Mé motto:  Zhubnout může každý, pokud nepřesvědčí sám sebe, že nemůže!


Co byste o knížce měli vědět?

Tato kniha vyšla z mého zhubnutí o 27 kg a shrnuje všechny mé kroky a postupy, které jsem si na sobě vyzkoušel. Je psaná velmi jednoduchýcm a stručným stylem, aby ji pochopil opravdu každý. Je to návod mého hubnutí, který kldybych měl v ruce před 2 roky, tak jsem si ušetřil mnoho trápení a promrhaného času.

To, co se všude píše a přitom každý tvrdí něco jiného, tak jsem vyzkoušel sám na sobě. A co opravdu funguje? To se dočtete v jednotlivýc kapitolách knihy.

Dozvíte se, co jsem jedl, kdy jsem jedl a z čeho jsem si jídla skládal. Nebudete počítat kalorie! Nebudete si vážit každý kousek jídla. Budete jíst zdravě, ale chutně pomocí běžných potravin.


Pro koho je knížka určena?

V této knize najdou cenné informace hlavně ti z Vás, kteří se potýkají s nadváhou už delší dobu a zápasí s dietami. Uvidíte, že to zvládnete i bez diet a bez boje.

Kniha je ale určena pro všechny, kteří chtějí zhubnout kila a je jedno jestli 6 nebo 15 kg. Důležité je, že jste se rozhodli a jste ochotní pro změnu postavy udělat cokoliv, jako já před 2 roky. Tato kniha bude Vaší příručkou, kde najdete rady pro každý den, ale i chutná jídla, která Vám zaberou maximálně 30 minut času.

Myslím, že si knihu oblíbíte i Vy, kteří se stravujete zdravě a hledáte jen další inspiraci na rychlovky, které jsou bez cukru a přesto budou chutnat celé Vaší rodině.

 

Tato kniha není dieta – jsem zásadně proti nim!!!

Knihu mám nyní v omezeném počtu. Je určena hlavně pro fanoušky stránky Břicháč Tom. Knihu zasílám hned 7.4. u zaplacených objednávek.

Kniha má 172 stran, je plnobarevná a přitom malá a vleze se do každé kabelky :-)

Objednat knihu