Začínáme hubnout – 4.DEN

Aktuální zkušenost z vlastních řad s hubnutím

Ještě Vám chci ukázat zkušenost jednoho člena naší rodiny.

shadow-ornament

Povedlo se mi konečně to, co dlouho byl nesplnitelný sen

To, že jsem já zhubl už je v naší rodině docela známá věc a nyní už to každý bere, že už prostě nejsem tlusté prasátko, ale konečně vypadám normálně. Ale jeden člen naší rodiny má s nadváhou dlouhou dobu problémy a nedařilo se mi ho přesvědčit, aby to změnil.

Až nyní…

Až nyní, když vidí, kolik lidí se mnou hubne, viděl tolik fanoušků na Facebooku, tak si řekl, že do toho jde taky. Začali jsme v polovině ledna. Tady jsou jeho první částečné výsledky podle jídelníčků z mého kurzu a další rady z kurzu, které jsem mu doporučil.

Mimochodem kromě obezity bere prášky na vysoký tlak, má zvýšený cukr a cholesterol. Tedy zhubnout je více než třeba. Věk 55 let.

Upozornění:

On má opravdu vysokou nadváhu a proto jsou výsledky za tak krátkou dobu až neuvěřitelné! Rozhodně netvrdím, že tolik může zhubnout každý, ale i toto je možné. Přitom jí pořád, žádné omezování živin a doslova mi řekl: „To není možné, já se pořád cpu a váha je každý den nižší a nižší.“:-) Tak možné to je:

Začátek hubnutí 18.1.  - váha 98.1 kg

Pokračování 19.1.  - váha 94.4 kg

Pokračování 17.1.  - váha 96.8 kg

Pokračování 22.1.  - váha 93,2 kg

Za týden hubnutí tedy váha klesla o více než 4 kg. Není to jen voda, protože přijímá hodně potravin v podobě sacharidů. Váha se později zpomalí, ale i tak je to výborný výsledek.

Cíl má 80 kg a už nyní vím, že to zvládne!

I Vy to zvládnete! Pojďte do toho taky…

shadow-ornament

Online kurz Břicháče Toma

3 měsíce s plnou podporou hubnutí

Online kurz Břicháč Tom na 3 měsíce obsahuje

  • můj jídelníček s přesnými jídly, které jsem jedl
  • potraviny, které využívám + kde je koupit
  • recepty na jednoduchá jídla, která vařím
  • jak spalovat tuky rychle a nedřít se hodiny v posilovně (návody a vysvětlení)
  • desítky kapitol plných informací, videa, osobní zkušenosti
  • bez počítání kalorií , vše jednoduše a efektivně
  • cvičení bez dodržování tepové frekvence
  • přístup k informacím navždy, vše online z Vašeho počítače
  • 3 měsíce každý den nakopnutí – nebudete v tom sami!
  • možnost osobní konzultace a zodpovězení dotazů

Můj kurz hubnutí online na 3 měsíce můžete získat

poslední možnost za zvýhodněnou cenu 990 Kč.

Získáte přístup ke všem mým materiálům, jídelníčku, nákupnímu seznamu a všem kapitolám.  Po dobu 3 měsíců Vám každý den přijde email s motivací a dalšími radami. Nebudete v tom sami.

Je to jen 10 Kč denně.

Jste rozhodnuti zhubnout? Začněte hned se mnou

OBJEDNÁVKA ZDE

shadow-ornament

Účastníci kurzu mi napsali…

Ahoj Tome,musím reagovat na tvůj článek viz předmět emailu.

Já osobně jsem si kurz zakoupil za směšných 690Kč, což je porovnání s usilím, které tomu věnuješ opravdu hodně málo. Osobně jsem i docela překapený, kolik informací tam dáváš v podstatě zadarmo. Můj názor je ten, že lidé, kteří takové věci, tom, že se snažíš jen vydělat, pišou jsou notoričtí dietáři a jsem si téměř jistý, že i kdyby jsi dal všechno zadarmo, tak by spokojeni nebyli. Asi by si přáli, aby jim to jídlo někdo nakoupil, nachystal a nejlépe i narval do pusy. Ovšem ani to by nebyla záruka, že by zhubli :)
Mám z toho tvojeho kurzu dobrý pocit a úpřímně i obdivuji, kolik energie tomu věnuješ a jak propracované to je. Nic podobného jsem zatím neviděl. Kdyby mi někdo řekl, že zase nekdo chystá další kurz nebo cokoliv o hubnutí, tak bych si řel že je blázen, protože toho je kolem a kolem spoustu a težko vymyslet něco orginálního. Myslím, že tobě se to podařilo a věřím, že s tím budeš slavit úspěch, pokud teda už neslavíš. Děláš to tak nějak lidsky a hlavně srozumitelně pro lidi, což velice oceňuji a věřím, že néjen já.
Já osobně jsem začal trošku dříve, hned po novém roce, takže jsem trošku napřed, ale to vůbec nevadí. Za necelé tři týdne jsem zhubnul cca 4 kg, přičemž první 3 kg první týden a teď za týden 1 kg. Tzn. že mám teď +/- 90,5 při 183cm a cíl je 82kg do konce března. Vím, že to bude težké, ale tak nějak mi to je jedno, protože ty jídla co kutím jsou v podstatě hodně podobná, jaké jsem už jedl, jen chyběla pravidelnost a teď nejím vůbec sladkosti a žádný alkohol. takže uvidíme jak to půjde dál, věřím, že to dám, protože loni jsem už měl 86kg, ale neudržel jsem to :) takže je jasné že to jde!
 
