Dvojčata, která potřebujete mít doma


Nejjednodušší PLÁN & Nejjednodušší RECEPTY

Jak vyřešit zdravou kuchyni, každodenní shon a štíhlou postavu?

Když nám doma docházel čas a přesto jsme chtěli jíst zdravě, tak nezbylo nic jiného než si vše začít zjednodušovat. Prostě to jídlo vařit JE-DNO-DU-ŠÍ!

Vařit jen z pár surovin, využít co máme doma, nebo nakoupit běžné suroviny. A nejlépe ukuchtit něco, co bude HNED k snědku! Bez velkého vyvařování, přesto zdravé chutné jídlo. Takové to, které člověka zasytí a bude mu po něm dobře.

Rád vařím rychle a bez složitých postupů. Jen něco nakrájet, dát do hrnec nebo trouby, ochutit a o nic dalšího se nestarat! 

Chtěl jsem Vám připravit knihy, které Vám doma nebudou ležet. Takové, které využijete při každé přípravě jídla. Abyste nemuseli pořád řešit: „Co zas vařit…“! Pomohou Vám cítit se lépe, zhubnout a i ve shonu všedních dnů si váhu udržet. Přeju Vám ať si dobře pochutnáte! T. Tomáš Kosačík alias Břicháč Tom

PROČ podle nich vaříme každý den?

 • vše připravíme z pár surovin, které seženeme v každém obchodě
 • většina receptů je z jednoho plechu v troubě, jednoho hrnec nebo se jídlo připraví na pánvi a zvlášť se uvaří jen příloha – snadné, s minimem nádobí!
 • je to rychlé – většina receptů okolo 30 minut
 • je nám po jídle dobře – lehce stravitelná jídla!
 • zhubli jsme a váhu si držíme!

Nejjednodušší PLÁN na 29 dní

Kniha Nejjednodušší plán na 29 dní je ucelený systém, díky kterému můžete nastartovat hubnutí, zlepšit své zdraví, spánek a cítit se lépe už za 29 dní. Tento jednoduchý plán je připraven tak, abyste pomocí snadných rad dosáhli výsledků co nejdříve, přesto zdravě a s rozumem. Nejedná se o žádnou drastickou dietu, která by byla krátkodobým řešením, ani nebudete hladovět. Kniha Vás navede k dlouhodobé změně pomocí snadných chutných jídel z běžných surovin a s jednoduchou přípravou. Mnohá z jídel uvaříte na 2 dny dopředu a nebudete muset stát neustále v kuchyni. Součástí knihy je nákupní seznam na každý den, jídelníček na 29 dní, recepty s fotografiemi a rady a postupy, které lehce začleníte do běžného života.

Nejjednodušší plán na 29 dní Vám pomůže zhubnout a cítit se lépe. Ještě před svým vydáním pomohla tato kniha desítkám lidí nastartovat hubnutí a dala jim chuť pokračovat dále. Nyní pomůže i Vám najít si v jídle svobodu, cítit se lépe a ukáže Vám hlavně, že to JDE!

V Nejjednodušším PLÁNU na 29 dní najdete:
 • přesný jídelníček na 29 dní
 • recepty k jednotlivým dnům
 • nákupní seznam na každý týden
 • podporu a vysvětlení, abyste v tom nebyli sami
Zkušenosti těch, kteří plán vyzkoušeli a testovali ho:

Cítím se velmi dobře, mám dostatek energie, s úbytkem váhy se mně lépe chodí (7000 kroků při artróoze kyčle). Všechna jídla chutnala, ale nejvíce pečená zelenina, sýr, rýže, olivy a fritáta s bramborem. Spánek mám kvalitní, nebudím se a v noci chodím méně na WC. Měla jsem chuť na slané pečivo a sterilizované okurky, ale dalo se to zvládnout. Oceňuji jednoduchost v přípravě rozmanitých a chutných jídel a úbytek na váze. Jarka, po 2. týdnu plánu

Je mi dobře, spím dobře, nejsem nafouklá, po jídle mi není těžko, nejsem po něm unavená, cítím se lehčí, štíhlejší, energii mám, chutě nemám vůbec nebo minimálně (může být větší pestrostí jídelníčku 2. týden), mléčné výrobky mi nevadí a vzhledem k tomu, že jich je pořád minimum, tak to skoro nepoznám. Tereza, po 2.týdnu

