Přihlášení pro členy

kurzu Bricháč Tom zde

Hubnutí nemusí být dřina, ale zábava! Našel jsem ten nejjednodušší způsob.

Taky máte kila navíc? Velké břicho? Kupujete si oblečení jen podle toho, abyste vypadali co nejméně tlustě? Jooo, tak to já znám moc dobře!

brichac_pred

Nejjednodušší způsob jak zhubnout a už NIKDY nepřibrat

…bez zázračných prášků na hubnutí, bez doplňku výživy,

s běžnými potravinami a bez pocitu hladu, které znáte ze všech diet

Ahoj, moje jméno je Tom a rád bych Vám představil svůj systém, podle kterého jsem za poslední měsíce zhubl 29 kg a váhu si pořád držím.

Během prvního měsíce jsem zhubl až 6,5 kg tuku za měsíc. 4 kg za další měsíc a tak to šlo dál až k celkovému úbytku dnes, který je 27 kg.

Hned na úvod bych Vám rád řekl základní věc, na kterou jsem přišel.

Proč většina lidí nikdy nezhubne? A naopak přibere další tuk?

Většina lidí se totiž snaží držet různé diety, které jim slibují zaručené hubnutí. Někdy i desítky kilo za měsíc. Jenže co taková dieta dělá? Každá dieta se snaží snížit příjem kalorií. Tedy vy začnete držet nějakou zázračnou dietu a s tím snížíte množství živin. Ale Vaše tělo potřebuje živiny.

Diety to vysvětlují tím, že když snížíte příjem, tak tělo bude brát energii z tuků. To je ale LEŽ!

FAKT: Tělo na to reaguje tak, že částečně zpomalí své procesy, tedy hlavně metabolismus a začne sledovat co se děje. Jelikož má omezený příjem živin, tak začne šetřit, protože se bojí, že přijdou horší časy a ono musí přežít. Přejde tedy do úsporné fáze a začne si všechny živiny, které přijmete ukládat v podobě tuků.

Když začnete pozvolna jíst normální jídlo, tak tělo ještě znásobí příjem živin, aby si udělalo zásoby a ukládá tuků ještě více. Během diety možná ubylo pár kilo, ale z většiny je to jen voda a částečně ze svalů. Ano, pravda je, že při držení diet tělo často jako první pálí svaly. A to je špatně!

VÝSLEDEK běžných diet – NE cesta k hubnutí, ale cesta k PŘIBRÁNÍ!

  • zpomalený metabolismus
  • tělo ukládá vše v podobě tuků, aby šetřilo na horší časy
  • větší chuť jídla způsobená tím, že jste minulé týdny ubírali živiny
  • příbytek několik kg tuku nad původní vahou

Možná jste na tom teď jako já před rokem

Mým cílem bylo zhubnout pod 85 kg a nepřibrat. To se mi podařilo maximálně:

  • Změnil jsem velikosti oblečení z XXL na M a musel jsem si koupit celý nový šatník. To byl ale ten nejlepší pocit.
  • Váhu ze 107,1 kg na 80 kg.
  • Přes pas ze 117 cm na 84 cm.

Tak co tlusťoši, jdeme na to? 

Nebo si budete hledat další a další důvody, proč nezhubnout? Hledat nejjednodušší cesty? Hledat další návody na hubnutí? Držet nesmyslné diety a přibírat další kila tuku?

Jste rozhodnuti zhubnout?

Jedinečný online  s mým návodem na hubnutí na 3 měsíce.

 • jak snížit během týdne až 3 kg, když se chystáte na ples, svatbu nebo oslavu
 • můj návod, jak jsem zhubl k dnešnímu dni už 27 kg a nepřibral
 • moje jídelníčky, jak jím, co jím a kdy jím
 • cvičit stačí 2 x týdně 30 minut, čím víc ale budete cvičit, tím více zhubnete
 • nebudete si kupovat žádné prášky na hubnutí ani počítat kalorie!!!
 • potraviny, které jím a moje nejčastější jídla a recepty
 • jen pro Ty, kteří se sebou chtějí něco udělat

Cena všech materiálů je 990 Kč.

 • Po přihlášení Vám ihned přijde na email moje malá knížka

  Knížka je o mém začátku hubnutí, jak jsem se dokopal a jak jsem začal jíst a co jíst. Věřím, že to namotivuje i Vás stejně jako stovky dalších, kteří si ji už pročetli.

ZAČÍNÁME HUBNOUT

Po zadání emailu Vám přijde na email můj návod, jak začít hubnout, přečtěte si ho, nachystejte vše potřebné a začínáme!

privacy Neposílám spam, ale návod na Vaše hubnutí!