Napsal jsem více, než jsem původně chtěl, nicméně ještě jednou díky za tvůj přistup a teším se na další pokračování kurzu.
Drže se a přeji hodně spokojených klientů!
 
S pozdravem
Petr

Dobrý den Tome,

nejsem příznivcem Facebooku, přesto Vaše příspěvky sleduji téměř každý den. Rovněž každý den sleduji Vaše webové stránky, ke kterým mám přístup v plném rozsahu. Sám prostřednictvím Facebooku z různých důvodů nekomunikuji. Dovolte mi proto touto cestou Vám poděkovat za Váš přístup k nám, kteří se přihlásili do Vašeho kursu. Je mi 58 let, tedy jen o trochu starší než Váš otec (domnívám se , že je to on, jehož výsledky jste začal prezentovat). I přes svůj věk, jsem se rozhodl zapojit se do Vašeho kursu. Společně se mnou tento kurs využívá i moje manželka, která má rovněž nadváhu. Já sám jsem jsem měl 5.1.2014 104 kg, v sobotu 18.1.2014 jsem již měl 98,8 kg – je tedy vidět, že to skutečně funguje. Můj cíl je 85 kg do 31.5.2014.
Domnívám se, že finanční vklad, který jsem do kursu investoval, je skutečně v porovnání s jinými dietami minimální. Vaše nasazení, které  tomuto projektu věnujete, je obdivuhodné. 
Ještě jednou Vám jménem svým i manželky děkuji a přeji vše dobré.
S pozdravem Jarda.

Tome, kurz mi přijde moc fajn. Emaily zatím dorazily vždy. Líbí se mi, že nic není násilné, že vlastně „jen“ ukazuješ, co fungovalo Tobě a hlavně jsou super ty krátké kapitolky. Je to přehledné a inspirující. Docela obdivuji, že se Ti chtělo věnovat tomu tolik času a vše to takto pěkně dát dohromady. Pro mě byla asi největší rada opravdu si klást malé cíle a přes ty se postupně dostávat. Otravné mi nepřijde nic :) . A co bych ještě potřebovala vědět? Teď mě nic nenapadá, dotazy mě napadají spíš tak v průběhu procesu :) . Kapitolky jsou ale opravdu výstižné, myslím, že tam se dá spousta odpovědí najít.

 
Ohledně jídla je mi zatím jasné vše, teď se ještě musím zaměřit na pohyb. Bez něj to asi moc nepůjde. Hodně bojuji s chutěmi na sladké, ale recept na tvaroh se skořicí určitě vyzkouším. 
 
Brzy se zase ozvu, je fajn sdílet svůj hubnoucí program i  někým jiným, než jenom s blízkými.
 
Pěkný večer, Tereza

Tome,díky Vám dnes jedu 6 den a ráno -2kg ani jsem to nečekala mám velkou radost a chut pokračovat, Jana.


Ahoj Tome, jsem moc ráda za to že jsem na Tebe narazila. Za týden dodržování Tvého jídelníčku jsem zhubla 2 kg. Moc dekuju za všechny rady. Petra


Tome, musím se přiznat, nejsem moc důvěřivá.Na začátku jsem váhala, zda do toho jít.Ale překvapilo mě vše, ty podrobné kapitoly, motivace a hlavně už jsem zhubla 3 kg!!! Nyní jsem moc ráda, že jsem na tebe narazila!!! Je to úžasný pocit a cítím se skvěle. Díky moc. Jitka


Tomáši, děkuji za přístup ke kurzu.Nemohla jsem od informací odtrhnout a říkám WOW! Je mi už jasné, proč to nemůže být zdarma, když jste si s tím dal tolik práce. Peněz rozhodně nelituji a věřím, že zhubnu těch svých 20 kg. Hezký den vám přeji a dekuji už nyní za vše Vladka


Ahoj Tome,

děkuji za bleskové vyřízení mého vstupu do kurzu. Myslím,že toho teď máte na svých bedrech požehnaně,ale klobouk dolů za to všechno,čímž jste si prošel a s čím vším se chcete s ostatními podělit;-)

Myslím,že celková částka za Váš kurz není ani trochu přehnaná,za to ohromné množství informací,které lidem poskytnete.Je to průměrná částka za jedno balení  “ zázračných “ pilulí na zhruba 1 měsíc,které stejně nemakají. To už je lepší si za ty peníze místo těch pilulí zaplatit permanentku na nějaké cvičení. Ale většina lidí je netrpělivá a co na sebe nabalovaly několik let,tak to pak chtějí mít za měsíc zhublé. 
Pracuji jako masérka a hodně se zajímám o bylinky,alternativní léčení a zdravý životní styl. Už jsem také ledacos na hubnutí vyzkoušela a tak jsem s velkým zájmem očekávala spuštění Vašeho kurzu. Já sama nepotřebuji zhubnout mnoho,asi 5kg abych lehce dopnula kalhoty,ale jak při masírování vydávám kupu energie a svalovinu mám také dobrou,tak potřebuji spíš vytvarovat určité partie a už se těším,jak vyzkouším Vaše rady.
Velmi Vám fandím a držím pěsti ve Vaší práci.
Mějte se hezky. Rita
http://rita-masaze.webnode.cz/

Jste rozhodnuti zhubnout? Začněte hned se mnou

OBJEDNÁVKA ZDE