Jak jsem zhubl bez JOJO efektu

shadow-ornament

JOJO efekt je největší strašák a taky největší problém, který byste měli brát hodně vážně. Pokud budete držet striktní diety, tak jojo efekt určitě přijde. Dříve nebo později, ale přijde. Potom můžete každý rok nebo i častěji začínat znovu. Začít hubnout, potom zase vše nabrat zpět a tak dále. Tady jsem sepsal rady, které mi zaručili, že jsem zhubl bez JOJO efektu.  Dodržujte je a můžete spát klidně.

1.důležitý krok: Neomezujte živiny

Většina diet totiž jen omezí živiny a tělo se zbavuje jen toho, co je pro něj výhodné. Hlavně se to týká nízkosacharidových diet, kdy omezíte tělu sacharidy a čekáte, že tělo začne spalovat tuky. Většinou to ale neudělá a spaluje naopak svalovou hmotu. Nebo jednoduše mizí jen voda z těla.

Proto je můj jídelníček vyvážený a naopak tělu dodává vše v plnohodnotných dávkách, aby tělo nemuselo šetřit a tuku se zbavovalo.

 

2.důležitý krok: Po zhubnutí se nezačít hned přežírat

To je opět problém většiny nezdravých diet. Ty totiž omezují příjem a po skončení diety, nebo už v jejím průběhu trpí lidi pocitem tzv. vlčího hladu. Jednoduše máte chuť „sežrat“ vše a nejde to překonat. Výsledek je, že zhubnete, ale potom zase hned vše přiberete.

Správné a zdravé hubnutí částečně ty chutě omezí a člověk nemá takovou chuť na sladké. A když ano, tak je mnohem lepší si občas něco dopřát, třeba jen půl čokolády než potom sníst na posezení 2 velké.

Poznámka: Obsahem mého kurzu je i kapitola, kde je můj návod, jak si můžete dát i sladkost a přitom nemusíte mít obavu, abyste nepřibrali. Jde o to, co budete před tou sladkostí jíst.

3.důležitý krok: Nevyužívat jen jeden a pořád stejný druh pohybu

Sice je pravda, že každý pohyb je dobrý, ale i tady můžete dělat zásadní chyby. Pokud budete třeba jezdit na rotopedu každý den hodinu, tak si na to tělo zvykne. A zvykne si tak, že to na něj jednak přestane mít vliv a přestane hubnout. Ale přijde ještě horší věc. Tělo bylo zvyklé na hodinu rotopedu a na výdej energie. Tedy všechnu stravu spalovalo a neukládalo. Pokud ten pohyb ukončíte a začnete se stravovat zase trošku nezdravě, tak tělo najednou nemá pohyb a pro jistotu si začne opět vše ukládat.

Někdy se to stává i sportovcům, nebo jsem slyšel i o tanečnicích, které profesionálně sportovaly a potom s tím skončily a přibraly třeba 15 kg.

Poznámka: V mém kurzu se zaměřuji právě na pohyb, kde to zpětné nabrání nehrozí.

Tyto kroky jsem dodržoval a JOJO efekt nepřišel. Váhu si držím a ještě i pomalu dál snižuji.

shadow-ornament

Online kurz Břicháče Toma

3 měsíce s plnou podporou hubnutí

Online kurz Břicháč Tom na 3 měsíce obsahuje

  • můj jídelníček s přesnými jídly, které jsem jedl
  • potraviny, které využívám + kde je koupit
  • recepty na jednoduchá jídla, která vařím
  • jak spalovat tuky rychle a nedřít se hodiny v posilovně (návody a vysvětlení)
  • desítky kapitol plných informací, videa, osobní zkušenosti
  • bez počítání kalorií , vše jednoduše a efektivně
  • cvičení bez dodržování tepové frekvence
  • přístup k informacím navždy, vše online z Vašeho počítače
  • 3 měsíce každý den nakopnutí – nebudete v tom sami!
  • možnost osobní konzultace a zodpovězení dotazů

Můj kurz hubnutí online na 3 měsíce můžete získat

za zvýhodněnou cenu 690 Kč do konce ledna.

