jak se k hubnutí dokopat

moje jídelníčky, kdy a co jíst

jak rychle pálit tuk

jak žít zdravě a lépe navždy

ÚVOD

KAPITOLY

ČASTÉ OTÁZKY

BŘICHÁČ TOM

Je možné zhubnout 2,5 kg za 5 dní?

ANO, je!

Dnes mi přišla zpráva od jedné paní, která se mnou hubne. A napsala mi toto:

Ahoj Tome, potřebuju se zeptat…přijde mi, že mám takový problém…když jsem dříve jedla málo, tak jsem třeba 2 kg zhubla, ale jakmile jsem se najedla normálně, bylo to hned zpátky..chápu proč..ale nevim, zda mám divný spalování nebo něco, protože díky tobě hubnu od 3.1 a jím po těch 2,5 hodinách pravidelně a zhubla jsem už 2,5 kg. Nevím, zda to není moc, cítím se dobře, ale vím, že kdybych si ted dala omáčku a knedlík, tak to za 2 dny mám zpátky..Je to normální nebo je něco špatně?

Jak vidíte, tak to možné je a jsem rád, že to tak dobře funguje i Vám. Za 5 dní 5,5 kg to je sen každého. Přitom vše přirozenou stravou. A tato paní není jediná, mám více lidí, kteří se drží mých rad a funguje jim to.

Jak je možné zhubnout tolik kg za měsíc?

Všechno je o tom zrychlit metabolismus. Většina lidí s nadváhou ho má zpomalený. Tento postup způsobí, že tělo začne pracovat na plné obrátky. Tím, že mu dáme  hodně jídla, tak nemá důvod si dělat zásoby, jak to bylo dodnes a začne z nich naopak ukrajovat.

Základní problém většiny lidí (a byl i můj) je, že jste podvyživení

Vy si myslíte, že musíte jíst málo, abyste zhubli. Ale tím ubíráte tělo jen další a další živiny a ono šetří a šetří ještě víc. Čím méně jíte, tím více šetří. Proto jsou lidi, kteří mi píšou, že jí velmi málo a přesto nehubnou. Bojí se aby nepřibraly už jen z pití vody. Musíte jíst hodně!!! Když jsem začínal, tak jsem jedl i několik plných talířů jídel denně a přesto mi váha klesala.

Je to jen o tom, že se bojíte a přijde Vám to nelogické se cpát jídlem, když naopak chcete hubnout. Je důležité, co jíte. Jídlo musí tělo zasytit a jedině tak budete hubnout bez pocitu hladu a půjdou kila dolů.

A jak to udělat, aby člověk nepřibral i z normálního jídla, jak píše paní?

Vy když budete jíst pravidelně tato jídla, tak už během pár ní až týdne se Vám roztočí metabolismus. Tělo bude zvyklé na příjem potravy a bude vše dobře spalovat. Když si dáte jednou za čas nezdravé jídlo, tak se nemusíte bát přibrání. Je ale důležité kdy si takové jídlo dáte, jak často a kolik.

Nebojte se tedy jídla! A berte ho teď jako pomoc, ne jako potěšení. 

Vaše tělo umí samo hubnout, jen mu to musíte připomenout a musíte mu dát to, co potřebuje.

 

A mám jednu novinku, která Vám pomůže!

Konečně je spuštěný kurz Břicháče Toma!

Už od konce roku se mě ptáte na nějaký kurz, kde bych Vás podpořil, abyste nehubli sami. Taky se mě ptáte na můj kompletní návod hubnutí. Tak jsem ho vytvořil! V podstatě se mě ptáte pořád na stejné věci, tak jsem Vám vysvětlil všechny mé postupy. Většina věcí už je přidána, další přidám dnes a zbytek zítra.

Koupit si ho můžete už teď. A tento můj návod není zdarma. Jak vidíte, tak se snažím Vám radit, jak se dá. Ale abyste vše pochopili, tak bychom si spolu museli sednout na týden, abych vše vysvětlil. A taky abyste to pochopili, to je pro Vás důležité. Snažil jsem se udělat kurz co nejvíce přehledný. Všechny informace jsou na jednom místě + se v rámci kurzu získáte můj nakopávač na 3 měsíce. Každý den Vám ode mě přijde email s vysvětlením věcí, opakováním + chci točit videa, kde Vám řeknu něco osobně.

Je to jediná má zpoplatněná věc a stojí 690 Kč. Myslím si, že je to přijatelná cena. Stálo mě dost peněz jen ten web vůbec zprovoznit. A je to cena, kterou dáte za běžný přípravek na hubnutí nebo permanentku do posilovny na měsíc. Takto ode mě máte vše a navždy za jednu platbu. Kdyby Vás to zajímalo, tak mě osobně stály všechno to zkoušení, testování, jestli fungují přípravky na spalování tuku a veškerá měření tuku přes 25 tisíc. A to nepočítám čas, který jsem tím ztratil. Kdybych vše věděl jak dnes, tak těch 27 kg zhubnu mnohem rychleji. Myslím si, že Vám to hodně pomůže.

Jak jste si taky všimli, tak nemám moc rád strojené projevy a vše vysvětluji, jak kdybychom se znali a to ode mě můžete čekat i v kurzu. Osobní přístup a radu pro běžného člověka od běžného člověka.