Zadáním emailu souhlasíte se zasílám emailů s radami jak zhubnout. Z listu se můžete kdykoliv odhlásit.

shadow-ornament

Účastníci mého kurzu mi, mimo jiné, napsali

Tome, kurz mi přijde moc fajn. Emaily zatím dorazily vždy. Líbí se mi, že nic není násilné, že vlastně „jen“ ukazuješ, co fungovalo Tobě a hlavně jsou super ty krátké kapitolky. Je to přehledné a inspirující. Docela obdivuji, že se Ti chtělo věnovat tomu tolik času a vše to takto pěkně dát dohromady. Pro mě byla asi největší rada opravdu si klást malé cíle a přes ty se postupně dostávat. Otravné mi nepřijde nic :) . A co bych ještě potřebovala vědět? Teď mě nic nenapadá, dotazy mě napadají spíš tak v průběhu procesu :) . Kapitolky jsou ale opravdu výstižné, myslím, že tam se dá spousta odpovědí najít.

 
Ohledně jídla je mi zatím jasné vše, teď se ještě musím zaměřit na pohyb. Bez něj to asi moc nepůjde. Hodně bojuji s chutěmi na sladké, ale recept na tvaroh se skořicí určitě vyzkouším. 
 
Brzy se zase ozvu, je fajn sdílet svůj hubnoucí program i  někým jiným, než jenom s blízkými.
 
Pěkný večer, Tereza

Tome,díky Vám dnes jedu 6 den a ráno -2kg ani jsem to nečekala mám velkou radost a chut pokračovat, Jana.


Ahoj Tome, jsem moc ráda za to že jsem na Tebe narazila. Za týden dodržování Tvého jídelníčku jsem zhubla 2 kg. Moc dekuju za všechny rady. Petra


Tome, musím se přiznat, nejsem moc důvěřivá.Na začátku jsem váhala, zda do toho jít.Ale překvapilo mě vše, ty podrobné kapitoly, motivace a hlavně už jsem zhubla 3 kg!!! Nyní jsem moc ráda, že jsem na tebe narazila!!! Je to úžasný pocit a cítím se skvěle. Díky moc. Jitka


Tomáši, děkuji za přístup ke kurzu.Nemohla jsem od informací odtrhnout a říkám WOW! Je mi už jasné, proč to nemůže být zdarma, když jste si s tím dal tolik práce. Peněz rozhodně nelituji a věřím, že zhubnu těch svých 20 kg. Hezký den vám přeji a dekuji už nyní za vše Vladka

shadow-ornament

Vaše nejčastější otázky

 • q-iconJe cena kurzu na měsíc nebo je nutné platit další platby?

  Cena kurzu je jednorázová, jednou zaplatíte a máte možnost přístupu navždy. Neplatíte se žádné další platby Ke všem nově přidaným materiálům budete mít přístup v rámci jedné platby

 • q-iconMůžu se jako účastník kurzu na cokoliv zeptat?

  Ano, můžete se ptát, na co chcete formou emailu. Kdyby byly jakékoliv dotazy, individuálně Vám poradím. O to jde, že je kurz hlavně pro ty, kteří potřebují podporu a vidět, že se mají na koho obrátit.

 • q-iconCena kurzu je moc vysoká, proč to není zadarmo?

  Cena je nejnižší možná, aby bylo možné portál udržet v chodu a byl jsem schopný všem odpovídat. V porovnání s jinými kurzy patří cena kurzu mezi nejnižší.

 • q-iconJak mám kurz objednat?

  Vyplníte objednávkový formulář, vyberete způsob platby. Zaplatíte s variabilním symbolem zálohové faktury a po připsání platby Vám přijdou přístupová hesla k portálu.

 • q-iconNemám čas jezdit na nějaký kurz. Je to přes počítač?

  Ano, kurz je online přes Vás počítač, nemusíte nikam jezdit. Je možné studovat a sledovat mé rady přes notebook, mobil nebo tablet.

 • q-iconJsou jídelníčky i pro mě? Nejím všechno.

  V kurzu ukazuji svůj návod, nepočítám ale kalorie. Protože je to brzda v hubnutí u mnoha lidí a mnoho nezhubne právě kvůli složitosti a neustálému počítání. Můžete si podle mého jídelníčku vyměnit potraviny a jíst to, co chutná Vám. Hubnou podle něj ženy i muži, mladí i staří.

 • q-iconCo je to za dietu?

  Není to dieta! Já jsem během hubnutí vyzkoušel několik jídelníčků s plným přísunem jídel i omezováním. Jako první je jídelníček na rozjetí metabolismu, kdy člověk jí hodně a výživově kvalitní potraviny. Dále Vám ukážu i postupy, které jsem zkoušel a jak fungovaly. Žádné omezování živin ani drastické způsoby nečekejte.

 • q-iconCo když přijde JOJO efekt?

  U mě po zhubnutí 27 kg žádný JOJO efekt nepřišel. Pokud budete dodržovat mé zásady, ani Vás to nepotká. JOJO efekt přichází tehdy, pokud člověk v dietě omezí živiny a potom začne nezřízeně jíst. Nic takového můj způsob stravování neobsahuje.