Získáte přístup ke všem mým materiálům, jídelníčku, nákupnímu seznamu a všem kapitolám.  Po dobu 3 měsíců Vám každý den přijde email s motivací a dalšími radami. Nebudete v tom sami. Je to jen 7 Kč denně, je to mnoho?

Jste rozhodnuti zhubnout? Začněte hned se mnou

OBJEDNÁVKA ZDE

shadow-ornament

Účastníci kurzu mi napsali…


Dobrý den Tome,

nejsem příznivcem Facebooku, přesto Vaše příspěvky sleduji téměř každý den. Rovněž každý den sleduji Vaše webové stránky, ke kterým mám přístup v plném rozsahu. Sám prostřednictvím Facebooku z různých důvodů nekomunikuji. Dovolte mi proto touto cestou Vám poděkovat za Váš přístup k nám, kteří se přihlásili do Vašeho kursu. Je mi 58 let, tedy jen o trochu starší než Váš otec (domnívám se , že je to on, jehož výsledky jste začal prezentovat). I přes svůj věk, jsem se rozhodl zapojit se do Vašeho kursu. Společně se mnou tento kurs využívá i moje manželka, která má rovněž nadváhu. Já sám jsem jsem měl 5.1.2014 104 kg, v sobotu 18.1.2014 jsem již měl 98,8 kg – je tedy vidět, že to skutečně funguje. Můj cíl je 85 kg do 31.5.2014.
Domnívám se, že finanční vklad, který jsem do kursu investoval, je skutečně v porovnání s jinými dietami minimální. Vaše nasazení, které  tomuto projektu věnujete, je obdivuhodné. 
Ještě jednou Vám jménem svým i manželky děkuji a přeji vše dobré.
S pozdravem Jarda.


Tome,díky Vám dnes jedu 6 den a ráno -2kg ani jsem to nečekala mám velkou radost a chut pokračovat, Jana.


Ahoj Tome, jsem moc ráda za to že jsem na Tebe narazila. Za týden dodržování Tvého jídelníčku jsem zhubla 2 kg. Moc dekuju za všechny rady. Petra


Tome, musím se přiznat, nejsem moc důvěřivá.Na začátku jsem váhala, zda do toho jít.Ale překvapilo mě vše, ty podrobné kapitoly, motivace a hlavně už jsem zhubla 3 kg!!! Nyní jsem moc ráda, že jsem na tebe narazila!!! Je to úžasný pocit a cítím se skvěle. Díky moc. Jitka


Tomáši, děkuji za přístup ke kurzu.Nemohla jsem od informací odtrhnout a říkám WOW! Je mi už jasné, proč to nemůže být zdarma, když jste si s tím dal tolik práce. Peněz rozhodně nelituji a věřím, že zhubnu těch svých 20 kg. Hezký den vám přeji a dekuji už nyní za vše Vladka


Ahoj Tome,

děkuji za bleskové vyřízení mého vstupu do kurzu. Myslím,že toho teď máte na svých bedrech požehnaně,ale klobouk dolů za to všechno,čímž jste si prošel a s čím vším se chcete s ostatními podělit;-)

Myslím,že celková částka za Váš kurz není ani trochu přehnaná,za to ohromné množství informací,které lidem poskytnete.Je to průměrná částka za jedno balení  “ zázračných “ pilulí na zhruba 1 měsíc,které stejně nemakají. To už je lepší si za ty peníze místo těch pilulí zaplatit permanentku na nějaké cvičení. Ale většina lidí je netrpělivá a co na sebe nabalovaly několik let,tak to pak chtějí mít za měsíc zhublé. 
Pracuji jako masérka a hodně se zajímám o bylinky,alternativní léčení a zdravý životní styl. Už jsem také ledacos na hubnutí vyzkoušela a tak jsem s velkým zájmem očekávala spuštění Vašeho kurzu. Já sama nepotřebuji zhubnout mnoho,asi 5kg abych lehce dopnula kalhoty,ale jak při masírování vydávám kupu energie a svalovinu mám také dobrou,tak potřebuji spíš vytvarovat určité partie a už se těším,jak vyzkouším Vaše rady.
Velmi Vám fandím a držím pěsti ve Vaší práci.
Mějte se hezky. Rita
http://rita-masaze.webnode.cz/

Můj kurz online z Vašeho domu můžete získat zde

OBJEDNÁVKA ZDE