Níže najdete výpis kapitol, které kurz obsahuje.

Co vše můj návod obsahuje?

 • 3-měsíční intenzivní emailový nakopávač

  Během 3 měsíců Vám budu každý den posílat rady pro zhubnutí a motivaci, jak se udržet. NEBUDETE V TOM SAMI! Znám pocity, které člověk prožívá při hubnutí a zvládl jsem je. Nemůžete mít tedy lepší podporu, která Vás v tom nenechá se plácat. V některé emailu bude článek, v jiném rada, ale chtěl bych k Vám mluvit více osobněji formou videa.

 • Moje jídelníčky, podle kterých jsem zhubl 27 kg

  Neměl jsem jeden jídelníček a ten jeden by Vám ani nestačil. Tělo si na vše velmi rychle zvykne. Měnil jsem si jídelníčky. Využíval jsem jen několik jídel, protože jsem na to neměl moc času. Myslím, že rychlá jídla oceníte taky.

 • Moje přírodní spalovače tuku

  Vysvětlím Vám, které přírodní prostředky používám ke intenzivnějšímu spalování tuku.

 • Jaké potraviny kupuji a na které se už ani nepodívám

  Jaké potraviny zásadně kupuji a které používám. Některé potraviny jsem úplně odstranil, některé jim méně a některé jim každý den.

 • Jak donutit tělo hubnout

  Tělo si na vše zvykne. Když něco přestane fungovat musíte ho šokovat, aby zase začalo ukrajovat tukové zásoby. Ukážu Vám postup, jak jsem to dělal a jaké jsem používal metody.

 • Jak cvičit, abyste spálily co nejvíce tuku

  Ze začátku stačí jen  3 x týdně 30 minut a postupně přidávat. Ukážu Vám, jaký pohyb je nejlepší a co nemáte dělat.

 • Jak zhubnout na břiše a jiných partiích těla

  Většina lidí chce zhubnout břicho a tak na něj začnou cvičit. TO JE ŠPATNĚ! Ukážu Vám cestu, jak jedině můžete zhubnout břicho a jiné části těla.

 • Časté otázky, na které se ptáte a mé rady

  Často se mě ptáte na podobné otázky. Na každou jsem vytvořil odpověď a máte možnost se ptát i dál. Vytvořil jsem soupis nejčastějších otázek a mých odpovědí.

 • A další desítky mých rad

  Informace, které jsem se za ten rok naučil a které mi pomohly ke zhubnutí. Na vše jsem šel selským rozumem a když to pochopíte i Vy, máte vyhráno!

 • Dávám mám 100% garanci, že uvádím pravdivé údaje

  Během mého hubnutí jsem nepoužíval žádné zakázané látky a uvádím všechny postupy, díky kterým jsem zhubl. Nemám důvod Vám lhát.

 • Kurz je rozdělen na jednotlivé kapitoly, které jsou postupně doplňovány a přidávány

  Nyní je přístupný návod, jak začít hubnout, mé jídelníčky,  jídla a návod jak začít cvičit. Další rady přidávám postupně, protože byste v tom měli hned guláš a nevěděli zase nic.

shadow-ornament

Jednotlivé kapitoly kurzu Břicháč Tom

Všechny tyto informace dnes získáte za 690 Kč bez dalších plateb.

Plná cena 1490 Kč. Mě všechny pokusy, testování, doplňky, které nefungovaly a měření tuku stály přes 25000 Kč. Nedělejte stejnou hloupost jako já, nezkoušejte, co nefunguje. Taky neutrácejte peníze zbytečně a ušetřete čas, když začnete hubnout hned.

 

Vaše komentáře:

6 Comments

 • Jana

  Reply Reply 8.1.2014

  Ahoj Tome,líbí se mi Tvůj přístup. Na nic si nehraješ. Jedu Tvůj jídelníček a změny opravdu vidím. 2 kila mám pryč. Do kurzu jdu. Těším se Jana

 • Petra

  Reply Reply 8.1.2014

  Děkuji moc Tome,na to sem čekala! Určitě do toho jdu! Už jsem zhubla 10 kg, ale ještě bych 15 potřebovala.snad to pude dolu.

 • VM

  Reply Reply 8.1.2014

  Hezký večer, měla bych zájem o kurz.Potřebuji vědět,jestli v kurzu je i návod jak cvičit a nemusím chodit do posilovny. Děkuji V.

  • Hezký večer, ano budou tam hlavně druhy pohybu mimo posilovnu. Já zastávám přirozený pohyb. Takže ukážu, co je možné dělat jak v posilovně, ale hlavně jak cvičit bez jakýchkoliv pomůcek celé tělo.

 • Vladka

  Reply Reply 8.1.2014

  Už jsem začala hubnout sama, ale kurz jdu hned objednat! A díky Tome za tu možnost!!!

 • Ájinka

  Reply Reply 8.1.2014

  Ahoj Tome, chci ti moc poděkovat za rady. Kurz už jsem koupila a vím, že s tebou to zvládnu. nejhorší je, když vidím doma,jak nezdravě jíme.Potřebuju podporu a už ted dekuju. Ája

* Denotes Required Field

Current ye@r *