Jak nefungují nízkosacharidové diety?

Rozhodl jsem se, že Vám ukážu jak fungují nebo spíš nefungují nízkosacharidové diety. Zkoušel jsem typickou nízkosacharidovou dietu, kterou jsem držel asi měsíc. Tady uvidíte, jaký to na mě mělo efekt. A co jsem opravdu zhubl. Není důležité zhubnout, ALE co zhubnout.

Pokud byste takovou dietu drželi, tak musíte počítat s JOJO efektem, nebo aspoň v dalších měsících zabránit JOJO efektu velkou kontrolou jídla. V článku Vám taky ukážu i mou zdravou variantu hubnutí a výsledky, jak tento styl hubnutí funguje na tělo.

Začátek nízkosacharidové diety

Po 30 dnech…

Vysvětlení výsledků:

Jak vidíte tak tělo během diety zhublo z tuku jen 0,7 kg. Tedy skoro nic a to za měsíc snažení a držení přísné nízkosacharidové diety.

Váha klesla o 4,5 kg  a právě díky tomuto se většina lidí hned zaraduje, kolik že to „zhubli“. Jenže, bohužel, se radují zbytečně.

ŠPATNĚ: Jediné co tělo odstranilo je voda a to celých 3,1 l. Voda je totiž vázaná v těle díky příjmu sacharidů a když je odstraníte nebo omezíte, tak tělo vodu odstraní.

ŠPATNĚ: Ještě horší je úbytek svalové hmoty a to celých 0,6 kg. To je dost špatné, protože svalová hmota se buduje velmi těžce a dlouho, proto každý úbytek je škoda. Každý gram svalové hmoty taky zrychluje metabolismus.

TO NEJHORŠÍ: Zpomalil se metabolismus. To je to nejhorší, protože nyní tělo pracuje pomaleji.

Jaký bude výsledek?

Po ukončení takovéto diety dostanete šílenou chuť na cokoliv. Máte radost, že máte úbytek 4,5 kg a chcete se pořádně najíst. Tělo má ale zpomalený metabolismus a bojí se dalšího omezení potravy. Začne si tedy další jídla ukládat. A to PŘÍMO DO TUKOVÝCH ZÁSOB!!!

Pokud  po takovéto dietě začnete hned jíst běžná, ale i normální zdravá jídla se sacharidy, tak během 2-3 dnů máte vše zpět. Jste na původní váze. A další dny máte ještě i nějaké to kilo tuku navíc.

Klasický JO-JO efekt.

A tak pořád dokola. Každý rok. Po každém přibrání se ubíráte do stejného kolotoče, rychle zhubnete kg na váze ALE z vody, zpomalíte metabolismus a pořád dokola.

A teď Vám ukážu to, co naopak je správné a jak má vypadat rychlé, ale zároveň trvalé zhubnutí…

Výsledek zdravého hubnutí během necelého měsíce

První měření s mým zdravým jídelníčkem

Po necelém měsíci…

Co se stalo v těle tentokrát?

Váha sice klesla „jen“ o 4 kg.

ALE  z tuku ubylo celých 6,5 kg!!!

I v tomto případě ubyla svalová hmota, protože čím více tuku zhubnete, tím ubývá i koeficient svalové hmoty.

Ale ještě jedna dobrá zpráva! Zvýšila se voda o 3,4 litru.

A ještě jedna dobrá zpráva, která se na obrázek už nevešla.

Bazální metabolismus se oproti prvnímu měření, kdy byl 9641 kj/den zvýšil na 9929 kj/den.

Výsledek tohoto způsobu?

Zhubnutí velkého množství tuku za krátkou dobu. 6,5 kg tuku za měsíc jen z tuku už je velká dávka. Díky zrychlenému metabolismu není nutné se bát JOJO efektu. Takto vypadá zdravé hubnutí a jídelníček najdete v mém kurzu.

