Co musíte vědět o tuku a co Vám nejvíce pomůže v hubnutí

shadow-ornament

Největší nepřítel při hubnutí je vaše váha. Člověk sleduje jen kolik váží a vůbec si neuvědomuje, že to nemusí nic vypovídat o tom, kolik máte tuku. Dokonce se může stát a stalo se to u mě už několikrát, že jsem vážil více, ale přitom jsem měl méně tuku podle měření na Bodystatu. Jak je to možné?

Tuk je lehčí a objemnější než svalová hmota!

Tedy stejná váha tuku bude zabírat víc místa než stejná váha svalů. Vy tedy můžete vážit stejně, ale přitom můžete mít méně tuku, ale více svalů. A dokonce při stejné váze budete vypadat mnohem lépe.

 

Nesledujte jen váhu

Kdo moc sleduje jen váhu, často to končí tím, že se ocitá v začarovaném kruhu a sleduje pár gramů, které šly nebo nešly dolů. Já bych Vám o tom mohl vyprávět celý den, jak jsem se minulý rok potácel několik měsíců s tím, že jsem 2 x denně sledoval váhu a trápil se, protože to bylo nahoru a dolů a žádný velký výsledek.

Proto jsem udělal potom jeden krok. Váhu jsem přestal sledovat! Měsíc jsem jedl podle mých pravidel, cvičil jsem a za měsíc jsem se zvážil. Výsledek? Váha byla o 2,5 kg nižší. Zase další postup!

Sledujte centimetry!

Sledujte hlavně centimetry a hlavně zrcadlo. Vsadím se, že Váš sen není mít váhu 55 kg. Možná je to Váš cíl. Ale Vy chcete vypadat hlavně dobře. Proto nejvíce sledujte zrcadlo, potom jak se cítíte v oblečení, dále centimetry v pase a až jako poslední věc je – váha!!!

Jak vypadá 250 g tuku?

Měli byste vědět jak vypadá pár gramů tuku. Je to např. jedno máslo. Někdo si řekne, že 1 kg tuku je málo. Ale zkuste si koupit 4 másla. To je jedno kg tuku! A to už je obrovské množství!

Radím Vám tedy, abyste nesledovali jen váhu, protože Vás to bude jen trápit. A když uvidíte na váze postupem času i 2 kg posun, tak jste právě odstranili 8 balení másel ze svého těla.

A to je obrovský krok vpřed!!

Jak to bylo s hubnutím u mě?

Já jsem zhubl podle váhy 27 kg. Ale to není 27 kg čistého tuku. Protože při hubnutí se zmenší tělesné proporce, odplaví se voda a ať chcete nebo ne, tak částečně zmizí i nějaká svalová hmota. To se mi dařilo minimalizovat, ale stejně nějaká odešla.

Zhubl jsem čistého tuku okolo 20 kg. To je pro představu 80 másel:-) Nedávno jsem se na ty másla v obchodě díval, kdy jich tam měli celý karton!:-) Neuvěřitelná hromada! Až potom zjistíte, jaký pokrok jste udělali.

 

A ještě něco pro povzbuzení na konec. Toto mi poslal jedna účastnice mého kurzu minulý týden. Já se nad tím emailem musím pořád usmívat, vidíte ty smajlíky. Úplně se v tom vidím já, kdy jsem měl radost z každého takové úspěchu. Tady jasně vidíte, jak se mění tělo hlavně v oblečení a jak není vše jen o váze:

„Ahoj, ráda bych se s tebou podělilal o svůj dnešní zážitek :)

Dopoledne jsem šla na navštevu, kamarád šel za mnou  a říká mi :) : teda teto, ty asi fakt hubnes, zmensil se ti zadek :D :D :D:D:D no sem se málem rozplynula :) ))

a pak  kamarádka u nich doma? Petruš na tobě ty kalhoty nějak visej… :D :D :D no není to super :D tak jen tak dál jen tak dál :D  jedeme dál :D

 

Tak přesně podle takový reakcí poznáte, že tělo hubne správně

a Vám to dá další chuť pokračovat!

… a zatím je pořád otevřený můj kurz s hubnutím s mými radami. Více info níže:

 

shadow-ornament

Online kurz Břicháče Toma

3 měsíce s plnou podporou hubnutí

Online kurz Břicháč Tom na 3 měsíce obsahuje

  • můj jídelníček s přesnými jídly, které jsem jedl
  • potraviny, které využívám + kde je koupit
  • recepty na jednoduchá jídla, která vařím
  • jak spalovat tuky rychle a nedřít se hodiny v posilovně (návody a vysvětlení)
  • desítky kapitol plných informací, videa, osobní zkušenosti
  • bez počítání kalorií , vše jednoduše a efektivně
  • cvičení bez dodržování tepové frekvence
  • přístup k informacím navždy, vše online z Vašeho počítače
  • 3 měsíce každý den nakopnutí – nebudete v tom sami!
  • možnost osobní konzultace a zodpovězení dotazů

Co to je vlastně za kurz a jak to probíhá?

Kurz probíhá online, takže můžete sledovat vše z domu a nikam nemusíte chodit. Po objednání a zaplacení kurzu získáte přístup ke všem informacím.

