jak se k hubnutí dokopat

moje jídelníčky, kdy a co jíst

jak rychle pálit tuk

jak žít zdravě a lépe navždy

ÚVOD

KAPITOLY

ČASTÉ OTÁZKY

BŘICHÁČ TOM

Jak se dokopat k hubnutí a motivovat navždy?

Tento list papíru mi pomohl zhubnout 27 kg.

 

Ptáte se mě jak začít s hubnutím. Denně mi píšou desítky lidí a ptají se pořád na stejnou věc. To co mi pomohlo nejvíc byl tento papír. Napsaný šíleným písmem, ale o to větší snahu jsem měl něco dělat, když jsem to viděl vlastnoručně napsané.

Tento papír a komplet návod, jak jsem začal je obsahem kurzu Břicháče Toma. Jestli jste nezačali hubnout, jděte DO TOHO!

DNES, HNED…Neexistuje zítra..neustálé odkládání. Zabere Vám to pár minut. Doporučuji na papír namalovat i škaredá zvířátka, jak mi psala jedna slečna na Facebooku, např. prasátko:-)

Pokud chcete hubnout s mými radami a chcete je mít hned u sebe, pojďte do mého kurzu. Jak vidíte, tak vše, co jsem zkoušel, tak má logický základ a je možné, aby to dokázal každý, KDO CHCE!

Nebo možná patříte k těm, kteří si pořád říkali, ZÍTRA ZAČNU

…AŽ ZÍTRA…jo to znám, taky jsem to kdysi měl takové. Ale tak nikdy nezhubnete!

Tady je výpis kapitol v mém kurzu a co v něm najdete.

Kapitoly nejdou rozkliknout pokud nemáte kurz koupený. Jen během pár dní si ho už koupily desítky lidí a na Facebooku nás přibylo přes 1000. Jsem moc rád, že Vám to pomáhá!

Co vše můj návod obsahuje?

 • 3-měsíční intenzivní emailový nakopávač

  Během 3 měsíců Vám budu každý den posílat rady pro zhubnutí a motivaci, jak se udržet. NEBUDETE V TOM SAMI! Znám pocity, které člověk prožívá při hubnutí a zvládl jsem je. Nemůžete mít tedy lepší podporu, která Vás v tom nenechá se plácat. V některé emailu bude článek, v jiném rada, ale chtěl bych k Vám mluvit více osobněji formou videa.

 • Moje jídelníčky, podle kterých jsem zhubl 27 kg

  Neměl jsem jeden jídelníček a ten jeden by Vám ani nestačil. Tělo si na vše velmi rychle zvykne. Měnil jsem si jídelníčky. Využíval jsem jen několik jídel, protože jsem na to neměl moc času. Myslím, že rychlá jídla oceníte taky.

 • Moje přírodní spalovače tuku

  Vysvětlím Vám, které přírodní prostředky používám ke intenzivnějšímu spalování tuku.

 • Jaké potraviny kupuji a na které se už ani nepodívám

  Jaké potraviny zásadně kupuji a které používám. Některé potraviny jsem úplně odstranil, některé jim méně a některé jim každý den.

 • Jak donutit tělo hubnout

  Tělo si na vše zvykne. Když něco přestane fungovat musíte ho šokovat, aby zase začalo ukrajovat tukové zásoby. Ukážu Vám postup, jak jsem to dělal a jaké jsem používal metody.

 • Jak cvičit, abyste spálily co nejvíce tuku

  Ze začátku stačí jen  3 x týdně 30 minut a postupně přidávat. Ukážu Vám, jaký pohyb je nejlepší a co nemáte dělat.

 • Jak zhubnout na břiše a jiných partiích těla

  Většina lidí chce zhubnout břicho a tak na něj začnou cvičit. TO JE ŠPATNĚ! Ukážu Vám cestu, jak jedině můžete zhubnout břicho a jiné části těla.

 • Časté otázky, na které se ptáte a mé rady

  Často se mě ptáte na podobné otázky. Na každou jsem vytvořil odpověď a máte možnost se ptát i dál. Vytvořil jsem soupis nejčastějších otázek a mých odpovědí.

 • A další desítky mých rad

  Informace, které jsem se za ten rok naučil a které mi pomohly ke zhubnutí. Na vše jsem šel selským rozumem a když to pochopíte i Vy, máte vyhráno!

 • Dávám mám 100% garanci, že uvádím pravdivé údaje

  Během mého hubnutí jsem nepoužíval žádné zakázané látky a uvádím všechny postupy, díky kterým jsem zhubl. Nemám důvod Vám lhát.

 • Kurz je rozdělen na jednotlivé kapitoly, které jsou postupně doplňovány a přidávány

  Nyní je přístupný návod, jak začít hubnout, mé jídelníčky,  jídla a návod jak začít cvičit. Další rady přidávám postupně, protože byste v tom měli hned guláš a nevěděli zase nic.

shadow-ornament

Jednotlivé kapitoly kurzu Břicháč Tom

Všechny tyto informace dnes získáte za 690 Kč bez dalších plateb.

Plná cena 1490 Kč. Mě všechny pokusy, testování, doplňky, které nefungovaly a měření tuku stály přes 25000 Kč. Nedělejte stejnou hloupost jako já, nezkoušejte, co nefunguje. Taky neutrácejte peníze zbytečně a ušetřete čas, když začnete hubnout hned.

 

Vaše komentáře:

2 Comments

* Denotes Required Field

Current ye@r *