Zhubněte podle mého návodu

Přesně takové testy, jak vidíte nahoře jsem dělal celé mé hubnutí, takže už vím, co na tělo funguje a s čím je zbytečné ztrácet čas.

Mým cílem bylo zhubnout pod 85 kg a nepřibrat. To se mi podařilo maximálně:

    • Změnil jsem velikosti oblečení z XXL na M a musel jsem si koupit celý nový šatník. To byl ale ten nejlepší pocit.
    • Váhu ze 107,1 kg na 80 kg.
    • Přes pas ze 117 cm na 84 cm.

Vše, co jsem se za víc než rok naučil a utratil za pokusy tisíce korun, tak můžete mít nyní za 690 Kč v mém kurzu. Není to zadarmo, ano není, ale já osobně vím, že díky těmto informacím se už nikdy nebudu trápit s nadváhou, protože vím, jak se v každé situaci zachovat a donutit tělo nepřibírat.

Mimochodem 690 Kč je cena jednoho většího nezdravého nákupu. Za tuto cenu můžete mít zdravý návod na celý život. Co získáte v mém návodu a kurzu zároveň?

V mém kurzu najdete:

jídelníčky mého hubnutí

díky kterým jsem zhubl a které jsem i později využíval

potraviny, které kupovat a které ne

jaký je můj nákupní košík a co k hubnutí potřebujete a co NE

jak cvičit a jak maximálně spalovat tuk

jak zhubnout břicho a jak musíte správně cvičit

recepty na má nejčastější jídla v období hubnutí

co vařím a jak to připravíte

nepočítám kalorie

nedodržuji tepovou frekvenci

nepoužívám žádné „zázračné“ prášky na hubnutí

Napsali jste mi…

Těmto lidem jsem radil ještě před vznikem kurzu a nebo jsou i účastníci mého kurzu.

ahoj Tome, cítím se úžasně,díky. Jím každé 2hodky a zdravě, vypustila jsem sladký a po pár dnech břicho mizí – úžasný, přidala jsem sport, vzhledem ke svému zdr.stavu mohu jen kolo a plavání, tak běhám na orbitreku 30min, jak si říkal, že to stačí byla jsem zatím 3x,,pak si dám břicho ale jedu od čtvrka minulého týdne a fakt jsem spokojená, jestli to takhle půjde dál tak super, pak pošlu foto fotila jsem si břicho před začatkem tvého programu.byla jsem jak těhotná – vážně – hezký den L.:-)

-

Tome, ještě jsem všechny kapitoly kurzu nedočetla, ale už na začátku tě musím moc pochválit. Kurz je fakt super. Dle kapitol si dělám hned poznámky a je to fakt super. Motivace na 100%. Co mě na začátku fakt nakoplo je to rozkouskování cíle. Jdu číst dál…..Díky E.

-

Ahoj Tome, 
musim rict, ze se snazim takto asi tyden. Jim po 2,5h a tak jak jsem nemela driv nikdy pocit hladu a zizne, tak po tydnu je telo uz jak male mimino pri kojeni  Samo se hlasi uplne presne. Rekla bych, ze se uz ted citim skvele. Jsem aktivnejsi a nejsem tak unavena. Je to super pocit. Prakticky cely tyden jedu bez cukru, svetleho peciva a soli (tu pouzivam minimalne).. Nejlepsi je, ze me to bavi a do niceho se nenutim. Vse diky TOBE!!!!!

90 dní každý den

Můj kurz je na 90 dní a během každého dne Vám přijde jedna má rada. Po zaplacení také získáte přístup ke všem mým jídelníčkům, návodům, vysvětlení atd.

Začněte se mnou hubnout hned

Vyplňte Vaše údaje, způsob platby. Při platbě kartou získáte přístup ihned, při platbě převodem po připsání platby. Potom Vám přijdou na email přístupové údaje a hned se můžete zapojit.

© 2013 Břicháč Tom  -  Ochrana osobních údajů     Obchodní podmínky     Kontakt