jak se k hubnutí dokopat

moje jídelníčky, kdy a co jíst

jak rychle pálit tuk

jak žít zdravě a lépe navždy

ÚVOD

KAPITOLY

ČASTÉ OTÁZKY

BŘICHÁČ TOM

Jak dokázat zhubnout trvale?

K tomu, abyste zhubli malé i velké množství kilo tuku budete potřebovat čas a odhodlání. Nepůjde to ze dne na den a výsledek nepůjde vidět zítra.

Musíte ale hlavně ZAČÍT!

Hubnutí začíná v hlavě. To už jste asi taky někde slyšeli. Můžete kopírovat návody různých lidí a přesto Vám to nemusíte pomoct. Pokud sami nebudete chtít a nebudete přesvědčeni o tom, že začínáte teď.

A když se rozhodnete, že je čas s tím něco udělat, tak jste na nejlepší cestě to opravdu dotáhnout do konce.

ALE i potom Vás bude čekat několik nástrah. Ne všichni budou stát na Vaší straně a chtít Vás podporovat. Ne všichni jsou tak silní a proto to budete pociťovat třeba na návštěvách nebo oslavách, kdy se na Vás budou dívat trošku divně, že nechcete jíst to a to. Možná snad z nějaké závisti, že Vy do toho jdete a oni se přemáhat nechtějí, tak se snaží, abyste zůstali na jejich straně. Tedy na straně, kdy je naprosto v pohodě se každý den přežírat, protože to je přece ta radost ze života si užívat.

A až tady zjistíte, jestli jste opravdu silní a odoláte nebo neodoláte. Když vydržíte a přetrpíte jejich narážky, tak je to brzo přejde a brzo dojdou i oni do stádia, kdy Vy budete těmi silnějšími, budou Vás obdivovat a snad i chtít Vaši radu.

A potom Vás čeká ještě několik zkoušek, které taky musíte zvládnout. Určitě přijde chvíle, kdy budete cítit, že jde Vaše hubnutí jak po másle. Máte už dole 5 kg nebo i víc a přece i Vy si nyní můžete dopřát vše, co dřív, protože máte náskok.

Nepodlehněte ale euforii!

Nesmíte si dát 3 dny přežírání, protože tělo má paměť a ta si pamatuje, že jste měli těch 5 kg navíc. Když hned po zhubnutí začnete nezřízeně jíst, tak tělo bude mít snahu se vrátit na původní váhu.

Proto  se musíte držet ještě chvilku zkrátka a když si dopřát, tak jen jedno jídlo, a potom pěkně zpět ke zdravému jídlu.

Teď je to všechno náročné, těžké, ale až zhubnete, tak budete na toto náročné období rádi vzpomínat a budete na sebe hrdí.

Nebojte se tedy jíst nyní jinak než Vaše okolí, nebo Vaši příbuzní, kolegové z práce a kašlete na jejich reakce. Jde o Vás, Váš život a Vaše tělo. Nebojte se teď odlišit, jíst jinak a jindy než Vaše okolí.

Jen když se odlišíte, tak budete potom vypadat JINAK než oni.

Budete štíhlejší, přitažlivější, sebevědomější a budete na sebe hrdí!

Začít a motivovat se můžeme společně

 • Intenzivní hubnutí podle mého návodu a s mojí podporou

  Jestli chcete zhubnout a nevíte kde začít? Nebo jste už někdy zhubli a přibrali vše zpět? A nebo prostě jen chcete zhubnout podle mého návodu, kterým jsem si já prošel a zhubl jsem podle něj 27 kg?

  Připravil jsem pro Vás možnost vstoupit do mého intenzivního kurzu. Můžete číst mé rady na Facebooku nebo získávat rady formou emaily, ale pokud chcete zhubnout hodně, rychle a začít hned, tak je to pro Vás ideální možnost.

Co vše můj návod obsahuje?

 • 3-měsíční intenzivní emailový nakopávač

  Během 3 měsíců Vám budu každý den posílat rady pro zhubnutí a motivaci, jak se udržet. NEBUDETE V TOM SAMI! Znám pocity, které člověk prožívá při hubnutí a zvládl jsem je. Nemůžete mít tedy lepší podporu, která Vás v tom nenechá se plácat. V některé emailu bude článek, v jiném rada, ale chtěl bych k Vám mluvit více osobněji formou videa.

 • Moje jídelníčky, podle kterých jsem zhubl 27 kg

  Neměl jsem jeden jídelníček a ten jeden by Vám ani nestačil. Tělo si na vše velmi rychle zvykne. Měnil jsem si jídelníčky. Využíval jsem jen několik jídel, protože jsem na to neměl moc času. Myslím, že rychlá jídla oceníte taky.

 • Moje přírodní spalovače tuku

  Vysvětlím Vám, které přírodní prostředky používám ke intenzivnějšímu spalování tuku.

 • Jaké potraviny kupuji a na které se už ani nepodívám

  Jaké potraviny zásadně kupuji a které používám. Některé potraviny jsem úplně odstranil, některé jim méně a některé jim každý den.

 • Jak donutit tělo hubnout

  Tělo si na vše zvykne. Když něco přestane fungovat musíte ho šokovat, aby zase začalo ukrajovat tukové zásoby. Ukážu Vám postup, jak jsem to dělal a jaké jsem používal metody.

 • Jak cvičit, abyste spálily co nejvíce tuku

  Ze začátku stačí jen  3 x týdně 30 minut a postupně přidávat. Ukážu Vám, jaký pohyb je nejlepší a co nemáte dělat.

 • Jak zhubnout na břiše a jiných partiích těla

  Většina lidí chce zhubnout břicho a tak na něj začnou cvičit. TO JE ŠPATNĚ! Ukážu Vám cestu, jak jedině můžete zhubnout břicho a jiné části těla.

 • Časté otázky, na které se ptáte a mé rady

  Často se mě ptáte na podobné otázky. Na každou jsem vytvořil odpověď a máte možnost se ptát i dál. Vytvořil jsem soupis nejčastějších otázek a mých odpovědí.

 • A další desítky mých rad

  Informace, které jsem se za ten rok naučil a které mi pomohly ke zhubnutí. Na vše jsem šel selským rozumem a když to pochopíte i Vy, máte vyhráno!

 • Dávám mám 100% garanci, že uvádím pravdivé údaje

  Během mého hubnutí jsem nepoužíval žádné zakázané látky a uvádím všechny postupy, díky kterým jsem zhubl. Nemám důvod Vám lhát.

 • Kurz je rozdělen na jednotlivé kapitoly, které jsou postupně doplňovány a přidávány

  Nyní je přístupný návod, jak začít hubnout, mé jídelníčky,  jídla a návod jak začít cvičit. Další rady přidávám postupně, protože byste v tom měli hned guláš a nevěděli zase nic.

shadow-ornament

Jednotlivé kapitoly kurzu Břicháč Tom

Všechny tyto informace dnes získáte za 690 Kč bez dalších plateb.

Plná cena 1490 Kč. Mě všechny pokusy, testování, doplňky, které nefungovaly a měření tuku stály přes 25000 Kč. Nedělejte stejnou hloupost jako já, nezkoušejte, co nefunguje. Taky neutrácejte peníze zbytečně a ušetřete čas, když začnete hubnout hned.

 

Vaše komentáře:

* Denotes Required Field

Current ye@r *