat. Ukážu Vám, jaký pohyb je nejlepší a co nemáte dělat.

 • Jak zhubnout na břiše a jiných partiích těla

  Většina lidí chce zhubnout břicho a tak na něj začnou cvičit. TO JE ŠPATNĚ! Ukážu Vám cestu, jak jedině můžete zhubnout břicho a jiné části těla.

 • Časté otázky, na které se ptáte a mé rady

  Často se mě ptáte na podobné otázky. Na každou jsem vytvořil odpověď a máte možnost se ptát i dál. Vytvořil jsem soupis nejčastějších otázek a mých odpovědí.

 • A další desítky mých rad

  Informace, které jsem se za ten rok naučil a které mi pomohly ke zhubnutí. Na vše jsem šel selským rozumem a když to pochopíte i Vy, máte vyhráno!

 • Dávám mám 100% garanci, že uvádím pravdivé údaje

  Během mého hubnutí jsem nepoužíval žádné zakázané látky a uvádím všechny postupy, díky kterým jsem zhubl. Nemám důvod Vám lhát.

 • Kurz je rozdělen na jednotlivé kapitoly, které jsou postupně doplňovány a přidávány

  Nyní je přístupný návod, jak začít hubnout, mé jídelníčky,  jídla a návod jak začít cvičit. Další rady přidávám postupně, protože byste v tom měli hned guláš a nevěděli zase nic.

shadow-ornament

Všechny tyto informace dnes získáte za 990 Kč bez dalších plateb.

Plná cena 1490 Kč. Mě všechny pokusy, testování, doplňky, které nefungovaly a měření tuku stály přes 25000 Kč. Nedělejte stejnou hloupost jako já, nezkoušejte, co nefunguje. Taky neutrácejte peníze zbytečně a ušetřete čas, když začnete hubnout hned.

 

Jedna platba na 3 měsíce a potom přístup k informacím navždy zdarma!

Jen 11 Kč denně a začít žít lepší život!

 • Začínáme DNES HUBNOUT!

  Získejte kurz dnes jen za 990 Kč

Vaše komentáře:

3 Comments

 • Danča

  Reply Reply 10.1.2014

  Díky Tome, za to že jsi a za Tvé rady. Ten jídelníček,povzbuzení, motivace vsechno to dává smysl a je perfektně připravené.Musím říct WOW! a díky

 • Markéta

  Reply Reply 14.1.2014

  Dobrý den chci začít z hubnutím jsem 8 měsíců po porodu a zůstalo mi 9kg navíc uš nekojím syn začína byt samostatnější proto se již můžu věnovat i sobě děkuji za přijetí.

 • nikolas

  Reply Reply 17.1.2014

  ahoj dik za tve rady

* Denotes Required Field

Current ye@r *