Vaše zkušenosti s mým hubnutím…

Na sérii fotografií je vidět, jak dobře funguje můj jídelníček na muže (55 let) s vysokou obezitou.

Nejde ale o žádnou dietu, naopak pán neustále jí celý den.

17.1., váha: 96,8 kg

19.1., váha: 94,4 kg

22.1., váha: 93,2 kg

1.2., váha: 91,3 kg

Další Vaše zkušenosti z portálu Heureka – více názorů zde

Vaše zkušenosti z Facebooku Břicháč Tom

https://www.facebook.com/brichactom

Vaše zkušenosti z mého motivačního kurzu

Ahoj Tome, jsem moc ráda za to že jsem na Tebe narazila. Za týden dodržování Tvého jídelníčku jsem zhubla 2 kg. Moc dekuju za všechny rady. Petra

Ahoj Tome,

děkuji za bleskové vyřízení mého vstupu do kurzu. Myslím,že toho teď máte na svých bedrech požehnaně,ale klobouk dolů za to všechno,čímž jste si prošel a s čím vším se chcete s ostatními podělit;-)

Myslím,že celková částka za Váš kurz není ani trochu přehnaná,za to ohromné množství informací,které lidem poskytnete.Je to průměrná částka za jedno balení  “ zázračných “ pilulí na zhruba 1 měsíc,které stejně nemakají. To už je lepší si za ty peníze místo těch pilulí zaplatit permanentku na nějaké cvičení. Ale většina lidí je netrpělivá a co na sebe nabalovaly několik let,tak to pak chtějí mít za měsíc zhublé. 
Pracuji jako masérka a hodně se zajímám o bylinky,alternativní léčení a zdravý životní styl. Už jsem také ledacos na hubnutí vyzkoušela a tak jsem s velkým zájmem očekávala spuštění Vašeho kurzu. Já sama nepotřebuji zhubnout mnoho,asi 5kg abych lehce dopnula kalhoty,ale jak při masírování vydávám kupu energie a svalovinu mám také dobrou,tak potřebuji spíš vytvarovat určité partie a už se těším,jak vyzkouším Vaše rady.
Velmi Vám fandím a držím pěsti ve Vaší práci.
Mějte se hezky. Rita
http://rita-masaze.webnode.cz/

Ahoj Tome

tak i ja ti pisi email :) ) Zacala sem 4.1. na vaze 90,2 a dneska 1.2. mam 83 :) )) no neni to super  kazdou sobotu se merim a dneska jsem s potesenim zjistila, ze pres boky ci zadek mam o 7 cm mene …. i v jinych partiich jsem se samo zmensila :) ))

z tveho kurzu sem si toho vzala hrozne moc… jen teda jim 5x za den,,, casteji to nestiham :) )
uz sem i pouzila par tvych receptu, a zatim tedy vse nam chutnalo :) )

takze velky diky,, jsi pro me hnacim motorem :) )) rada ctu tvoje stranky a dost se tam inspiruju :) ) a tvoje nakopavaci emaily jsou paradni :) )

Díky Tome a preji hezky den :) ))

Petra

Tome, musím se přiznat, nejsem moc důvěřivá.Na začátku jsem váhala, zda do toho jít.Ale překvapilo mě vše, ty podrobné kapitoly, motivace a hlavně už jsem zhubla 3 kg!!! Nyní jsem moc ráda, že jsem na tebe narazila!!! Je to úžasný pocit a cítím se skvěle. Díky moc. Jitka

Tome,díky Vám dnes jedu 6 den a ráno -2kg ani jsem to nečekala mám velkou radost a chut pokračovat, Jana.

Dobrý den,
našla jsem ve Vašem systému spoustu dobrých rad. Díky za ně. Jelikož při výšce 166 cm vážím 62 kg, nepotřebuji shodit tolik kila, ale spíš se zaměřit na tuk. Rada, jak efektivně cvičit mi rozhodně pomohla. Díky a přeji spoustu spokojených klientů. S pozdravem Jitka H.

Dobrý den Tome,

dovolte mi Vám touto cestou poděkovat za Váš přístup k nám, kteří se přihlásili do Vašeho kursu. Je mi 58 let, tedy jen o trochu starší než Váš otec (domnívám se, že je to on, jehož výsledky jste začal prezentovat). I přes svůj věk, jsem se rozhodl zapojit se do Vašeho kursu. Společně se mnou tento kurs využívá i moje manželka, která má rovněž nadváhu. Já sám jsem jsem měl 5.1.2014 104 kg, v sobotu 18.1.2014 jsem již měl 98,8 kg – je tedy vidět, že to skutečně funguje. Můj cíl je 85 kg do 31.5.2014.

Domnívám se, že finanční vklad, který jsem do kursu investoval, je skutečně v porovnání s jinými dietami minimální. Vaše nasazení, které  tomuto projektu věnujete, je obdivuhodné. 

Ještě jednou Vám jménem svým i manželky děkuji a přeji vše dobré.

S pozdravem Jarda.

Tomáši, děkuji za přístup ke kurzu.Nemohla jsem od informací odtrhnout a říkám WOW! Je mi už jasné, proč to nemůže být zdarma, když jste si s tím dal tolik práce. Peněz rozhodně nelituji a věřím, že zhubnu těch svých 20 kg. Hezký den vám přeji a dekuji už nyní za vše Vladka

 Kontakt

© Břicháč Tom 2013 – 2015