Ahojky Tome, já jsem zhubla jen to, co jsem psala (4 kg), ale můj manžel, který vážil 100 kg, má 91 kg a přes břicho 8 cm. Je to hodně viditelné, ta změna. :-) Manžel je i velký kafař, klidně dal i pět turků denně. Teď pijeme spolu jednu denně a těšíme se na ni. Polívky za nás super, ty určitě zařadíme i nadále. Celkově se nám jídelníčky líbí. Vždy když je v plánu něco, co nám chutná, tak si z toho děláme takový ten rituál, že se na ten den těšíme a pak si to vychutnáváme. :-) :-) Ivana, po 4. týdnu

Ahoj Tome, minulý týden jsem odjela na chalupu. Zvážila jsem se pak v pondělí a měla jsem dole přesně 3,5 kg! Teď mám od pondělka do pátku dalších 1,2 kg dole, takže do dnešního dne celkem 4,7 kg! Super!!! Nemám vysokou nadváhu, takže je tvůj jídelníček opravdu účinný. Tento týden je pro mě výrazně chutnější, upravila se mi i stolice do normálu a mám i víc energie. Možná je to jenom v hlavě, protože mi minulý týden hrozně chybělo kafe, byla jsem z toho fakt úplně v depresi. Tento týden si dávám jedno denně, dám si tam lžičku medu a sušenou sojovou smetanu. Ale předtím i potom piju hodně vody, za den vypiju třeba 4 l. A opravdu se cítím výborně. Za mě HOOODNĚ BEZVA a moc ti děkuju. Lidka, po 4. týdnu

Nejjednodušší RECEPTY pro každý den

Kniha Nejjednodušší recepty pro každý den je nezbytným průvodcem pro ty, kteří chtějí pokračovat v Nejjednodušším plánu na 29 dní, zhubnout další kg, usnadnit si vaření a cítit se lépe. Jsou to jednoduše připravená jídla ze surovin, které vždy najdete doma – to nejsnadnější, co lze ve zdravé kuchyni a z pár surovin vykouzlit! U většiny receptů trvá příprava jen 30 minut. Kompletní jídlo taky často připravíte jen v jednom hrnci, na plechu v troubě nebo na pánvi. Ideální pro ty, kteří nemají čas, a přesto chtějí jíst zdravě. Velmi oceníte přípravu hlavně v situaci, kdy si chcete připravit něco rychlého k večeři nebo na druhý den do práce. Recepty jsou sestaveny tak, aby Vám po nich nebylo těžko, aby se tělu usnadnilo trávení a necítili jste se po jídle nafouklí. Součástí knihy je i úvodní textová část s dalšími radami a vysvětleními, které Vám při zdravém stravování hodně pomohou.

V knize Nejjednodušší recepty pro každý den na Vás čeká 116 receptů, které obsahují maso, ryby a běžné suroviny jako rýži, brambory či těstoviny. Uvaříte si masové i bezmasé pokrmy, slané koláče, chutné za tepla i za studena, a myslel jsem i na ty, kteří si chtějí upéct jednoduchou buchtu z plechu, vhodnou ke snídani nebo svačině pro další dny.

Nejjednodušší RECEPTY pro každý den Vám pomůžou:
 • uvařit si za pár minut zdravý hlavní chod
 • vařit zdravě, ale i chutně pro celou rodinu
 • připravit výborné jídlo z dostupných surovin
 • zhubnout a udržet si váhu

Obě knihy jsou nyní v tiskárně. Připravují se pro Vás. V budoucnu se budou prodávat za cenu 299 Kč a 369 Kč.

Nyní je můžete získat s předprodejní slevou 20%. Nejjednodušší PLÁN za 239 Kč a Nejjednodušší RECEPTY za 295 Kč.Pokud si obě knihy objednáte zároveň, přijdou Vám po 10. prosinci. Ručím za to a dávám ruku do ohně, že je do Vánoc budete mít doma. A nikdo Vás nepředběhne! Objednejte HNED a získáte tak hodně dobré pomocníky, které Vám vše usnadní a budete se cítit lépe! (MNOHEM LÉPE)


 © Břicháč Tom 2013-2019

www.brichactom.cz