Sladkosti si můžete dát, i když se snažíte zhubnout!

Když jsem začal hubnout, tak jsem věděl, že budu muset změnit stravu. Byl jsem dokonce odhodlaný se vzdát i sladkostí. Přestal jsem je tedy jíst. Ale po nějaké době – cca 3 týdny jsem na ně dostal chuť.

Tak jsem si nakoupil opravdu hodně věcí a totálně jsem se jimi přecpal.

Jak já říkám, totálně jsem se zprasil:-)

A přesně takto myslím, že to dělá spousta lidí, kteří začali hubnout ve velkém stylu a omezování a potom prostě selhali. A já jsem selhal taky. A nejeden-krát.

Prostě udělat tlustou čáru a nikdy už žádné sladkosti? To není dobrý přístup.

Potká Vás vlčí hlad a přiberete víc, než jste zhubli.

Základem hubnutí je rychlejší metabolismus

Základem hubnutí je u mě rychlejší metabolismus. Tedy nehledal jsem informace, jak zhubnout, ale jak zrychlit metabolismus.

Jenomže těch taky je jak šafránu. Nakonec jsem musel vyzkoušet spoustu činností, druhů pohybu a jídel, abych se k rychlejšímu metabolismus dopracoval.

Výhoda metabolismu je v tom, že pokud máte zpomalený metabolismus, tak dokážete tělo naučit spalovat rychleji.

Znáte ty lidi, kteří sní na posezení 13 knedlíků a jsou štíhlí jak proutek? Taky jim závidím. Někdo se s tím narodí a někdo si k otmu musí pomoct.

Vše co jsem se naučil o hubnutí a návod mého hubnutí na jednom místě

Připravil jsem vše, co mi pomohlo k hubnutí a návod jak jsem zhubl. Dodnes ho používám. Cítím se mnohem lépe, po jídle mi není těžko a nemám problém s žádným JO-JO efektem.

Ve vysvětlení se snažím nepoužívat odborné výrazy. Je vše jednoduše vysvětleno a ty principy pochopí naprosto každý!

1. Moje jídelníčky a strava

Nemám jeden extra úspěšný jídelníček na hubnutí. Takový totiž neexistuje. I když si ho necháte někým sestavit, tak přestane brzo fungovat. Tělo si zvykne. Vyzkoušel jsem různá jídla, různé frekvence jídel.

Ukážu Vám ty, které nejlépe fungují na spalování a jak se stravuji nyní. Taky se dozvíte, že můžete jíst i sladké a mastné jídla, které většinou poradci odsuzují. Řeknu Vám, kdy je jíst můžete a kdy ne, abyste nepřibrali.

2. Můj nákupní košík – co kupuju, kde a jaké přírodní doplňky mi pomohly

Dozvíte se, jaké potraviny kupuji v obchodě, co jsme přestali jíst a taky jaké doplňky stravy Vám mohou pomoci.

Ukážu Vám, že hubnutí nemusí být drahé. Drahé bylo moje zkoušení a testování. Když teď vím, co jíst, tak mě to stojí stejně, jako mé nákupy předtím v době obezity.

3. Jak si vylepšit metabolismus pomocí dochucovadel

Jak si dochucuji jídla, co využívám k dochucení a ještě zlepšuje metabolismus a rychlost trávení. Můžete si tak velmi jednoduše usnadnit boj s kily a ještě Vám to bude chutnat.

5. Jak cvičím, abych nejlíp spaloval tuk, a to, i když jsem líný a často se mi nechce

Ukážu Vám, jak to dělám, abych nemusel cvičit zavřený v posilovně. Které cvičení a pohyby jsou nejlepší na hubnutí. Taky zjistíte jak tedy ideálně spalovat, když tepová frekvence na spalování tuku Vám to neřekne.

6. Jak zrychlit metabolismus

Ukážu Vám kroky k tomu, jak ho nastartovat, aby spaloval mnohem lépe a rychleji tuky a mnohem rychleji jste hunli.

Dozvíte se třeba ten můj nápad, kdy chlad výrazně podporuje hubnutí a přesně Vám ukáže, kdy toho můžete využít a jak.

7.Jak zhubnout rychle i za týden, když potřebujete rychle vidět změnu

Taky to znám, když člověk potřebuje dopnout kalhoty nebo košili a blíží se nějaká oslava, tak je třeba rychle zhubnout nějaké to kilo. Ukážu Vám návod, jak toho můžete rychle docílit.

10. Jak zhubnout trvale bez JO-JO efektu - moje základní zásady

Toho, že se mi podařilo zhubnout a zpět nepřibrat, si vážím nejvíce. Jsou to pro mě hodně cenné informace a už teď vím, že se takto můžu stravovat do konce života a nemusím mít obavu z přibrání.

To vše a k tomu ještě další věci a moje příběhy najdete v mém kurzu. Měli byste zájem o takové ucelené informace z vlastní zkušenosti? Pokud ano, prosím dejte mi o tom vědět, zadejte Váš email a včas Vám napíšu.

Děkuji, že jste dočetli až sem.

Dejte si ještě nějaké dobré jídlo, že se vrhneme na ty přebytečná kila:-)

Zdraví břicháč Tom

Máte zájem o všechny materiály a rady o hubnutí?

privacy Neposílám spam! Dostanete jen informace o mém hubnutí.

arrow

Cena kurzu bude za cenu 484 Kč. Pokud chcete zhubnout podle mého návodu, vyplňte Váš email a já Vám dám vědět při spuštění.

This Is A Colored Section Title To Break Up Your Page