Jednoduchá mrkvová polévka s tuňákem

shadow-ornament

Mé jídelníčky a varianty jídel můžete získat nyní ještě levněji.

Vše je snadné na přípravu, rychlé a přehledné pro každého.

arrow

Ukázková jídla z mého jídelníčku

jídelníčky 

nákupní košík

polévky

zeleninové

snídaně

varianty jídel

hlavní jídla

varianty obědů

svačinky

naslano

saláty

variace salátů

svačinky

nasladko (dezerty)

nápoje

nejčastější nápoje

Jednoduché recepty ke zhubnutí pro každého

V lednu tohoto roku jsem spustil úspěšný kurz o hubnutí, kterého se účastní několik stovek lidí a každý den mi chodí emaily s chlubením účastníku, kolik zhubli:-) V tomto kurzu jsou kapitoly s mými návody, jak jsem zhubl 27 kg. Protože každý někdy to kilo zhubl, ale jen mizivé procento lidí, to dotáhlo dokonce, tak lidem v mém kurzu posílám každý den email s motivací, radou nebo tipem. Není potom člověk při cvičení sám a již nyní vím, že právě tento email je pro lidi to nejdůležitější.

Kurz stojí 990 Kč na celé 3 měsíce a můžete si o něm více přečíst tady.

Často se mě ptáte na jídelníček a hlavně, co jíst. Někdo si nechce kupovat kurz, i když v porovnání s jiným kurzy je tento za mizivou cenu. Vytvořil jsem pro Vás výbornou věc.

Připravil jsem 66 variant jídel na celý den. Tato jídla můžete sami různě kombinovat. Najdete tady informace, jak jídla kombinovat a co dodržet. Vše je maximálně přehledné a jednoduché.

Já sice rád vařím a pochutnám si, ale nerad trávím v kuchyni hodiny, protože znám i lepší věci k činnosti. Proto jsou všechna má jídla velmi rychlá a snadná. Pokud umíte uvařit vodu na čaj, tak zvládnete i toto:-)

Včera jsem jídla zveřejnil a už mám na ně mnoho pozitivních reakcí. Tady jsou některé z nich:

Ahoj Tome, klobouk dolu. Jseš fakt dobrej. Tolik super receptů, to ti muselo dát strašně moc práce. Ale stálo to za to. Jsou to fakt super recepty. Díky:-) Eva

Dobrý den, za Vaši snahu a práci  si zasloužíte velikánskou jedničku s hvězdičkou:)!  Fotečky s porcemi jídla  jsou krásné a je vidět, že jste si s tím dal velkou práci, posílám velký dík, Dana

Ahoj Tome, No to je S K V Ě L Ě,  Ú Ž A S N É, i s fotkama, no SUPER. To je poklad, pro hubnutí bezvadné!! Už nyní mám chutě, natož když vím, jak to má vypadat!!!!! To bude radost si ty mňamky už jen připravovat a co teprve si na nich pochutnat!!!!

 Je to přehledně uspořádané, vždy s nadpisem, hned člověk ví o co jde. Jednoduchý popis přípravy,…
Jedním slovem: NÁDHERA. Jsem moc ráda, že jsem Tvůj kurs objevila. A moc děkuji za péči, kterou nám, hubnoucím věnuješ. Věra
 • 1

  U jídel se nepočítají kalorie

  Jídla jsem sestavil tak, abyste nemuseli počítat kalorie. Já samozřejme vím, kolik mají KJ, ale nechci abyste je Vy počítali. To je jedna z věcí, proč mnoho lidí končí s hubnutím – ta složitost!

 • 2

  Jen pár surovin

  Většina jídel je složena jen z několika surovin. Většinou ze 3, aby tělo nebylo zatíženo trávením a mohl metabolismus bez problémů pracovat.

 • 3

  Jednoduché pro každého

  Zaměřil jsem se na to, aby mohli zhubnout i lidi, kteří nemají čas si v práci chystat jídlo a mohli hubnout všichni. Proto jsem nachystal varianty, které si rychle připravíte a kdekoliv sníte.

Některá jídla jinde nenajdete! Některé kombinace jste nikde neviděli a nejedli. Přesto to zvládne každý a hlavně – kila půjdou dolů!

Jídla získáte s velkým barevným obrázkem přímo do svého počítače. Cena je 389 Kč.

arrow

Tady je má změna života o 27 kg

Musel jsem si koupit skoro vše nové oblečení. Ale to byl skvělý pocit. Minulé léto jsme si užil u vody a konečně jsem se nestyděl. Přestal jsem se potit, nefuním do schodů, zlepšilo se mi trávení.

Změnil se mi celý život. A teď jsem rád, že můžu pomáhat i jiným k jejich snu…

Můžete začít s mým jídelníčkem hned zde

Zkušenosti ostatních s mým hubnutím

Mně se podařilo zhubnout díky mým pravidlům 27 kg. Vás ale určitě zajímají u zkušenosti jiných lidí. Hubnou podle mého návodu mladé slečny okolo 24 let i paní, která má přes 70 let. Úbytek za měsíc je mezi 2-7 kg. Některé cvičí,některé ne, přesto je úbytek u všech.

 

Milý Tome,dnes mám 31.den diety a jsem o 5 kg lehčí bez pocitu hladu.Nevím zda je to hodně,nebo málo,ale pro mě je to super,tak Vám za to moc děkuji,s Vámi mě to baví… Zdena

Ahoj Tome :)  Zacala sem 4.1. na vaze 90,2 a dneska 1.2. mam 83 :) )) no neni to super :D kazdou sobotu se merim a dneska jsem s potesenim zjistila, ze pres boky ci zadek mam o 7 cm mene … Petra

Zdravím ťa Tomáši, ako som sľúbila, po mesiaci Ti posielam moje úspešné výsledky chudnutia. Celý mesiac som sa nevážila, nechcela som sa zbytočne stresovať každý týždeň. Dnes ráno som sa postavila na váhu a neverila som očiam. Počiatočná váha 08.01.2014 : 76,70kg, dnes 10.02.2014 : 68,30 kg a to je rozdiel 8,40 kg. Je to fakt SUPER. Pritom mám pocit, že stále iba jem. Ani extrémne nešportujem…. Katarína

Začněte se mnou hubnout podle snadného návodu a toto léto už nebudete tlouštíci.

I pro ty, kteří nemají čas, mají náročnou práci a přesto chtějí zdravě zhubnout.

arrow