Nová kniha Břicháče Toma!

Pokračování prvního dílu. Nové recepty, nové suroviny, odpovědi na otázky, které Vás zajímají.

 

Zdravé mlsání, chutě zahání…aneb, desítky tipů na rychlá jídla k obědu, večeři nebo jako chuťovku k zakousnutí.

Většinu receptů zvládnete připravit za 30 minut a nebudete muset trávit v kuchyni celé dny a přitom můžete jíst zdravě a chutně!

Všechny recepty  bez pšeničné mouky a klasického bílého cukru! Doslazeno jen ovocem a medem.


běžná cena knihy 299 Kč

Z běžných surovin i s nápady, jak si udělat běžná  jídla zdravější …

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hubnutí není tak složité, jak si myslíte. Jen trvá déle, než jste si mysleli.


Pár slov o nové knize…

Původně jsem neuvažoval o tom, že bych tento rok nějakou další knih vydal. První kniha měla velký úspěch. Nečekal jsem, že si ji dodnes koupí 25 tisíc lidí! Přesto jsem chtěl nechat recepty uležet. Ale dostával jsem stále častěji otázky, jestli nebude nový díl a taky mnoho dalších otázek k hubnutí. Rozhodl jsem se tedy, že to zkusím. Obětoval jsem tomu léto, sepsal jsem principy, které mi v prvním dílu chyběly a připravil jsem Vám recepty, které si často vařím.

A protože druhé díly knih bývají často ty horší, tak jsem to zkusil změnit. Nová kniha má více stran, lepší papír, je v pevné vazbě a najdete v ní i mnohem více receptů. Budu moc rád, když mi napíšete Váš názor. Jak víte, knihu si fotím sám, vařím sám a vydávám sám. Nestojí za mnou žádná firma, ani profi studio a o to víc mě Váš názor zajímá. Doufám, že Vám bude chutnat a že Vám tato knížka pomůže k novým nápadům ve vaření, kdy se vyhneme klasické bílé mouce a cukru a přesto nám bude chutnat!

Děkuji moc za Vaši důvěru!

Tom

shadow-ornament

První kniha s mým příběhem, radami, postupy a základními recepty

Má první kniha byla takovým mým amaterským počinem. Ale možná právě proto zaujala tolik lidí a od dubna tohoto roku si ji koupil přes 25 tisíc lidí. Najdete v ní můj začátek s hubnutím, jednoduché postupy, které jsme praktikoval a vše, co jsem využíval k hubnutí. Pokud Vám váha stojí a nevíte si rady, chcete jíst zdravěji a ne se prodírat cestou nesmyslných diet, tak je pro Vás ideální.

Polovinu knihy tvoří rady a informace a druhá polovina je věnována receptům, které připravíte snadno do 30-ti minut.

Knihu koupíte v knihkupectvích nebo na internetu. Koupit knihu