Tedy k mému jídelníčku, návodům, vysvětlením, motivaci. Následně se přihlásíte do mého 3-měsíčního kurzu a každý den Vám přijde,jako účastníkovi kurzu, email co dělat, na co se zaměřit, jak řešit každodenní problémy s hubnutím, jak se naučit pít, jak cvičit, jak si vše zjednodušit, jak obměnit jídla. Každý den po dobu 3 měsíců. Vše je z mé vlastní zkušenosti. Máte taky možnost

Účastníci mého kurzu mi píšou, že právě tento každodenní email jim nejvíce pomáhá při hubnutí. Vidí, že v tom nejsou sami a pořád je drží motivace.V kurzu jsou muži od 25 let do 60 let. Ženy od 18 do 65 let. Jedna paní hubne i dcerou, která má ještě méně let. Jídelníček funguje na všechny kategorie.

U 2 klientek jsem jídelníček obměňoval, protože nebyly výsledky podle představ, takže jsem poradil individuální postup. Na každého funguje něco jiného, ale 99% účastníků sleduje úbytek váhy i cm. Ty výsledky jsou mezi 2-7 kg během měsíce a 2-11 cm v pasu.

Ukázky z kurzu

Po kliknutí na obrázek získáte plné zobrazení

shadow-ornament

Další kapitoly jsou obsahem kurzu a další jsou obsahem každodenního nakopávače,

který účastníci kurzu dostávají každé ráno v 6:00 hod na email.

Ukázka každodenního nakopávače pro účastníky kurzu

Jste rozhodnuti zhubnout? Začněte hned se mnou

Více informací o kurzu zde

shadow-ornament

Účastníci kurzu mi napsali…


Dobrý den Tome,

nejsem příznivcem Facebooku, přesto Vaše příspěvky sleduji téměř každý den. Rovněž každý den sleduji Vaše webové stránky, ke kterým mám přístup v plném rozsahu. Sám prostřednictvím Facebooku z různých důvodů nekomunikuji. Dovolte mi proto touto cestou Vám poděkovat za Váš přístup k nám, kteří se přihlásili do Vašeho kursu. Je mi 58 let, tedy jen o trochu starší než Váš otec (domnívám se , že je to on, jehož výsledky jste začal prezentovat). I přes svůj věk, jsem se rozhodl zapojit se do Vašeho kursu. Společně se mnou tento kurs využívá i moje manželka, která má rovněž nadváhu. Já sám jsem jsem měl 5.1.2014 104 kg, v sobotu 18.1.2014 jsem již měl 98,8 kg – je tedy vidět, že to skutečně funguje. Můj cíl je 85 kg do 31.5.2014.
Domnívám se, že finanční vklad, který jsem do kursu investoval, je skutečně v porovnání s jinými dietami minimální. Vaše nasazení, které  tomuto projektu věnujete, je obdivuhodné. 
Ještě jednou Vám jménem svým i manželky děkuji a přeji vše dobré.
S pozdravem Jarda.


Tome,díky Vám dnes jedu 6 den a ráno -2kg ani jsem to nečekala mám velkou radost a chut pokračovat, Jana.


Ahoj Tome, jsem moc ráda za to že jsem na Tebe narazila. Za týden dodržování Tvého jídelníčku jsem zhubla 2 kg. Moc dekuju za všechny rady. Petra


Tome, musím se přiznat, nejsem moc důvěřivá.Na začátku jsem váhala, zda do toho jít.Ale překvapilo mě vše, ty podrobné kapitoly, motivace a hlavně už jsem zhubla 3 kg!!! Nyní jsem moc ráda, že jsem na tebe narazila!!! Je to úžasný pocit a cítím se skvěle. Díky moc. Jitka


Tomáši, děkuji za přístup ke kurzu.Nemohla jsem od informací odtrhnout a říkám WOW! Je mi už jasné, proč to nemůže být zdarma, když jste si s tím dal tolik práce. Peněz rozhodně nelituji a věřím, že zhubnu těch svých 20 kg. Hezký den vám přeji a dekuji už nyní za vše Vladka


Ahoj Tome,

děkuji za bleskové vyřízení mého vstupu do kurzu. Myslím,že toho teď máte na svých bedrech požehnaně,ale klobouk dolů za to všechno,čímž jste si prošel a s čím vším se chcete s ostatními podělit;-)

Myslím,že celková částka za Váš kurz není ani trochu přehnaná,za to ohromné množství informací,které lidem poskytnete.Je to průměrná částka za jedno balení  “ zázračných “ pilulí na zhruba 1 měsíc,které stejně nemakají. To už je lepší si za ty peníze místo těch pilulí zaplatit permanentku na nějaké cvičení. Ale většina lidí je netrpělivá a co na sebe nabalovaly několik let,tak to pak chtějí mít za měsíc zhublé. 
Pracuji jako masérka a hodně se zajímám o bylinky,alternativní léčení a zdravý životní styl. Už jsem také ledacos na hubnutí vyzkoušela a tak jsem s velkým zájmem očekávala spuštění Vašeho kurzu. Já sama nepotřebuji zhubnout mnoho,asi 5kg abych lehce dopnula kalhoty,ale jak při masírování vydávám kupu energie a svalovinu mám také dobrou,tak potřebuji spíš vytvarovat určité partie a už se těším,jak vyzkouším Vaše rady.
Velmi Vám fandím a držím pěsti ve Vaší práci.
Mějte se hezky. Rita
http://rita-masaze.webnode.cz/

Můj kurz online z Vašeho domu můžete získat zde

OBJEDNÁVKA ZDE