Taky Vás štve, že se o hubnutí radí pořád něco jiného a člověk už ani neví, co má vlastně jíst? 

Sepsal jsem do knihy to, co mi fungovalo, postup, jak jsem zhubl 27 kg, jídla a recepty, které jsem jedl a principy, které nefungují a budete s nimi jen ztrácet čas. 

  • každý doporučuje pro hubnutí něco jiného, já Vám ukážu svůj postup, který funguje
  • nebudete držet žádnou nesmyslnou dietu a nebudete se po zhubnutí potýkat s JOJO efektem – jedná se o trvalé zhubnutí
  • budete vařit z běžně dostupných potravin, všechna jídla jsou navíc velmi jednoduchá a chutná
  • vše jsem sepsal velmi jednoduchou formou, takže se nemusíte bát, že to bude složité
  • funguje to jen na mě? NE! Podle mých postupů už zhubly desetitisíce lidí, mužů i žen, nejrůznějšího věku

Co byste o knížce měli vědět?

Tato kniha vyšla z mého zhubnutí o 27 kg a shrnuje všechny mé kroky a postupy, které jsem si na sobě vyzkoušel. Je psaná velmi jednoduchýcm a stručným stylem, aby ji pochopil opravdu každý. Je to návod mého hubnutí, který kldybych měl v ruce před 2 roky, tak jsem si ušetřil mnoho trápení a promrhaného času.

To, co se všude píše a přitom každý tvrdí něco jiného, tak jsem vyzkoušel sám na sobě. A co opravdu funguje? To se dočtete v jednotlivýc kapitolách knihy.

Dozvíte se, co jsem jedl, kdy jsem jedl a z čeho jsem si jídla skládal. Nebudete počítat kalorie! Nebudete si vážit každý kousek jídla. Budete jíst zdravě, ale chutně pomocí běžných potravin.


Pro koho je knížka určena?

V této knize najdou cenné informace hlavně ti z Vás, kteří se potýkají s nadváhou už delší dobu a zápasí s dietami. Uvidíte, že to zvládnete i bez diet a bez boje.

Kniha je ale určena pro všechny, kteří chtějí zhubnout kila a je jedno jestli 6 nebo 15 kg. Důležité je, že jste se rozhodli a jste ochotní pro změnu postavy udělat cokoliv, jako já před 2 roky. Tato kniha bude Vaší příručkou, kde najdete rady pro každý den, ale i chutná jídla, která Vám zaberou maximálně 30 minut času.

Myslím, že si knihu oblíbíte i Vy, kteří se stravujete zdravě a hledáte jen další inspiraci na rychlovky, které jsou bez cukru a přesto budou chutnat celé Vaší rodině.

 

Tato kniha není dieta – jsem zásadně proti nim!!!

Vaše zkušenosti

shadow-ornament