Novinka! Nový ebook s rychlými zdravými recepty, které připravíte do 30 minut, můžete objednat jen na této stránce.

Vítejte na mé stránce Břicháče Toma!

Tuto stránku jsem si založil jako takový protest proti všem šíleným dietám, které na internetu kolejí. Sám jsem se se svou váhou dostal na 107 kg. Chtěl jsem zhubnout, ale hlavně trvale zhubnout.

S dietami jsem už v minulosti neuspěl. A protože rád jím, tak jsem se v jídle nechtěl extra omezovat.

Rok jsem na sobě zkoušel různé postupy a nakonec jsem zhubl pomocí běžných potravin. Z jídla jsem odstranil bílé pečivo, úplně jsem odstranil cukr a ke štíhlosti jsem se doslova prožral :-)

Postupně jsem zhubl 27 kg, změnil velikost oblečení z XL na M a váhu si už 2 roky úspěšně držím.

Moje výsledky po prvních 3 měsících hubnutí.

Zdravé recepty s přípravou do 30 minut

Můj největší problém u hubnutí byl vždy s přípravou jídla. Vaření mě sice baví, ale nebaví mě dlouhé recepty z desítek surovin. Na internetu jsou tisíce zdravých receptů, ale často z potravin, které běžně nekoupíte. Proto jsem si vymyslel recepty, které mi zaberou  max. 30 minut. Taky mi šlo o to, aby to co jím já, mohla jíst celá rodina a nemuseli jsme vařit dvakrát. Prostě aby to chutnalo všem!

Proto jsou mé recepty snadné, rychlé a pochutná si na nich i návštěva.

Můj ebook obsahuje 87 receptů. 95% všech potravin koupíte v běžném obchodě. Všechny recepty jsou bez přidaného cukru! Sladím buď medem nebo přírodním sladidlem.

Recepty obsahují snídaně - sladké i slané. Svačiny s mnoha variantami. Obědy do 30 minut, které sní celá rodina. Večeře teplé i studené. Zdravé mlsání v podobě dezertů bez přidaného cukru i rychlých sušenek. Součástí jsou i saláty s různými dresingy.

 

Moje osobní zkušenosti s hubnutím

Kromě receptů najdete v ebooku ale i moje osobní zkušenosti s hubnutím. Ne vždy šlo vše hladce. I já jsem měl dny, kdy jsem se chtěl na vše vykašlat. Ukážu Vám, jak jsem to překonal. Vysvětlím Vám, proč jsem nepočítal kalorie a přesto jsem zhubl. Proč není dobré sledovat váhu? Proč si musíte jednou za čas dát i pořádně nezdravé jidlo? Co jíst na oslavách a večírcích? Co pít? Jaké potraviny nakupuju? Dozvíte se ale i moje zkušenosti, jak si váhu udržet trvale. Proč ovoce není až takový poklad?

Jak si sestavit naprosto snadný jídelníček, aby mohla s Vámi jíst i celá rodina? A sepsal jsem i kapitolu, které přírodní spalovače tuku mi hodně pomohly zhubnout. Ale nejdřív budete muset nastartovat metabolismus a udělat z něj stroj na spalování. A to jde velmi jednoduše. Vše bez doplňků stravů, bez zázračných koktejlů.

 

Ebook s recepty a mými zkušenostmi si můžete objednat jen zde:

Ebook je ve formátu PDF a můžete ho prohlížet na počítači, tabletu nebo mobilu. Ebook má 172 stran a odkaz ke stažení Vám přijde po provedení platby na Váš email.

Vyplňte Vaše údaje a zvolte způsob platby.

Vše je zabezpečeno přes platební bránu GoPay.

arrow

© 2013 – 2015  Břicháč Tom  -  Ochrana osobních údajů     Obchodní podmínky     Kontakt